10 let života – právě tolik strávila ústřední pětice hrdinů natáčením tohoto populárního seriálu. Jakou proměnou prošel během práce na kultovním dílku jejich život? Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima Love ve 13.55, 14.55, 18.45, 19.45.
Případ “naruby” přinesou další Myšlenky zločince. Speciálním agentům z populárního seriálu pondělní záhada pořádně zamotá hlavu! Na co se můžete těšit? Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.
Romantické drama Netvor navazuje na klasiku Kráska a zvíře. V moderním remaku se podíváme na zoubek frajírka ze střední, který je zakletý svou ženskou obětí. Do roka a do dne musí najít dívku, která by ho milovala takového, jaký je uvnitř.
Gordone, nebyl si náhodou ve Walesu před deseti měsíci, ptá se humorně britská matka na sociálních sítích slavného kuchaře Gordona Ramseyho. Její syn se totiž nápadně podobá známému britskému cholerikovi, který umí udělat v kuchyni pořádné peklo.
Rodině a oslavám věnovala svůj květen (nejen) na sociálních sítích představitelka patoložky Maury Isles Sasha Alexander. Měla hned dva “velké” dny!
Již ve středu 25. května uvidíte poslední díl třetí řady Sherlocka Holmese: Jak prosté. Seriál můžete sledovat každou středu ve 20.15 na Prima love.
Richard Castle se objeví v televizi, aby zjistil, co se s ním za posledních pár týdnů dělo. Castle byl unesen, ale o svém zmizení netuší vůbec nic. Podobná příhoda se stala i slavné anglické spisovatelce. Přečtěte si záhadný příběh Agathy Christie, který se nikdy nevyřešil.
Každé pondělí můžete na Prima love sledovat americký krimiseriál Myšlenky zločince, kdy se speciální agenti FB snaží ponořit do duší krutých a leckdy vyšinutých násilníků. Pamatujete si na ty nejvíc šokující momenty ze seriálu?
Paradoxy se dějí hlavně v Hollywoodu, o tom by mohla vyprávět Sandra Bullock. Sandru můžete vidět v bláznivé komedii Slečna zamilovaná, která dokazuje, jak velký komediální talent má. Slečnu zamilovanou s Bradleym Cooperem a držitelkou Oscara uvidíte už tuto neděli na Prima love ve 20.15.
Ve 22.25 uvidíte už devátý díl úspěšného seriálu Cizinka, jehož druhá série se natáčela částečně i poblíž Prahy. A proto máme tu čest přinést vám exkluzivně rozhovor s hvězdami seriálu. Jak představitel Jamieho nahlíží na vztah s Claire?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cesty domů Foto:
07:30 09:05
95%
DNES V TVVe službách FBI - main Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.10
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVSimpsonovi nestárnou Foto:
20.15
DNES V TVSimpsonovi nestárnou Foto:
20.45

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016