Sexy týpek Adam Kaufman. Jakými slavnými seriály prošla hvězda Ve službách CIA?

Ve službách CIA - Adam Kaufman Foto: Ve službách CIA - Adam KaufmanFoto: All

Hned několika kultovními seriály prošla hvězda Ve službách FBI Adam Kaufman. Mrkněte, kde všude se modrooký fešák objevil a jaké prvenství mu náleží. Další díl seriálu Ve službách CIA uvidíte v sobotu od 22.15 na Prima Love.

Pusa, která se zapsala do historie

Nebudeme vás napínat dlouho. Adam Kaufman si totiž střihl postavu Ethana v populárním teenagerském seriálu devadesátých let Dawsonův svět. A právě Ethan se s dalším hrdinou Jackem McPhee, kterého ztvárnil Kerr Smith, vášnivě políbili. Co na tom? Nu, byl to první polibek gayů v televizi.

Týpek, který svedl Buffy

Koncem devadesátek se Kaufman objevil i v další hitovce, v Buffy: Přemožitelce upírů. Tady si střihl roli milence hlavní hrdinky Parkera Abramse. S některými kolegy a kolegyněmi z tohoto slavného projektu, kde mimo jiné začínal i představitel Castla na zabití Nathan Fillion, pak Kaufmana pojí i to, že se objevili jako vedlejší postavy v další legendární “teenegerské” záležitosti. Tou byla Veronica Mars a kromě Kaufmana v seriálu o amatérské detektivce ze střední školy měly role například Alyson Hannigan nebo Charisma Carpenter.

Adam Kaufman si zahrál i v Buffy Foto: Adam Kaufman si zahrál i v BuffyFoto: All

Přišla i role v projektu Stevena Spielbergera

Velká příležitost Kaufmanovi přilétla po roce 2000, tehdy se totiž zapojil do sci-fi seriálu Taken – Uneseni spoluprodukovaném Stevem Spielbergem. V dramatu o rodinách, které poznamenalo to, že někoho z jejich blízkých unesli mimozemšťané, si zahrál po boku Dakoty Fanning a další kolegyně z Buffy, Julie Benz. Tu si mimochodem můžete pamatovat jako Ritu ze seriálu Dexter.

Charlie je v ohrožení

Co přinese další díl Ve službách CIA? Dramatický závěr první řady! Charlie dá její práce pořádně zabrat a kolegové se jí budou snažit pomoct na dálku. Na pořádnou dálku.

Podaří se?

Uvidíte v sobotu od 22.15 v dalším dílu seriálu Ve službách CIA na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Julie Lescautová I (6) Foto:
09:55 11:55
65%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016