Fenomén na pomezí devadesátých let a nového tisíciletí nás seznámil se čtveřicí třicetiletých dam, které žijí ve městě, které nikdy nespí. Na Prima love můžete Sex ve městě sledovat i tuto středu ve 22.20. A teď se podívejte do zákulisí tohoto fenoménu s námi.
Kůstka a Booth mají na kontě dopadení řady zločinců a vrahů. Připomeňte si některé z těch nejbrutálnějších zabijáků, kteří se v seriálu objevili. Další díl premiérové řady Sběratelů kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.
Dakota Johnson, která ztvárnila hlavní roli ve snímku 50 odstínů šedi, se rozešla se svým přítelem. Vadil mu její úspěch i pracovní vytížení.
Zemřít mladý a krásný zavání tragicko-romantickým gestem. Bohužel některé světové hvězdy toto heslo potvrdily. Nezkrotná rychlost jejich vozidel koresponduje s rychlostí jejich nedosažitelných životů. Podívejte se na celebrity, jejichž smrt je cítit asfaltem.
Předávání Oscarů je nesmazatelně spojené se smolařem Leonardem DiCapriem. Zatímco polovina světa chce, aby Oscara vyhrál, filmová komise ho přehlíží a sociální sítě se bouří. Jenže Leo není rozhodně takoví loser, jak jste si mysleli. Jsou tu daleko větší smolaři.
V neděli uvidíte jeden z velkých milostných příběhů. Hollywoodská kráska Michelle Pfeiffer se chce stát slavnou televizní reportérkou. Nic nejde však podle jejích představ, dokud nepotká Roberta Redforda. Snímek Intimní detaily uvidíte na Prima love v neděli ve 20.15!
Prima love ukáže v sobotu večer příběh studentů, kterým se jedna středoškolská párty vymkla z kontroly. Zabili striptérku. Jak se žije s takovou lidskou katastrofou na svých bedrech? To se dozvíte na Prima love ve 20.15.
Osud se k nim otočil zády. Byli na pokraji smrti, a přesto to nikdy nevzdali. Postavili se zpátky na nohy a vybudovali něco, co by od nich nikdo nečekal. Přečtěte si sedm inspirativních příběhů lidí, kteří byli jako vy, dokud se jim život neobrátil naruby.
Hollywoodská modla, která začínala u striptérské tyče. Lamač srdcí divaček romantických filmů a sexidol žen, které chtějí něco víc než jen šlapání po špičkách na plese. Tatum bude dnes na Primě v romantické dokonalosti jménem Navždy spolu ve 20.15.
Páteční večer se na Prima love ponese ve víru životní inspirace a silných žen. Ve 20.05 uvidíte snímek Nikdy se nevzdávej, Po pádu z koně zůstává Jenna na invalidním vozíku. Je zařazena do speciálního léčebného programu a doufá, že se uzdraví. Pomůže jí v tom její nezdolná vůle nebo láska?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Will & Grace I (1) new Foto:
07:00 07:45
21%
DNES V TVPodvedená Foto:
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent Foto:
22.45
Sex ve městě II (14)
DNES V TVPrima LOVE, Famílie Foto:
23.20
DNES V TVSněženky a machři Foto:
20.15
DNES V TVMiami Vice Foto:
22.10
DNES V TVMoucha II Foto:
00.50
DNES V TVSvět kalných vod Foto:
20.00
DNES V TVŽralokozilla Foto:
21.05
DNES V TVStarověké objevy Foto:
22.10

reklama