Hlavně nezávazně

Hlavně nezávazně

O pořadu

Kolegové z práce prožijí vášnivou noc a musejí se vyrovnávat s následky, které jejich impulzivní čin přinese.

 

Originální název: Free Agents
USA 2011, NBC
Žánr: romantický sitcom

Série: 1.
Premiéra / repríza: premiéra
Počet epizod: 8
Délka epizody
: 22 minut

 

Tvůrci: Chris Niel, John Enbom

 

Herci / postavy: Hank Azaria / Alex Taylor, Kathryn Hahnová / Helen Ryanová, Mo Mandel / Dan Mackey, Natasha Leggerová / Emma Phillipsová,  Al Madrigal / Gregg, Joe  Lo Truglio / Walter, Anthony Head / Stephen Yates

 

O seriálu

Alex (Hank Azaria) a Helen (Kathryn Hahnová) jsou kolegové z reklamní agentury. On je čerstvě rozvedený, chybí mu děti a má pocit, že se mu život rozpadá pod rukama. Helen před rokem zemřel snoubenec, tak se alkoholem snaží tlumit žal. Oba jsou přepracovaní a vzájemně se přitahují. Není tedy divu, že spolu po jednom divokém večírku stráví noc. V práci se pak snaží zachovat profesionální odstup. Zaskočí je však míra rozpaků a komplikací, které jejich úlet přinese. Sblížení bez závazků na jednu noc se vyvine v cosi složitějšího. Navíc se do jejich vztahu nevztahu pletou kolegové. Šéf Stephen (Anthony Stewart Head) se bojí o Alexovu emocionální vyrovnanost. Potřebuje, aby se soustředil na práci. Dan (Mo Mandel) a ženatý Gregg (Al Madrigal) pomáhají Alexovi hledat jinou partnerku. Jeho asistentka Emma (Natasha Leggerová) má jazyk ostrý jako břitva, takže jej co chvíli zásobuje kousavými poznámkami. Bezpečák Walter se rád podělí o nechtěnou radu. Všichni se po svém snaží pomoci dvěma citově narušeným duším najít štěstí. Seriál je založený na stejnojmenném britském sitcomu. Anthony Stewart Head je jediný herec, který hraje svoji postavu v obou verzích.

 

 

Herci

 

Hank Azaria

Henry Akbert „Hank“ Azaria je americký herec, režisér, komik a dabér. Od roku 1989 namlouvá hlasy mnoha postav (Vočko, Apu, šerif Wiggum, Carl, Komiksák atd.) v legendárním seriálu Simpsonovi a často napodobuje slavné herce. Na velkém plátně se objevil třeba ve filmech Pretty Woman, Ptačí klec, Godzilla, Vybíjená nebo Noc v muzeu 2. Zahrál si i v mnoha seriálech. Dvakrát byl nominovaný na Emmy, jednou za roli Davida, přítele Phoebe v Přátelích, a podruhé za Natea v seriálu Jsem do tebe blázen. Byl ženatý s herečkou Helen Huntovou a má syna s herečkou Katie Wrightovou. Občas režíruje a rád se vrací na divadelní prkna.

 

Kathryn Hahnová

Je známá především jako hlavní hrdinka seriálu Drzá Jordan. Narodila se v Illinois a vyrůstala v Ohiu. Vystudovala herectví a na divadelním festivalu ji objevil castingový ředitel televize NBC. Představil ji producentovi a scenáristovi Timu Kringovi, který jí roli Jordan napsal přímo na tělo. Objevila se i v seriálech Parks and Recreations a Pravidla milostného provozu. Nedávno si zahrála ve filmu Diktátor Sachy Barona Cohena. Kathryn je od roku 2002 vdaná za herce Ethana Sandlera a mají dvě děti.