Dopadnout uprchlého vězně musí vyšetřovatelé ve čtvrtečním Místě činu. Dříve než zjistíte, o co v zápletce kráčí, přečtěte si o trojici známých útěků z vězení. Při jednom pomohla televizní show, jindy zas nebezpečnému vězni pomohly knihy. Seriál uvidíte ve čtvrtek na Prima love ve 20.15.
Samantha Jones je odbornice na veřejné vztahy, hlavně ty milostné, seznamte se. Samantha je tou nejnemravnější postavou Sexu ve městě, ale i všech ženských seriálů vůbec. Ona se totiž nebojí mluvit a v tuhle chvíli se musíte prostě smát. Osvěžte si její neuvěřitelné hlášky!
Sledujete ji každou středu na Prima love ve 20.15. Její černé havraní vlasy a sarkastické hlášky jí dodávají na charismatu. Víte o ní však něco víc? Poznejte představitelku Jane Rizzoli osobně.
Každé úterý můžete sledovat kriminální seriál Castle na zabití na Prima love ve 20.15! Seriál, jehož šestou řadu mometálně uvádíme, má mnoho tajemství, která jsme ještě neodkryli. Třeba to, jak vypadá samotné natáčení jedné epizody. Podívejte se!
V úterý večer uvidíte další Sběratele kostí! Trochu historie tentokrát do děje zamíchali scenáristé seriálu. Kůstka je totiž povolána k pořádně starému „ranečku“ kostí a má šanci „prokázat“ nejspíš nejstarší doložený zločin světa, možnou vraždu z dávných časů!
Velikonoční pondělí se ani teď neobejde bez sladkého. Na Prima love uvidíte druhý díl nové reality show Sladké pokušení. Můžete se podívat na to, jestli se sestrám a hvězdám reality show podaří upéct ten největší muffin na světě! My vám k tomu dáme rady, které se vám budou hodit!
V neděli na Prima love uvidíte další českou krásnou klasiku. Panna a netvor se vyznačuje temnou estetikou, která se vám zatne pod kůži. V hlavních rolích uvidíte muže s nejelegantnějšími pohyby vůbec a křehkou blondýnu. Vlastimil Harapes a Zdena Studenková vás ve 20.15 zavedou do říše pohádek.
Půst patří k přípravě na Velikonoce. Nejhorší na tom je, že trvá čtyřicet dní od Popeleční středy. Nechceme vás samozřejmě navádět k obžerství, ale Velikonoce jsou svátky, které byste si měli užít. Beránka vám nikdo nezakazuje, ale dodejme Velikonocům trochu originality na jídelním stole!
V sobotu můžete zavzpomínat na mládí, kdy Dávej ber hrálo na diskotékách a vy jste se poprvé učili líbat. O to horší bylo, že vám k tomu asistovaly rovnátka. Sagi s Vaculíkem kdysi viseli v každém pokojíčku a byli ikonami kamarádství. Ve 20.15 na Prima love uvidíte Kamarád do deště!
Několik let se o tom spekulovalo všude možně. Po obrovské popularitě Kamaráda do deště a Větru v kapse se černooký krasavec ztratil z dohledu. Ale pouze toho filmového, na večírcích to rozjížděl vždycky. Všichni se ptali, jak se Tofi vlastně živí. A vznikl z toho dokonce pojem Tofiho efekt.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Diagnóza vražda VIII (21)
Diagnóza vražda
13:20 14:20
52%
DNES V TVMísto činu: Hra o čas
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.20
DNES V TVOchránce
20.15
DNES V TVAno, šéfe! I. 1
22.10
DNES V TVŠestej smysl
23.25
DNES V TVVojevůdci
20.00
DNES V TVVrtulníky ve válce
21.05
DNES V TVUtajená pravda
22.05

reklama