5 roztomilých selfíček z Ranče Heartland

Představitelka seriálové Amy, Amber Marshall, je zarytou milovnicí zvířat, a proto si pořídila poblíž seriálového ranče Heartland svůj vlastní ranč. Má na něm všechna zvířata, která si dovedete představit. Podívejte se na ta nejroztomilejší selfíčka.
Amber Marshall se svou kravičkou
Amber Marshall se svou kravičkou

reklama

Ranč Heartland se natáčí v Kanadě, kde diváci vidí všechny krásy světa, jako je pohled na koně a jiná zvířata, stejně jako drsnou práci na farmě, kde se musíte o všechnu zvířenu postarat. Pro farmáře je to sice řehole, ale zároveň radost.

To zná i představitelka hlavní seriálové postavy Amy. Ve svých devětadvaceti letech už má na osobním kontě nejen manžela, ale i miminko a k tomu i celý ranč poblíž místa natáčení. Amber se stará společně se svým manželem o všechna zvířata – koně, poníky, krávy, býky, kozy, slepice, psy a kočky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ranč Heartland III (1) - upoutávka

Kromě toho na jejím Instagramu najdete i spoustu fotek jejích zvířecích miláčků – a pozor, není to jen o věrných psích očích a kočičí nevěrné lásce, Amber Marshall miluje všechna zvířata bez rozdílů, takže na fotkách uvidíte i mazlivé slepice, telátka a krůty. My jsme pro vás vybrali ta nejroztomilejší selfíčka.

AMBER MARSHALL MÁ DOMA MALOU ZOO

JAK A KDY ZAČALA LÁSKA KE KONÍM HEREČKY Z RANČE HEARTLAND?

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

1) Amy Marshall s malým tchořem

Ranč Heartland - selfies
Ranč Heartland - selfies

2) Amber má na ranči tři svoje koně

Amber Marshall
Amber Marshall

 

3) Herečka se svým telátkem jménem Cinder Fella

Amber Mashall a zvěř
Amber Mashall a zvěř

 

4) Představitelka seriálové Amy s poníkem

Amber s koněm
Amber s koněm

(a pátý roztomilý unikát najdete v hlavním obrázku:)

Sledujte Ranč Heartland od pondělí do pátku ve 21.55 na Prima LOVE.

reklama

reklama