Jonny Lee Miller, bývalý manžel Angeliny Jolie, obrovský fanoušek anglického fotbalu, bývalý feťák z Trainspottingu a konečně i nový Sherlock Holmes. Jaký názor má na Sherlocka on sám? Co na něm nesnáší?
Geniální matematik, hacker a arcilotr Christopher Pelant jde Kůstce po krku. Též velice schopná patoložka je na útěku a musí nejen Pelanta odrovnat, ale také ochránit svou rodinu. Než zjistíte, čemu všemu dnes musí oblíbená hrdinka čelit, mrkněte na pár zajímavých geniálních arcilotrů popkultury.
Celý život si žijete v luxusu díky svému zámožnému otci. Každé ráno točíte zlatými kohoutky, abyste si mohli dát sprchu. A najednou stojíte před vilou, které jste říkali domov, protože nemáte nic. Dvě hrdinky filmu Dámičky v sekáči se proberou do opravdového života. A bude to vtipná podívaná.
Příběhy ze života, kterými vás každou sobotu baví Prima love, dále pokračují. Jaký je návrat do města, v kterém se stalo pár podivných náhod? Film Sestřino tajemství vám vyloží celý příběh v sobotu ve 20:15.
Bohémství nebo-li užívání si života plnými doušky vzniklo pravděpodobně ve Francii. Nejde jen o Paříž jako město lásky, jde o hektolitry vína, skvělý vkus a schopnost vychutnat si všechny krásy žití. Takže – co umí Francouzi lépe než Češi? Pojďte se podívat pravdě do očí.
Užijte si páteční noc s Primou love a hlavně s šarmantní francouzskou filmovou ikonou Catherine Deneuve. Uvidíte ji ve francouzském snímku Mé hvězdy a já.
Ženou mnoha talentů je představitelka Joan Watsonové Lucy Liu. Ač ji znáte hlavně jako herečku, krásná Američanka s čínskými kořeny si tyká i s dalšími profesemi kolem filmování. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20:15 na Prima love.
Se skupinou fanatiků, kteří vehementně předpovídají brzký konec světa, mají – krom dalších lahůdek – tentokrát co do činění Castle s Beckettovou. Než se s nimi pustíte do dalšího případu, mrkněte na tuze kontroverzní náboženství spojené i s veleslavnými hvězdami – scientologii.
Nenechte si ujít komedii Sex Tape, ve které slavná hollywoodská herečka dává návod, jak zažehnout v dlouhodobém vztahu novou jiskru.
Pondělí je dnem, kdy vám Prima love dělá vyloženě chutě. Od 20.15 sledujete reality show o tom, jak se dělají ty nejlepší a největší dorty. Nemusíte být cukráři, dorty si můžete udělat i z populárních cupcaků!
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Někdo se dívá
04:40 05:25
1%
DNES V TVHrdličky
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.35
DNES V TVSex ve městě - reprezent
23.10
DNES V TVVesničko má středisková
20.15
DNES V TVDostaň ho tam
22.05
DNES V TVOhnivá bouře
00.35
DNES V TVStav ohrožení
20.15
DNES V TVStav ohrožení
21.15
DNES V TVPavoukotřesení
22.15

reklama