Nedokonalý akcent herce z Chůvy k pohledání rozčiloval diváky. Ti byli ale úplně mimo!

Fenomén devadesátých, let jako je sitcom Chůva k pohledání, neustále vyvolává u fanoušků různé emoce. Jedním z velkých témat během vysílání byly i správné anglické a americké akcenty. Podle diváků by se měli herci více snažit. Všechno ale bylo jinak!
Niles a Maxwell
Niles a Maxwell

reklama

Chůva k pohledání se dočkala celkem šesti úspěšných sériií s více jak dvaceti epizodami pro každou řadu.

To jen naznačuje, jak si Fran Fine úspěšně vedla mezi televizními fanoušky. Sitcom o dívce, která pracovala ve svatebním salonu u Danyho, rozchází se, aby se tak trochu omylem dostala do domu bohatého producenta Maxwella Sheffielda, když právě shání chůvu pro svoje děti, měl se svým ostrovtipem velký úspěch.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chůva k pohledání IV (75) - upoutávka

Od této doby se Chůva Fran těší pozornosti. Ačkoliv poslední epizodu televizní kanál CBS premiérově odvysílal už  23. června v roce 1999, i tak na ni televizní fanoušci nezapomínají. Nedávno jsme vám například připomněli, že na Instagramu existuje přímo profil zabývající se outfity hlavní postavy. A že se Fran Fine v oblečení rozhodně neupejpala! Její sitcomový šatník byl narvaný a plný jmen jako Moschino a Versace.

Nedokonalý americký akcent herce rozčiloval diváky

Jedním z velkých témat pro televizní diváky v Americe byly "nedokonalé akcenty" některých z herců. Speciálně jim vadila mluva představitele Maxwella Sheffielda (Charles Shaughnessy), jenž měl podle anglických fanoušků zahrát nedokonale britský akcent. Herec si měl vzít příklad hlavně ze sarkastického majordoma Nilese (Daniel Davis). Ironicky se Charles Shaughnessy narodil v Londýně a Daniel Davis je Američan.

Chůvu k pohledání můžete vidět na Prima LOVE každý den v 16.05 a v 16.35 (nebo dopoledne v 9.05 a v 9.35).

reklama

reklama