Natáčení Chůvy k pohledání nebyla hezká zkušenost, tvrdí dětská hvězda sitcomu

Dlouho jsem mlčela a snažila jsem se být "politicky korektní", natáčení Chůvy k pohledání ale nebylo nic příjemného, tvrdí dnes už dvaatřicetilá herečka Madeline Zima.
Chůva k pohledání - Madeline Zima
Chůva k pohledání - Madeline Zima

reklama

Ačkoliv většina dětských herců vzpomíná na svoje první filmové a seriálové zážitky jako na pohádkové okamžiky, Madelina Zima, dívka, která se proslavila už v osmi letech jako jedno z dítek zazobaného producenta Mawella Sheffielda, na natáčení úspěšného sitcomu z devadesátých let ráda rozhodně nevzpomíná.

CHŮVU K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Madaline Zima rozhodně nepatří mezi zhrzené dětské hvězdy, které si po úspěšných letech v byznysu po dovršení dospělosti už nikdy herecky neškrtly. Naopak, atraktivní herečku jste mohli vidět v seriálu Californication, kde pořádně a sexuálně zamávala s hlavním hrdinou, nebo v Upířích denících a v neposlední řadě i v seriálu Twin Peaks.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chůva k pohledání V (1) - upoutávka

Nehezké vzpomínky na Chůvu k pohledání

"Rozhodně to nebyla zábava," popisuje zkušenosti z natáčení sitcomu Chůva k pohledání, kam nastoupila jako osmiletá dívka. Zima však natáčela už od pěti let, takže má srovnání, jak se na seriálovém place chová celý tým k dětským hercům. Chůva k pohledání viditelně nebyla ta, kde by se děti měly pohádkově.

PŘEDSTAVITEL NILESE SE K VYJÁDŘENÍ DĚTSKÉ HEREČKY Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ KOMENTOVAL

"Už před tímto natáčením jsem zažila několik televizních štábů, kde se ke mne chovali mile, mám srovnání. Lidé se chovali, tak jak měli – jako k dítěti. V Chůvě k pohledání se k nám chovali jako k věci než jako k dítěti," vysvětluje herečka.

"Chápu, že tak každému milovníkovi Chůvy k pohledání teď trochu pokazím obraz na jeho milovaný sitcom, mlčela jsem ale až moc dlouho," prozrazuje Madelina Zima.

PŘEDSTAVITEL NILESE Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ OBAMALUTIL BRITSKÉ DIVÁKY

Chůvu k pohledání můžete vidět na Prima LOVE každý den v 16.05 a v 16.35 (nebo dopoledne v 9.05 a v 9.35).

reklama

reklama