Sobotní příběhy ze života na Love pokračují ve 20.15 uvidíte, jak se mladá žena vyrovná se ztrátou paměti. Kanadský thriller uvidíte už v sobotu na Prima love ve 20.15!
Pořad NEW LOOK, který už od září diváci uvidí na obrazovce Prima LOVE, se stěhuje to televizního studia. Poprvé se divákům představí už tuto sobotu v 17.20.
Jeden z prvních filmů režisérského dua Smoljak–Svěrák Jáchyme, hoď ho do stroje, uvidíte v pátek na Prima love ve 20.15! Kultovní film, který je už pár desítek let starý, s sebou nese několik tajemství. My vás do nich zasvětíme.
Už tuto sobotu 5. září v 17.20 startuje na Prima LOVE nový pořad NEW LOOK, v němž každá žena najde svou krásu díky týmu plnému profesionálů v čele s moderátorkou Evou Decastelo a kadeřníkem Honzou Kořínkem. Ti budou týden co týden pro divačky hledat nové já.
Kdo by ji neznal. Má pusu prořízlou od ucha k uchu a hlídá tři děti z vyšší společnosti, což kolikrát nedělá dobrotu. Ale ona si je umí vychovat! A co udělá s vámi? Vás rozesměje! Kultovní seriál Chůva k pohledání se vrací na obrazovky! Kdy ji uvidíte?
Smrt svého oblíbeného herce řeší Castle. Bývalého akčního hrdinu zavraždili u divadla. Než zjistíte, zda za tím byla profese nebo něco úplně jiného, přečtěte si o dvojici hvězd spjatých s filmem, jejichž život také skončil vraždou. Nejslavnější filmy, na nichž se podíleli, patří ke klasikám.
Co se majetku týče, je před ním už jen marvelovský bůh jménem Robert Downey Jr. Nemá hereckou školu a osm měsíců se živil jako striptér. Nakonec mu taková životní zkušenost přinesla obdiv, slávu a bohatství. Ale jinak, než si myslíte...
Hollywoodská modla, která začínala u striptérské tyče. Lamač srdcí divaček romantických filmů a sexidol žen, které chtějí něco víc než jen šlapání po špičkách na plese. Tatum bude dnes na Primě v romantické dokonalosti jménem Navždy spolu ve 20.15.
Každou sobotu představuje Prima love sobotní příběhy, které napsal sám život. Dnes se podíváme na tragickou událost, která je noční můrou každého z nás. Na to, abychom považovali za morální úkol dodržovat deset přikázání, nemusíme být křesťany. Jedno z nich zní: nezabiješ. Zvlášť ne dítě...
Na Prima love uvidíte v pátek snímek na téma wrestling. Sportovní film Jak vyhrát a nezbláznit se vypráví příběh o venkovském advokátovi, který si přivydělává jako trenér wrestlerů. Je neúspěšný do doby, dokud nepřijde talent. Takový byl i slavný Skála, který má za sebou úžasnou životní cestu.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVBeznadějný útěk Foto:
20.15
DNES V TVNa doživotí I (1) Foto:
22.20
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVHlídač Foto:
21.30
DNES V TVOheň Foto:
23.45
DNES V TVTaxi, taxi Foto:
20.00
DNES V TVHrajeme s Alim Foto:
00.05

reklama