Nejlepší doktor na profilování v celém Německu, mistrná vyšetřovatelka a cynická patoložka řeší nejrůznější psychopatické zločiny. Jsou to Specialisté na vraždy. Specialisty můžete sledovat na Prima love každý všední den v 16.25!
Mrtvolu obalenou „diamanty“ objeví televizní štáb během natáčení pořadu o paranormálních jevech v lomu. Kůstka zjistí, že mrtvé ženě někdo zlomil vaz a záhadné věci jsou inkrustované krystaly. Připomeňte si dvojici seriálových hitovek o "tajemnu", jež si oblíbil leckterý divák!
Na Prima love uvidíte další díl reality show Fantastické dorty. Tentokrát se v soutěži předvedou tři profíci, kteří se budou snažit vyhrát cenu za nejhezčí a nejchutnější dort na téma cirkus. Fantastické dorty si můžete připravit i u vás doma. Máme pro vás pár receptů!
18. září přichází do kin snímek Zůstaň se mnou a vy můžete na webu Prima love soutěžit o pět balíčků jeho knižní předlohy a kosmetiky Mary Kay at Play! Nenechte si to ujít!
Snímek Baby máma dostal v roce 2008 cenu MTV za nejlepší WTF moment. Ve filmu uvidíte dvě přítelkyně, herečky a komediantky, které bojují za ženská práva. V hlavních rolích americké komedie se představí Andy Poehler a Tina Fey.
Jaké to je dozvědět se, že váš rodič není vaší biologickou matkou? Lauren se tento šokující životní fakt dozvídá a je rozhodnuta pravou matku najít, ta však již dlouhá léta střeží velké tajemství…
Hlavní postava seriálu, vyšetřovatelka Charlotte, je těhotná. Všechno v jejím životě je náhle složitější, protože s otcem dítěte se rozešla – byl to románek jen na pár týdnů. Svoje problémy však nemá čas řešit, vyšetřuje totiž případ smrti malého chlapce.
Vztah Petrofského a Carrie dostal zase nový obrys. Zatímco se Carrie vynořila ze starosvětské romantiky Petrofského, dostala od něj životní nabídku. Chce, aby se za ním přestěhovala do Paříže.
S diamantem nesmírné ceny mají co do činění Castle s Beckettovou. Než zjistíte, jaká je jeho role v případu vraždy, kterou tato dvojka řeší, přečtěte si o superdrahém šperku a jedné intrikánce v šlechtických kruzích.
Zatímco Angelina Jolie a Brad Pitt svoji hvězdnou svatbu utajili až do konce, světová královna selfies a největšího pozadí v L.A. Kim Kardashian společně s hudební hvězdou Kanye Westem vytvořili svatební fenomén. Jejich svatba byla nejočekávanější svatbou roku. Stála 300 000 000 korun.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVVím, že jsi vrah
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.45
DNES V TVSvatby v Benátkách
20.15
DNES V TVKdo je kdo?
21.30
DNES V TVAno, šéfe (10) U Dubu - Třebíč - v kuchyni
22.30
DNES V TVAutosalon
20.15
DNES V TVHvězdná pěchota
21.55

reklama