Leden, hektický měsíc po Vánocích, kdy ještě doznívají naše předsevzetí a snahy být krásnější a chytřejší. Pokud se právě snažíte zhudbnout máme pro vás pár receptů na chutná a hlavně zdravá jídla. Hubnutí totiž nemusí být jen utrpení.
Prima love v pátek uvede americkou komedii o Falešné hraběnce, kterou uvidíte ve 20.15. Američanka s italskými kořeny se potká se zámožným mužem, do kterého se zamiluje. Nezbyde jí nic jiného, než si zahrát na hraběnku. Titulem hraběnka se však pyšní i Kate. Kate Middleton.
Cobie Smulders alias Robin Scherbatsky ze seriálu Jak jsem potkal vaši matku zažívá úspěšné časy. Krom nakročení do hollywoodských trháků má důvod k radosti i v osobním životě. Další díly seriálu Jak jsem potkal vaši matku uvidíte ve čtvrtek od 19.10 a 19.35 na Prima love.
Převleky a předstírání. O tom bude snažení jedné dámy ve filmu Falešná hraběnka, který uvidíte na Prima love již tento pátek ve 20.15. Gina je sice prodavačka, ale zamiluje se do zámožného muže. Všechny lži se jí však vtipně vymknou z rukou.
Dnes v televizi Prima uvidíte povedenou romantickou komedii Po čem ženy touží. Říká se, že ženy neví, co chtějí, ale nepřestanou, dokud to nedostanou. Tak po čem tak asi můžeme toužit? To všechno ví Mel Gibson, který začne slyšet myšlenky všech žen. Už dnes na Primě na ve 20.15.
Sherlock a Watsonová jsou na stopě únosci dětí známému jako Balónkář. Během pátrání natrefí na jednu ze zachráněných obětí únosce, Adama. Sherlock má podezření, že trpí stockholmským syndromem. Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte ve středu ve 20.05.
Svět ovlivňují nejmenší detaily. I takový únos dítěte může mít nevratné následky nejen pro jeho rodinu, ale i pro řadu ostatních po celém světě. K tomu patří i stockholmský syndrom jako vyšitý...
Vraždu člověka, který se objeví v rakvi vedle původního nebožtíka, řeší Castle s Beckettovou. To však není všechno – Castle má opět "rodinný" trabl. Musí urovnat roztržku s exmanželkou. Připomeňte si jeho bývalé ženy. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.15 na Prima love.
Fenomén Sex ve městě je stále ještě dnes považován za zfilmovanou módní přehlídku. Zvlášť Carrie Bradshaw nosila během natáčení šaty podle nejnovějších módních trendů nebo rovnou nový trend nastolila. Hrůzná devadesátá léta se však dotkla i Carrie, Samanthy, Mirandy a Charlotte. Podívejte se na to.
Symbol klauna je od dvacátého století tak trochu symbolem zla. Mohou za to popkulturní odkazy, jako je horor od Stephena Kinga, v poslední době také filmový Joker, kterého ztvárnil Heath Ledger. To oni většinou páchají zlo. V německé Kriminálce Stuttgart to v pondělí ve 20.05 bude ale naopak.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMuži proti ženám Foto:
20.15
DNES V TVHannibal zrození Foto:
22.00
DNES V TVÚkol zabít Foto:
00.30
DNES V TVZtracená budoucnost Foto:
20.00
DNES V TVPočítání mrtvých Foto:
22.05
DNES V TVSimpsonovi XXIII - Obrázek 3  Foto:
00.35
DNES V TVVlčí síla Foto:
20.00
DNES V TVMegaopravy Foto:
22.05
DNES V TVVojenská výzbroj Foto:
23.10

reklama