Mnozí si užívají dovolených, Castle s Beckettovou jsou však od konce července zpátky v procesu! Právě v posledním červencovém týdnu odstartovalo natáčení 8. řady populárního seriálu. Ještě nedávno přitom visela ve vzduchu důležitá otázka? Bude Stana Katic alias Beckettová pokračovat?
Matthew Grey Gubler, jinak také známý jako technofob Dr. Spencer Reid z amerického seriálu Myšlenek zločince má trochu temnou mysl. To ví všichni jeho fanoušci. Minulý týden se na internetu rozšířilo video, kdy se Matthew pustil do nebezpečné "skořicové výzvy", která může stát člověka život.
Nemá úplně klasickou tvář blonďaté krásky z Hollywoodu. Její bílá pleť v solárkovém Los Angeles krásně vypadává z mainstremu. Stejně jako její role. Dokáže zahrát Spidermanovu zrzku, ale i nevěstu z Melancholie. Na Prima love ji v pátek uvidíte ve 20.15 ve sportovní love story Wimbledon!
Slyšeli jste už o slovenských zpěvačkách Daniele a Veronice Nízlových? Uhrančivé krásky si doslova žijí svůj sen. Bouchají jedno šampaňské za druhým, skotačí u bazénu, projíždějí se v kabrioletech a muži jim leží u nohou! Rozjely to dokonce i s drsným rapperem Snoop Doggem.
Gynekolog Ray Colton žije spokojeně se svou ženou a dospívající dcerou. Idylka skončí ve chvíli, kdy je navštíví jeho neteř Christie, která se přijela mstít. Další sobotní příběh ze života, který uvidíte na Primě love ve 20.15 připomíná slavnou seriálovou Pomstu.
Dva úplňky v měsíci se dějí podle astronomů pouze jednou za tři roky. Podle astrologů právě dnes, 31.7., můžete změnit život. Modrý měsíc, jak se druhému úplňku také říká, znamená změnu. Má sílu vás nakopnout a konečně se rozhoupat ke změně. A to hlavně v lásce!
Ve stastistikách jeden z nejoblíbenějších Bondů vůbec neměl na filmové role příliš štěstí. Od Zlatého oka se však všechno změnilo. Vy si ho na Prima love v pátek ve 20.15 užijte ve snímku Evelyn, kde bojuje o rodinu.
52 milionů lidí sleduje na sociální síti Instagram jednu z největších fotbalových celebrit na světě. David Beckham si totiž narozdíl od ostatních celebrit založil Instagram nedávno. Ale fotky, které sdílí se světem, jsou naprosto kouzelné. Poznáte ho hlavně v roli milujícího tatínka.
Už jen pár dílů zbývá do závěru premiérové páté řady seriálu Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně. Koukněte na ochutnávky z posledních dílů řady - nejbližší díl nevyjímaje.
Na předloktí už se vám nemůže houpat nic lepšího, než je právě kabelka Birkin. Na tuto nejslavnější kabelku se čeká na seznamu v průměru pět let a její nejlevnější verze vyjde zhruba na 155 000 korun. Ale múza nejznámější kabelky na světě, herečka Jane Birkin, chce své jméno nechat odstranit. Proč?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVMuži proti ženám Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
22.05
DNES V TVKinobazar Foto:
23.10
DNES V TVExtrémní válka Foto:
20.15
DNES V TVPartička promo 1 Foto:
21.50

reklama