Náš příběh nemá žádná omezení, tvrdí herečka Amber Marshall o budoucnosti Ranče Heartland

Ranč Heartland se se svou jedenáctou řadou stal nejdéle vysílaným hodinovým seriálem v Kanadě. Hlavní hvězda seriálu má o budoucnosti jasno. Autoři prý mají volnou ruku.
Ranč Heartland
Ranč Heartland

reklama

"Každé ráno vstanu, jdu ven a nakrmím koně. Po práci přijedu domů a postarám se o celou farmu. Je to skvělý život, dělat to, co vás v životě baví," říká herečka Amber Marshall, kterou diváci už můžou sledovat jedenáct let v seriálu Ranč Heartland jako zaříkavačku koní Amy.

Samotné herečce se díky natáčení seriálu změnil kompletně celý život a společně se svou seriálovou postavou dospívá a stárne před zraky diváků. Marshall si v místě natáčení v jižní Albertě založila i svůj vlastní život, respektive ranč, kde má menší zoo a hlavně svoje milované koně. Sama tvrdí, že to všechno jí pomohlo i v jejím pracovním životě, jelikož se do role Amy  ještě více vžila.

"Myslím si, že jsem se tak vnořila i více do kultury Divokého západu. Sice jsem vyrůstala v Ontariu s koňmi, ale opravdový život cowboyů jsem poznala až tady. Člověk vidí, jaký mají lidé z rančů vliv na okolí a jaký vliv mají koně na lidi," vysvětluje herečka.

8 ZAJÍMAVOSTÍ O RANČI HEARTLAND

HVĚZDA AMBER MARSHALL MÁ DOMA MALOU ZOO

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ranč Heartland V (1) - upoutávka

Ranč Heartland nemá limity

Jak už bylo řečeno, Ranč Heartland má odvysílanou jedenáctou řadu. Samotnou hlavní hrdinku by to na začátku televizní show ani nenapadlo, hlavní úspěch Heartland vidí v tom, že má možnost dál se vyvíjet.

"Na Ranči Heartland miluji hlavně to, že má možnost se jako příběh neustále vyvíjet a posouvat. Je to příběh, kterým můžete žít, učit se od něho a růst. A to moc seriálů, které se odehrávají třeba ve středoškolském prostředí, nemá. Je to samozřejmě pro scenáristy o dost těžší přijít s novými příběhy, zatímco Ranč Heartland je také o tom, jak život přirozeně plyne. My jsme s Rančem vyrůstali, vstupujeme do manželství a máme v seriálu děti. To nabízí několik možných cest, jak může seriál pokračovat a vždy zaujmout diváky," říká Amber Marshall pyšně.

HEREČKA Z RANČE HEARTLAND MÁ S KOŇMI DLOUHOU HISTORII JEŠTĚ PŘED NATÁČENÍM SERIÁLU!

Ranč Heartland můžete sledovat na Prima LOVE každý den ve 21.55!

reklama

reklama