Televizní kanál Fox odtajnil informaci, kdy úspěšný seriál Sběratelé kostí ukončí. Ačkoliv má seriál v Americe stále vysokou sledovanost, tvůrci seriálu se rozhodli utnout ho v nejlepším. Na kolik sérií se můžeme ještě těšit?
Je statný a rozhodný. Ve speciální jednotce FBI má hlavní slovo. Aarona Hotchnera ztvárňuje už jedenáct let Thomas Gibson. Pojďte se o tomto muži dozvědět něco víc, než je jen to, že je to muž bez emocí.
Nedělní večer strávíte po boku odvážného excentrického muže s Oscarem (Matthew McConaughey) a latino zpěvačky Jennifer Lopez v kultovním snímku všech romantiků Svatby podle Mary. V neděli ve 20.15 na Prima love.
Sobotní večer na Prima love jako vždy patří příběhům ze života, které dokazují, že všechno je možné. I v tomto případě to nebude jinak, kdo by čekal, že jeden víkend u babičky v domě vám změní život? Podívejte se na thriller Zdánlivé bezpečí, který uvidíte ve 20.15.
Téma rodičovství se prolíná jedním z pátečních dílů populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. A cože se bude dít? Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte v pátek od 14.45 na Prima love.
Další díl premiérové šesté řady seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love. Vražda v obchodním centru! A doslova uprostřed davu. Toť další případ pro Jane Rizzoli a Mauru Isles. Že bude takové vyšetřování spíš brnkačka? Ale vůbec ne.
Patří mezi ostřílené hollywoodské stars, ale nevyhýbá se ani televizi. Ostatně právě tam před téměř 20 lety získala svou přelomovou roli… Řeč je o Lucy Liu alias Joan Watsonové. Než se mrknete na její další (a Sherlockovo) dobrodružství, připomeňte si Lucy v jejích nejslavnějších rolích.
Ač není ve Sběratelích kostí dlouho, a (zatím) nepatří k hlavním postavám, rozhodně není nenápadná. A v úterý večer čeká stážistku Jessicu Warren něco vskutku zajímavého… Než zjistíte, co to budete, mrkněte na info o její představitelce Lauře Spencer.
Každé pondělí v 15.35 můžete sledovat jeden z nejúspěšnějších amerických seriálů vůbec – Chirurgové. Ten se pyšní velice lidskými hlavními představiteli a odvážnou dramatickou linkou. Hlavní představitelka Meredith si toho už zažila opravdu hodně. Podívejte se na náš výběr!
Jeho babička oslavila devadesát let, on sám už jednatřicáté narozeniny. Pořád si však drží svůj single život, i když se stále spekuluje o jeho svatbě s přítelkyní. Princ Harry má tu výhodu, že si může vzít ženu neurozeného původu, na rozdíl od pokračování snímku Princ a já 2.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
22.10
DNES V TVZkrat Foto:
20.15
DNES V TVTop Gear Foto:
20.15

reklama