7 nevyřčených tajemství z Chůvy k pohledání: rakovina, rozvod a najaté publikum

Chůvu k pohledání můžete sledovat na Prima LOVE pravidelně v 19.45. A pořád je to stejná zábava! V článku ale najdete i nevyřčená tajemství ze zákulisí.
Chůva k pohledání V (13)
Chůva k pohledání V (13)

reklama

Fran je opravdu nezbedná chůva, na kterou jen tak nenarazíte. Sledovat ji můžete pravidelně na Prima LOVE každý den a rozhodně vás její humor neomrzí. Zajímavostí je, že autoři seriálu vycházeli z humorných situací, které oni sami zažili, a možná proto je sitcom stále tak úspěšný u diváků.

Přečtěte si i pár tajemství se zákulisí:

1) Rozvod

Fran Drescher stejně jako její seriálová postava dlouho nemohla najít partnera. Během natáčení Chůvy si vzala producenta seriálu, Petra Marca Jacobsona, s kterým se ale v roce 1999 rozvedla. Peter byl totiž gay.

V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ VYSTOUPILO PŘES STO CELEBRIT!

2) Akcent

Britští fanoušci Chůvy k pohledání si stěžovali na nepřirozený britský akcent herce představujícího Maxe Sheffielda. Ironií osudu je, že Charles Shaughnessy je rodilý Londýňan.

Chůva k pohledání
Zdroj: Distributoři Chůva k pohledání

3) Jména podle pravdy

Autoři seriálu se netají tím, že se nechali inspirovat svým reálným životem. Proto se rodiče Fran jmenují jako její skuteční rodiče Sylvia a Morty. Tatínek Morty si nakonec opravdu v seriálu zahrál otce Fran, stejně jako její reálný strýc ztvárnil strýce nezbedné chůvy Stanleyho.

DONALD TRUMP MĚL V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ VTIPNÉ VÝTKY! PŘEČETE SI JE

4) Najaté publikum

Během sitcomu Chůva k pohledání slyšíte sice smích, ale nejedná se o bezprostřední reakce publika, jako tomu bylo například u Přátel nebo stále je u Teorii velkého třesku. Smích najatých herců byl vždy přidán až v postprodukci.

5) Rakovina dělohy

Pouhé dva roky po konci sitcomu se hlavní představitelka dozvěděla, že trpí rakovinou dělohy. O úspěšném boji s rakovinou dokonce napsala bestseller.

Tričko Guess raději zapomeňte doma
Autor: Instagram.com Tričko Guess raději zapomeňte doma

6) Malí Sheffieldovi jsou stále v kontaktu

Všechny tři děti, které můžete vídat v sitcomu, jsou i po letech v kontaktu téměř denně po internetu.

7) Vznik Chůvy v letadle

Fran Drescher jednoho hezkého dne potkala ředitele programu televizní stanice CBS, šla na toaletu a několik minut se přemlouvala a hecovala, aby tomuto muži šla vypovědět o svém nápadu pro televizi. Nakonec vše dobře dopadlo, sitcom Chůva k pohledání vznikl a vy ho můžete sledovat na Prima LOVE každý den!

reklama

reklama