Konečně se fanoušci newyorského Sherlocka dočkali pokračování seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Prima love uvede druhou řadu již tuto středu ve 20.15 na Prima love. Co vás čeká a nemine s novým Sherlockem? Budou to zásadní novinky...
Ve středu na Prima love přivítáme další pokračování úspěšného seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Každou středu ve 20.15 diváci uvidí premiéru druhé serie kriminálního seriálu. Budeme odkrývat další vraždy, ale i tajemství slečny Watsonové!
V naprosto prekérní situaci se ocitá Kate Beckettová. Castle za méně než 24 hodin podlehne účinkům smrtícího toxinu a ona musí najít protijed. Pokud neuspěje, zemřou i další lidé. Kate běží o život. Záchrana v krátkém čase je lákavé téma. Má to napětí a spád. Mrkněte na hitovky, kde se hraje o čas.
Smrt jedlíka-šampiona, který zemřel den před důležitou soutěží, řeší Kůstka a Booth. Soutěže v spořádání ledasčeho frčí už nějakou dobu a nejsou výjimkou ani v České republice. Jedna z nejznámějších „světových“ soutěží se však koná tradičně v USA na Den nezávislosti.
V pondělí na Prima love vás potká další soutež! Tentokrát se bude soužit o to, kdo vytvoří rychleji a nejlépe dort ve tvaru žraloka, který bude vysoký 1,5 metru! To uvidíte dnes v reality show Fantastické dorty.
V pařížských katakombách je nalezena mrtvá mikrobioložka, která pracovala na obnovení bakterie plicního moru. Kdo měl zájem na její smrti? Než vyřešíte s komisařem Saint-Clairem jeho poslední případ, přečtěte si pár zajímavostí o pařížském podzemí. Stojí za pozornost, byť to není zážitek pro každého
V sobotu na Primě love uvidíte thriller Sokyně. Bezdětní manželé si najdou náhradní matku, aby porodila jejich dítě. Manželka však podlehne představě, že jí je její muž nevěrný právě s náhradní matkou. Náhradní mateřství není ve světě žádná novinka. Této šance využilo i nespočet celebrit.
Pokaždé, když se Hugh Jackman objeví na televizní obrazovce, mají všechny ženy malé Vánoce. A teď je mají doopravdy! Ale s Hugh Jackmenem jsou hezčí. Nejvíc sexy muž roku 2008, skvělý táta, neuvěřitelný zpěvák, tanečník a herec v jednom. My o něm víme i to, co o něm nevíte vy!
Bohémství nebo-li užívání si života plnými doušky vzniklo pravděpodobně ve Francii. Nejde jen o Paříž jako město lásky, jde o hektolitry vína, skvělý vkus a schopnost užívání si života. Takže, co umí Francouzi lépe než Češi? Pojďte se podívat pravdě do očí.
V pátek pro vás na Prima love máme filmovou lahůdku. Snímek První den zbytku tvýho života je chytrý, vtipný a přinese vám radost ze života. Film vypráví o francouzské rodině několika generací. Portrét této rodiny je vykreslen prostřednictvím pěti neobyčejných dnů v rozmezí dvanácti let.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce
00:20 02:25
60%
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.15
Sex ve městě III (11)
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.50
Sex ve městě III (12)
DNES V TVAutosalon
20.15
DNES V TVDistrict 9
21.55

reklama