Sherlock Holmes oholil na Vánoce všechny vlasy. Poznáte ho?

Sherlock Holmes: jak prosté, dostal facku Foto: Sherlock Holmes: jak prosté, dostal fackuFoto: All

Tohle nikdo nečekal. Představitel Sherlocka Holmese dokáže vždycky překvapit. Třeba teď o Vánocích si oholil vlasy. Co na to jeho fanoušci a tvůrci seriálu, kteří počítají s jistou vizáží hlavního hrdiny?

I v novém roce 2017 můžete na Primě LOVE sledovat premiérové díly čtvrté řady Sherlocka Holmese: Jak prosté. Co uvidíte již toto úterý?

K Sherlockovi se na chvíli vrátí pravá anglická atmosféra. Bude si totiž zahrávat s myšlenkou, že vrahem oběti byl snad pes baskervillský, což je shodou okoloností jedna z dalších slavných povídek Arthura Conana Doyla, tvůrce slavného Sherlocka Holmese.


Morlandův zámožný známý, Henry Baskervill, požádá Holmese a Watsonovou, aby prověřili okolnosti smrti jeho bratra. Detektivové najdou svědka, který viděl mrtvého utíkat před velkým svítícím zvířetem…

Sherlock Holmes: holohlavý Johnny Lee Miller Foto: Sherlock Holmes: holohlavý Johnny Lee MillerFoto: Instagram.com

Sherlock Holmes šel o Vánocích dohola

Vánoce většinou patří do kategorie svátků, kde je obžerství povoleno stejně jako divoká párty na Silvestra. Jak skončila oslava příchodu nového roku u Johnnyho Lee Millera sice netušíme, ale jeho Vánoce rozhodně stály za to. Johnny se nejspíše rozhodl, že k blížící se pětačtyřicítce (víte, co všechno stihl do čtyřiactyřiceti let?) je nutné něco razantně změnit.

 

Sherlock Holmes: Johnny vzal syna na stědrovečerní večeři Foto: Sherlock Holmes: Johnny vzal syna na stědrovečerní večeřiFoto: Instagram.com

Zatímco jiní vyměnují manželky za dvacetileté milenky, představitel Sherlocka Holmese nemusí, jelikož má jednu bývalou modelku doma. A tak přišly na řadu jeho vlasy, ačkoliv rok 2016 byl pro herce velice vydařený. Už delší dobu se povídalo, že Miller trpí vypadáváním vlasů a krutý severní vítr zachycený na fotkách od paparazzi prokázal, že zbytek vlasů brzy odvane čas. A tak to Johnny Lee Miller vyřešil razantně – je z něj charismatický Sherlock bez vlasů. Nebo se chystá na novou roli? Zatím tajemně mlčí.

Sledujte premiérové díly Sherlocka Holmese: Jak prosté na Primě LOVE ve 20.15 každou středu.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír VI (1)
Wolffův revír Foto:
06:05 07:20
90%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016