Sherlock Holmes oholil na Vánoce všechny vlasy. Poznáte ho?

Tohle nikdo nečekal. Představitel Sherlocka Holmese dokáže vždycky překvapit. Třeba teď o Vánocích si oholil vlasy. Co na to jeho fanoušci a tvůrci seriálu, kteří počítají s jistou vizáží hlavního hrdiny?
Sherlock Holmes: jak prosté, dostal facku
Sherlock Holmes: jak prosté, dostal facku

I v novém roce 2017 můžete na Primě LOVE sledovat premiérové díly čtvrté řady Sherlocka Holmese: Jak prosté. Co uvidíte již toto úterý?

K Sherlockovi se na chvíli vrátí pravá anglická atmosféra. Bude si totiž zahrávat s myšlenkou, že vrahem oběti byl snad pes baskervillský, což je shodou okoloností jedna z dalších slavných povídek Arthura Conana Doyla, tvůrce slavného Sherlocka Holmese.


Morlandův zámožný známý, Henry Baskervill, požádá Holmese a Watsonovou, aby prověřili okolnosti smrti jeho bratra. Detektivové najdou svědka, který viděl mrtvého utíkat před velkým svítícím zvířetem…

Sherlock Holmes: holohlavý Johnny Lee Miller
Sherlock Holmes: holohlavý Johnny Lee Miller
Instagram.com

Sherlock Holmes šel o Vánocích dohola

Vánoce většinou patří do kategorie svátků, kde je obžerství povoleno stejně jako divoká párty na Silvestra. Jak skončila oslava příchodu nového roku u Johnnyho Lee Millera sice netušíme, ale jeho Vánoce rozhodně stály za to. Johnny se nejspíše rozhodl, že k blížící se pětačtyřicítce (víte, co všechno stihl do čtyřiactyřiceti let?) je nutné něco razantně změnit.

 

Sherlock Holmes: Johnny vzal syna na stědrovečerní večeři
Sherlock Holmes: Johnny vzal syna na stědrovečerní večeři
Instagram.com

Zatímco jiní vyměnují manželky za dvacetileté milenky, představitel Sherlocka Holmese nemusí, jelikož má jednu bývalou modelku doma. A tak přišly na řadu jeho vlasy, ačkoliv rok 2016 byl pro herce velice vydařený. Už delší dobu se povídalo, že Miller trpí vypadáváním vlasů a krutý severní vítr zachycený na fotkách od paparazzi prokázal, že zbytek vlasů brzy odvane čas. A tak to Johnny Lee Miller vyřešil razantně – je z něj charismatický Sherlock bez vlasů. Nebo se chystá na novou roli? Zatím tajemně mlčí.

Sledujte premiérové díly Sherlocka Holmese: Jak prosté na Primě LOVE ve 20.15 každou středu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama