Oslavte Velikonoce s Primou love!

Letos máme možnost zažít Velikonoce v minus deseti. Proto se mezi barvením vajíček a pondělním pomlázkovým masakrem zabalte do peřiny a užijte si klidný prodloužený víkend s Primou love. My jsme vám to ulehčili a vybrali to nejlepší, na co se můžete těšit!
Božské dorty - divadlo - Obrázek 1
Božské dorty - divadlo - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přestože všechny ještě budeme na Velký pátek shánět barvy na vajíčka, naše ratolesti už nedočkavě čekají na zajíčka, který schovává sladkosti. Možná si to ani neuvědomujete, ale toto počasí je dokonalá výmluva. Nebudeme se totiž cítit provinile, když nám mráz zabrání aktivně trávit modré pondělí schováváním sladkostí ve zmrzlé trávě. Pořád se ještě můžeme zachumlat do deky a užít si pár parádních filmů...
 

Velký pátek

V pátek začneme klasikou. Amerika má talent začíná ve 20.15. Tento pořad má několik výhod. Amerika je tak velká, že má talentů spousty (což dokazuje i historie).

Amerika má talent galerie - Obrázek 10
Amerika má talent galerie - Obrázek 10

 Dále má jedny z těch nejsarkastičtějších porotců všech dob, kteří vám nic nedarují. A jejich peprné hlášky se vám zadřou pod kůži.
 

Bílá sobota

V 15.10 si nenechte ujít Nepolíbenou! Milý film o tom, jak si nepolíbená novinářka Drew Barrymore hodlá udělat utajenou reportáž ze studentského života na střední škole. A to ji přivede opravdu do zoufalých situací, z kterých vás nezachrání ani opravdu pěkný učitel anglické literatury, kterého pan režisér vybral velice dobře.

nepolíbená
nepolíbená


Julia Roberts s tím nejkrásnějším úsměvem na světě se ukáže jako týraná žena, která ze sebe udělá raději nezvěstnou, než aby byla se svým tyranským manželem, který je mimochodem opravdu otřesně agresivní. Ve 20.15 poznáte Noci s nepřítelem
 

Modré pondělí

Po vajíčkové a pomlázkové smršti začněte s Božskými dorty od Markéty.

Božské dorty - divadlo - Obrázek 12
Božské dorty - divadlo - Obrázek 12

Jídla není nikdy dost, sladkého už vůbec ne, proto Markéta vytvoří umělecký dort přímo pro divadelní soubor! A jestli to bude přímo dramatický dort? Odpověď naleznete zde.

Prima love vám dokáže osladit Velikonoce!

Reklama
Reklama