Co za 44 let stihl americký Sherlock Holmes? Třeba být prvním manželem Angeliny Jolie!

Síť - ve snímku se potkali budoucí manželé Foto: Síť - ve snímku se potkali budoucí manželéFoto: All

Anglický představitel amerického Sherlocka Holmese, Johnny Lee Miller, jehož můžete sledovat pravidelně každou středu v premiérové sérii Sherlock Holmes: Jak prosté, nedávno slavil narozeniny. A za svůj život toho stihl opravdu dost...

Johnyho Lee Milerra před čtyřicítkou oslovila americká televize, aby zpodobnil klasickou anglickou postavu poněkud americkým způsobem. A tak je americký Sherlock Holmese tak trochu utečencem z Británie žijícím v New Yorku a jeho parťák už není muž dr. Watson, ale dr. Watsonová v podání americké herečky Lucy Liu.

Představitel Sherlocka Holmese toho však za svých 44 let živoita stihl o dost více. O tom, že Johnny Lee Miller slavil narozeniny v práci, jsme vás informovali zde

A co všechno stihl za 44 let? Začínáme od začátku.

1) V roce 1995 si vzal nejkrásnější ženu na světě

V roce 1994 se Johnny Lee Miller potkal během natáčení filmu Síť s tehdy neznámou herečkou Angelinou Jolie. Ta se v 21. století, tedy o pár let později, stala oficiálně nejkrásnější ženou světa a jednou z nejúspěšnějších hereček vůbec. Manželství jim vydrželo čtyři roky a prý jsou stále přátelé.

Síť - Angelina Jolie a Johnny Lee Miller Foto: Síť - Angelina Jolie a Johnny Lee MillerFoto: All

2) Zahrál si v kultovním snímku 90. let

Johnny Lee Millera zná celý svět pro jednu hlavní roli, když si v roce 1996 zahrál peroxidového Magora v Trainspottingu. Anglický filmový kult o životech feťáků na předměstí Edinburghu se tehdy proslavil na celém světě, což se v rámci britské filmografie nestává tak často. 

3) V roce 2006 potkal svou manželku a zplodil syna

V roce 2006 totiž začal randit s modelkou a herečkou Michele Hicks a o dva roky později se v Malibu vzali. V době svatby s Jonnym už byl na cestě jejich syn Buster Timothy Miller, který se narodil v prosinci 2008.

4) Běhá maratony

Před sedmi lety uběhl svůj první maraton v Londýně, a to hned pod tři hodiny, což je obrovský úspěch. Johnny však miluje všechny možné sporty, nejen běh. Více informací o jeho osobním životě se můžete dozvědět tady.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaile Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaileFoto: Instagram.com

5) Přivezl medali

Johnny Lee Miller se nedávno pochlubil na svých sociálních sítích i tím, že je to nadšenec do bojového sportu jiu jitsu. Z jedné soutěže si dokonce přivezl i medaili, ale kov blíže nespecifikoval.

6) Po dvaceti letech slavné setkání

Fanoušci Trainspottingu se mohou těšit na únor 2017. Johnny Lee Miller natočil s Ewanem McGregorem a režisérem Dannym Boylem další pokračování po 20 letech úspěšného filmového kultu.  

Sledujte Sherlocka Holmese každou středu na Primě LOVE ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
64%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016