16. dubna jsme odvysílali poslední díl fenomenálního seriálu Dallas. Rodina Ewingů se na dlouhých čtrnáct let stala právoplatným členem rodiny všech diváků. Zbavili se herci nálepky famílie magnátů? Nebo je kletba rodiny Ewingů dostihla?
Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!
Na Prima love můžete každý den sledovat v 18.55 nový sitcom s příznačným názvem Nová holka. Tahle nová holka se po rozchodu stane spolubydlící třech třicátníků, kteří by měli mít papír na hlavu. A vy můžete vzít jed na to, že Nová holka má hodně podobného se seriálem Přátelé. Co?
Inge Lindström stěhuje dceru. V bytě domu, který vybraly, je však nalezena mrtvá žena. Za vraždou stojí patrně někdo ze sousedů. Stalo se Sandře osudným, že byla milenkou ženatého muže? Dřív než to zjistíte, mrkněte na dvojici slavných mileneckých afér konce 90. let.
Víte, kdo z herců Dallasu režíroval několik epizod? Kdo měl být ten zlý? Kolik Ewingů se vejde na jeden Southfork? My vám to řekneme...
Vraždu soudkyně tentokrát vyšetřují Jane Rizzoli a Maura Isles. Ženě šel po krku někdo, komu se její práce nehodila. Dřív, než rozlousknete další kriminální oříšek, seznamte se s pionýrkou ženského soudnictví v Americe Florence Ellinwood Allen. Rizzoli & Isles uvidíte ve středu ve 20.15
Hrdinka knižní série Richarda Castla Nicki Heat má svou podobu! V úterním díle je totiž motivem obsazení postavy vyšetřovatelky ve snímku, který se podle Castlovy knižní série natáčí. A herečka se do své role vžije víc, než je zdrávo. Castlovu hrdinku Nicki Heat ztvární Laura Prepon. Seznamte se.
Vraždu amišského chlapce řeší Kůstka a agent Seeley Booth. Šestnáctiletý hoch měl pouhé dva měsíce do zahájení své exkurze do „normálního světa“. A brzy vyjde najevo, že byl i utajený klavírní génius. Dříve než zjistíte, co za jeho smrtí stálo, seznamte se s několika fakty o Amiších.
Prima love přichází s další reality show o sladkém ráji! Moje vlastní sladká svatba – Katherine a Sophie jsou sestry, které si splnily sen a otevřely si vlastní pekárnu. Specializují se na oblíbené cupcaky. Vzdaly se svých bývalých profesí a teď vyrábějí ty nejlepší dortíčky v okolí!
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Tajemná chůva
20:15 22:20
9%
DNES V TVTajemná chůva
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.20
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.55
DNES V TVFarmar hleda zenu-Ladka Nergesova
20.15
DNES V TVVylomeniny
21.20
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1
22.15
DNES V TVLáska pod vodou
21.05
DNES V TVStarověké objevy
22.05

reklama