8 zajímavostí o seriálu Ranč Heartland, který sledujete na Prima LOVE

Seriál Ranč Hertland je kanadskou klasikou, kterou diváci milují. Seriál můžete sledovat každý den ve 21.55 na Prima LOVE.
Ranč Heartland cover
Ranč Heartland cover

reklama

V multigenerační rodinné sáze se děda Jack stará o ranč Heartland s vnučkami Amy a Lou. Bartlettovi se topí v dluzích, prožívají těžké, ale i radostné chvíle a děda musí kromě divokých koní udržet na uzdě i temperamentní a ambiciózní mladé ženy. Kvůli úspěchům i problémům se sice často pohádají, ale nic nedokáže spojit rodinu dohromady tak jako věčná touha zachránit společný sen v srdci Skalistých hor – sen jménem Heartland. 

1) Ranč Heartland měl premiéru 14. října 2007. Dosud vzniklo 11 řad a celkem 193 epizod. Další díly teprve budou mít premiéru. Je pravděpodobné, že seriál bude pokračovat 12. řadou.

2) Ranč Heartland se stal nejdéle vysílaným kanadským televizním seriálem.

3) Seriál vznikl podle knižní série spisovatelky Lauren Brooke.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ranč Heartland (1) - upoutávka

4) Knižní série spisovatelky Lauren Brooke patří k nejrozsáhlejším kanadským literárním dílům určeným pro mladé čtenáře a je zařazena na seznamu povinné školní četby.

5) V knižní sérii se ranč Heartland nachází v americkém státě Virginia.

6) Seriál se většinou natáčí ve městě High River a jeho okolí v kanadské provincii Alberta. Některé scény vznikají ve filmovém studiu v Calgary a v jeho okolí.

7) V červnu 2013 zkomplikovaly natáčení povodně, které zasáhly město High River.

8) Na konci roku 2010 měl premiéru film A Heartland Christmas („Vánoce na ranči Heartland“), který je speciální vánoční epizodou a navazuje na čtvrtou řadu seriálu.

Sledovat Ranč Heartland můžete na Prima LOVE každý den ve 21.55!

reklama

reklama