Články

Představitel amerického Sherlocka Holmese, britský herec Johnny Lee Miller, se nechal slyšet, jak pátral po pravé osobnosti nejslavnějšího knižní vyšetřovatele všech dob. Johnny Lee Miller se vrátil ke kořenům – na rozdíl od britského seriálu.
Slavná herečka z Castla na zabití rozhodně nepatří do kolonky hloupé americké hvězdičky. Stana Katic je světoobčanka a jako světoobčanka dokáže v cizích jazycích i snít. Jak to funguje?
Sledujete úspěšný seriál Myšlenky zločince? Tak to určitě znáte geniálního vyšetřovatele dr. Spencera Reida. Máme pro vás šest zábavných faktů o jeho osobě. Některé možná znáte, o některých uslyšíte poprvé.
V seriálu je doktor Rosewood špička ve svém oboru a má pořádnou dávku charisma. Než si s ním dáte další díl, mrkněte na pár zajímavostí o jeho představiteli Morissi Chestnutovi. Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22:20 na Primě LOVE.
Thriller Kazatelovy hříchy uvidíte na Prima LOVE tuto sobotu ve 20.15. Od kazatelů by každá náboženská ovečka čekala příkladný život. Ukazuje se, že tento kazatel je možná zodpovědný za vraždu.
Vytáhlého krasavce má doma Cindy Sampson, představitelka Angie Everett ze seriálu Soukromé očko. A rozhodně se nebojí ukázat ho svým fanouškům. Další díl seriálu Soukromé očko uvidíte v pátek od 20.15 na Prima LOVE.
Zločin, který se odehrál přímo na ulici, tentokrát musí vyřešit Jane Rizzoli a Maura Isles. Brilantní patoložka Maura však má všeho už nad hlavu… A její tělo začne stávkovat! Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima LOVE.
Krásnou americkou herečku s asijskými kořeny můžete sledovat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté na Prima LOVE. Lucy Liu možná znáte jako hollywodskou divu, ale její vlastní charakter skrývá zajímavé detaily.
Osmá série Castla na zabití je také jeho poslední. Znamená to pro krásnou Stanu Katic, představitelku Kate Beckettové, konec herecké kariéry? Ani omylem. Mladou herečku uvidíte v dalšími krimiseriálu, který bude dost temný.
Speciální tým FBI, který sledujete každé pondělí, bude mít pořádný problém. Vypadá to, že má mezi sebou krysu. Podaří se vypátrat, kdo je agentem, který zabíjí?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVelké vítězství Foto:
20.15
DNES V TVRocky IV Foto:
22.55
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVNejpodivnější dinosauři Foto:
20.00
DNES V TVJarní příběhy Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016