Sherlock Holmes oholil na Vánoce všechny vlasy. Poznáte ho?

Sherlock Holmes: jak prosté, dostal facku Foto: Sherlock Holmes: jak prosté, dostal fackuFoto: All

Tohle nikdo nečekal. Představitel Sherlocka Holmese dokáže vždycky překvapit. Třeba teď o Vánocích si oholil vlasy. Co na to jeho fanoušci a tvůrci seriálu, kteří počítají s jistou vizáží hlavního hrdiny?

I v novém roce 2017 můžete na Primě LOVE sledovat premiérové díly čtvrté řady Sherlocka Holmese: Jak prosté. Co uvidíte již toto úterý?

K Sherlockovi se na chvíli vrátí pravá anglická atmosféra. Bude si totiž zahrávat s myšlenkou, že vrahem oběti byl snad pes baskervillský, což je shodou okoloností jedna z dalších slavných povídek Arthura Conana Doyla, tvůrce slavného Sherlocka Holmese.


Morlandův zámožný známý, Henry Baskervill, požádá Holmese a Watsonovou, aby prověřili okolnosti smrti jeho bratra. Detektivové najdou svědka, který viděl mrtvého utíkat před velkým svítícím zvířetem…

Sherlock Holmes: holohlavý Johnny Lee Miller Foto: Sherlock Holmes: holohlavý Johnny Lee MillerFoto: Instagram.com

Sherlock Holmes šel o Vánocích dohola

Vánoce většinou patří do kategorie svátků, kde je obžerství povoleno stejně jako divoká párty na Silvestra. Jak skončila oslava příchodu nového roku u Johnnyho Lee Millera sice netušíme, ale jeho Vánoce rozhodně stály za to. Johnny se nejspíše rozhodl, že k blížící se pětačtyřicítce (víte, co všechno stihl do čtyřiactyřiceti let?) je nutné něco razantně změnit.

 

Sherlock Holmes: Johnny vzal syna na stědrovečerní večeři Foto: Sherlock Holmes: Johnny vzal syna na stědrovečerní večeřiFoto: Instagram.com

Zatímco jiní vyměnují manželky za dvacetileté milenky, představitel Sherlocka Holmese nemusí, jelikož má jednu bývalou modelku doma. A tak přišly na řadu jeho vlasy, ačkoliv rok 2016 byl pro herce velice vydařený. Už delší dobu se povídalo, že Miller trpí vypadáváním vlasů a krutý severní vítr zachycený na fotkách od paparazzi prokázal, že zbytek vlasů brzy odvane čas. A tak to Johnny Lee Miller vyřešil razantně – je z něj charismatický Sherlock bez vlasů. Nebo se chystá na novou roli? Zatím tajemně mlčí.

Sledujte premiérové díly Sherlocka Holmese: Jak prosté na Primě LOVE ve 20.15 každou středu.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TV
20.15
DNES V TVVražedné Miami Foto:
22.15
DNES V TVDosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.35
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
20.15
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
21.10
DNES V TVKronika temna Foto:
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016