Na Prima love v neděli uvidíte nejdojemnější film s Paulem Walkerem v hlavní roli, hvězdou Rychle a zběsile, který ukončil svůj život na kalifornské silnici. Rychlost pro něj byla vším, stejně jako zvířata, což uvidíte ve filmu Osm statečných. Inspirujte se jeho slovy.
D. J. Elliota znáte hlavně ze seriálu JAG. Teď si tohoho vysokého bruneta můžete užít i v kanadském thrilleru Nebezpečné probuzení. David se probudí z komatu a jeho manželka s dětmi se můžou těšit na úplně jiného otce a manžela. Film uvidíte v sobotu na Prima love ve 20. 15.
Legenda, na kterou si vzpomenete ve chvíli, kdy těsně kolem vás zlehka olízne silnici nebezpečný sporťák. Modrooký Paul Walker s drzým úsměvem na silnice patřil. Před dvěma lety na jedné z nich zemřel. Legendou ale zůstává dál. Přečtěte si o něm pár věcí, které (třeba) nevíte.
I když se vám podaří prorazit ve světě, klidně se vám může stát, že tomu místu, kterému říkáte "doma", se vaše sláva vyhne. A to je pak těžké pořízení. To zjistí Martin Lawrence v komedii Vítej doma na Prima love ve 20.15 tento pátek!
Přestože by měla být Carrie Bradshaw po posledním dílu Sexu ve městě už dávno za zenitem. Je tomu právě naopak. Její styl je stále studnicí inspirace pro mnohé ženy. My se teď podíváme na její účesy. Na některé si totiž možná ani nepamatujete!
Jste velcí fandové Sherlocka Holmese? Přečetli jste z sherlockovské série od Arthura Conana Doyla všechno, co vám přišlo do ruky, viděli bezpočet televizních i seriálových adaptací a zašli si i na něco do divadla? Seriál o newyorském Sherlockovi můžete vidět na Prima love ve 20.15!
Kůstka a Booth patří k oblíbeným televizním párům. Za 9 řad populárního seriálu už stihli ledacos – vedle objasňování vražd a stíhání pachatelů spolu začali i chodit, počali dítě a před "pár díly" měli i svatbu. Připomeňte si pár pěkných i napínavých momentů, které spolu ti dva zažili.
Po dlouhých 20 letech se na filmovém plátně sešly dvě velké anglické hvězdy Kate Winslet a Alan Rickman.
V pondělí na Prima love uvidíte ve 20.15 další epizodu úspěšného kriminálního seriálu Myšlenky zločince. Tentokrát speciální agenti FBI budou řešit případ podobný tomu, který známe poslední dobou z večerních zpráv.
Na Prima love ve 20.15 uvidíte romantický film s jednou z nejdiskutovanějších současných zpěvaček. Miley Cyrus před dvěma lety rozvířila už tak dost bouřlivé vody amerického showbyznysu. Ve filmu Poslední píseň ji uvidíte s jejím bývalým snoubencem.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Kráska a zvíře Foto:
22:25 23:25
15%
DNES V TVNebezpečné probuzení Foto:
20.15
DNES V TVKráska a zvíře Foto:
22.25
DNES V TVGigolové I Foto:
23.25
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVOperace Zlomený šíp Foto:
22.00
DNES V TVHledáme Ydol Foto:
00.20
DNES V TVPovodeň Foto:
20.00
DNES V TVBeowulf: Král barbarů Foto:
22.05
DNES V TVHrajeme s Alim Foto:
00.15

reklama