Pondělí jako vždy tradičně patří na Prima love reality show Fantastické dorty. Tentokrát budou tři cukráři vytvářet dort pro klub chovatele psůu. Motiv dortu tedy bude jasný. Jak si však cukráří poradí s tím, že dort má být 1,5 metru vysoký?
Kůstka s Boothem řeší smrt patnáctiletého chlapce, v jehož těle jsou nalezeny drogy. Příčina smrti však byla udušení. Teenageři spjatí s drogami jsou ožehavé téma. Před 36 lety čtenáře šokovala kniha My děti ze stanice Zoo popisující život náctileté narkomanky Christiane F. Ta vydala novou knihu.
Nespletli jsme se. Poslední gradace příběhu Spartaka jde sice premiérově už dnes na Prima Cool ve 21.50. Ale my chceme zbořit mýtus o tom, že Spartakus je jen podívanou pro muže. Ani omylem, dámy. Čtěte dál.
Místo činu můžete na Prima love sledovat už nějaký ten pátek. Vlastně spíše každý čtvrtek ve 20.15. Ani tentokrát tomu nebude jinak. Vrchní komisař vyšetřuje střelbu na ředitele místní porcelánky. Vy se zatím seznamte s 10 fakty o slavném krimiseriálu.
Jste velcí fandové Sherlocka Holmese? Přečetli jste z sherlockovské série od Arthura Conana Doyla všechno, co vám přišlo do ruky, viděli bezpočet televizních i seriálových adaptací a zašli si i na něco do divadla? Seriál o newyorském Sherlockovi můžete vidět na Prima love ve 20.15!
Zatímco pro představitele Teda Mosbyho či Robin Scherbatsky je seriál Jak jsem poznal vaši matku přelomovou televizní rolí, která zásadním způsobem nakopla jejich kariéru, někteří jejich společníci už předtím patřili mezi ostřílené herce – nejvíc asi rudovlasé torpédo Alyson „Lily“ Hannigan.
Neznámý muž těsně před smrtí předá knězi kojence. Později vyjde najevo, že nebyl otcem dítěte. Castle a Beckettová musí zjistit, o co šlo, komu dítě chybí. Než to zjistíte i vy, přečtěte si o únosu malé Reigh Bossové. Pro holčičku vše dobře dopadlo, případ ale vzbudil pozornost kvůli něčemu jinému.
Většina svateb se odehrává v létě, protože všechno je tak nějak praktičtější. Uspořádat svatbu v zimě je zcela jiný oříšek. Soutěžící reality show Fantastické dorty se budou snažit vytvořit svatební dort ve viktoriánském stylu. Musí být ovšem 1,5 metru vysoký.
S Primou love jste mohli soutěžit o pět kosmetických balíčků Mary Kay a knižní předlohu filmu Zůstaň se mnou, který šel 18. září do kin. Kdo vyhrál tyto ceny? Známe vítěze.
Carrie Bradshaw a pan Božský, to je seriálová dvojice jednadvacátého století. Sex ve městě by bez těch dvou nebyl kompletní. Jejich hádky a usmiřování jsou zábavné stejně jako Samanthiny názory na muže. Nezaměnitelné jsou hlavně lišácké pohledy vyzrálého pana Božského. Otevřete oči, Božský přichází.
Další články
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVPěsti ve tmě
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.35
Sex ve městě II (2)
DNES V TVMistři manipulace
23.10
DNES V TVSvatby v Benátkách
20.15
DNES V TVKdo je kdo?
21.30
DNES V TVAno, šéfe (10) U Dubu - Třebíč - v kuchyni
22.35
DNES V TVAutosalon
20.15
DNES V TVInferno
22.00

reklama