Vražda (téměř) ve světle reflektorů. Toť nejnovější případ pro Castla a Beckettovou. A asistovat u toho bude i jedna pěvecká hvězdička, která nás v rádiích vyzývala Call me maybe. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.
Speciální agent Derek Morgan je s největší pravděpodobností jeden z nejvíce sexy policejních agentů v seriálu. Jeho představitel Shemar Moore přináší na sociální síť Instagram pravidelně pár moc hezkých selfies z natáčení. Někdy zahlédnete i jeho kolegy.
Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jarmila Iqbalová našla odvahu a ve svých 62 letech se přihlásila. Chtěla se zase cítit dobře a být přitažlivá pro svého manžela. Jak si s její proměnou tým poradil?
Chtěli byste pracovat dvacet čtyři hodin denně bez žádné dovolené? Chtěli byste mít zaměstnání s plnou zodpovědností a být neustále na nohou? Většina z nás odpoví ne. Mámy tohle ale dělají každý den. A je potřeba jim poděkovat.
Svět se nedělí jen na lidi dobré a zlé, hloupé a chytré, ale také na ty, kteří jsou a nejsou pohybově nadaní. Ti, co nejsou, si s největší pravděpodobností čtou tento článek. Odborně se jim říká "totální dřeva". A co nás spojuje? Touha po tanci, který u jiných vypadá tak snadně...
V dalším vydání pořadu NEW LOOK uvidíte, jak se z obyčejné babičky může stát noblesní a elegantní dáma. Jarmila Iqbalová našla odvahu a ve svých 62 letech se přihlásila a moc touží po novém já.
Pořádnou dávku napětí dostanete ve středu na Prima love. Temperance „Kůstka“ Brennanová jde totiž po krku zabijákovi – kanibalovi. Do seriálu se vrací Gorgomon! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Prima love.
Už víc jak padesát let trvá kariéra Donalda Sutherlanda, který hraje i v seriálu Bez hranic. Charismatický Kanaďan se objevil v desítkách filmů a seriálů. Mrkněte na pár zajímavostí z jeho osobního i pracovního života. Víte, že v létě oslavil už osmdesátku?
Skupina Prima nadělila všem svým příznivcům předčasný vánoční dárek – aplikaci Prima Kvízy, která je určena pro mobilní telefony a tablety. Princip aplikace je jednoduchý, lidé si mohou poměřit své znalosti se svými přáteli nebo se známými osobnostmi televize Prima na více než 50 000 otázkách.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Zázraky života konec Foto:
07:05 08:30
18%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVTelebazar Foto:
22.35
DNES V TVSvětové války Foto:
20.15
DNES V TVPartička promo 1 Foto:
21.50

reklama