Perfektní pár - Obrázek 12

Perfektní pár

O pořadu

Tři páry mají naprosto odlišné představy, jak má vypadat dokonalý vztah.

 

Originální název: Perfect Couples
USA 2010–2011, NBC
Žánr: komedie
Série: 1.
Premiéra / repríza: premiéra
Počet epizod: 13
Délka epizody: 22 minut
Tvůrci: Jon Pollack, Scott Silveri
Herci / postavy: Kyle Bornheimer / Dave, Christine Woodsová / Julia, David Walton / Vance, Mary Elizabeth Ellisová / Amy, Hayes MacArthur / Rex, Olivia Munnová / Leigh

 

O seriálu

Perfektní pár je romantický komediální seriál o třech tak trochu dysfunkčních dvojicích, které se snaží zdokonalit své vztahy. Dojít k ideálu nebude úplně snadné, čeká je spousta pokusů, omylů a absurdních situací. Dave (Kyle Bornheimer) a Julia (Christine Woodsová) jsou zcela běžný manželský pár s obvyklými problémy. Julia by chtěla být v pohodě, ale musí prokazovat ohromnou trpělivost. Dave totiž balancuje mezi snahou udržovat manželku šťastnou a zároveň se maximálně věnovat nejlepšímu kamarádovi Vancemu (David Whalton). Vance žije s náladovou Amy (Mary Elizabeth Ellisová) ve výbušném a vášnivém vztahu a navzájem v sobě provokují to nejhorší i nejlepší. Třetí dvojicí jsou Rex (Hayes MacArthur) a Leigh (Olivia Munnová). Rex býval velký pařan a teď vydává veškerou energii na to, aby byl perfektním partnerem. Chodí s Leigh na všechny možné semináře o vztazích, považují se za obrovské odborníky na dokonalé partnerství. Samozvaná manželská poradkyně Leigh se proto snaží vnutit všem kamarádům vlastní představy o tom, jak by měly jejich vztahy správně fungovat.

 

 

Herci

Kyle Bornheimer (Dave)

Kyle začal televizní kariéru v roce 2008 rolí bezmocného Sama Briggse v seriálu Worst Week. S Alyssou Milano si nedávno zahrál v seriálu Romantically Challenged. Do Los Angeles se přistěhoval z Indiany a zpočátku hrál v mnoha reklamách. Stal se tak známou tváří, že mu Entertainment Weekly dal přezdívku Půlminutový muž. Kyle se objevil i ve vedlejších rolích seriálů Chuck, Jak jsem poznal vaši matku, Kancl, Tráva nebo Perníkový táta. Žije v Los Angeles s manželkou a dvěma syny.

 

Mary Elizabeth Ellisová (Amy)

Mary v sobě objevila lásku k herectví už v útlém věku, začínala dětskými rolemi v divadle v Laurel v Mississippi. Po studiích se přestěhovala do Los Angeles, kde se v slavném Upright Citizen’s Brigade Theatre zabývala improvizací. Ve stejnou dobu získala vedlejší role v seriálech Reno 911, Doktor House a Odložené případy. V nezávislém a oceňovaném filmu A Quiet Little Marriage nejen hrála, ale podílela se i na scénáři. Mary je nejznámější díky roli servírky v seriálu It’s Always Sunny in Philadelphia. Vedle herectví a psaní se věnuje malování a práci s ohroženými mladistvými.

 

Hayes MacArthur (Rex)

Hayes MacArthur je americký komik, herec a spisovatel. Narodil se v Chicagu a v roce 2003 vyhrál první cenu v soutěži Rebels of Comedy. Objevil se v několika seriálech a napsal vlastní krátký film. Je ženatý s herečkou Ali Larterovou, která je známá jako rozdvojená Niki z Hrdinů, a v prosinci roku 2010 se jim narodil syn.

 

Olivia Munnová (Leigh)

Olivia je z půlky asijského původu a vyrůstala mezi Oklahomou a Tokiem. V současnosti dělí čas mezi New York a Los Angeles. Má v sobě všechno, co hvězda na vzestupu potřebuje: osobní kouzlo, humor, krásu a samozřejmě nesmírný talent. Hollywood si jí všiml, když moderovala magazín Attack of the Show. Objevila se v seriálech Greek, Accidentally on Purpose nebo ve čtvrté sérii Chucka. Mihla se i ve veleúspěšném filmu Iron Man 2. Kromě herectví se věnuje modelingu a Maxim jí přiřadil druhé místo mezi nejpřitažlivějšími ženami roku 2011. Olivia má i extrémně populární webovou stránku OliviaMunn.com, kam nahrává originální videa, superhrdinské scénky, soutěže pro fanoušky a úvahy o životě. Její kniha Suck it, Wonder Woman!: The Misadventures of a Hollywood Geek se dostala mezi bestsellery New York a Los Angeles Times.

 

Christie Woodsová (Julia)

Pochází z Lake Forest v Kalifornii a vystudovala muzikálové herectví na University of Arizona. První roli získala v roce 2002 v Kriminálce Miami, následovaly Odložené případy, Námořní vyšetřovací služba, Doktor House a Jak jsem poznal vaši matku. V poslední době se objevila jako agentka Janis Hawková v seriálu FlashForward a coby všehoschopná novinářka v seriálu Castle na zabití.

 

David Walton (Vance)

David pochází z Bostonu a začal hrát už na střední škole. Například ve Zkrocení zlé ženy ztvárnil postavu Petruccia. Po přestěhování do New Yorku hrál v One Day on Wall Street a vysloužil si pozornost producentů, kteří ho obsadili do seriálu Cracking Up. Následovaly role v seriálech The Loop, Heist, 100 Questions nebo Happy Endings. Ve volném čase se David věnuje golfu. V roce 2011 se oženil s herečkou Majandrou Delfinovou.

|260360|gallery -->