Články

Když se vrátíte tam, kde jsou vaše kořeny, abyste zjistili, co všechno se událo kdysi. I o tom je nedělní thriller Dávné tajemství, které uvidíte v neděli na Prima LOVE.
Temné úmysly uvidíte už tuto sobotu. Thriller vypráví i o tom, jak často jsme zaslepení všední realitou života. Leckteré detaily totiž dokážou napovědět, že se něco děje...
Už třetí týden můžete každý pátek sledovat nový krimiseriál Právem odsouzeni! Poznejte o něco blíže jeho hlavní představitelku.
Mauru Isles znáte jako diváci Primy LOVE už několik let. Víte ale, co všechno už má tato samostatná žena za sebou? Život ji příliš nešetřil...
Poznejte nejmenší představitelku Sběratelů kostí, které můžete sledovat každé úterý na Prima LOVE. Dcera Kůstky a Bootha má nebezpečí v krvi.
Myšlenky zločince jsou jednou z masově nejoblíbenějších kriminálek na americkém trhu. Podobnou oblibu si našly i u českých diváků. Je na čase dozvědět se o seriálu, který za chvíli absolvuje třináctou sezonu, něco více!
Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!
V sobotu na Prima LOVE uvidíte další zajímavý thriller s názvem Osudný flirt. Podívejte se na to, jak někdy může skončit internetová seznamka.
První máj – čas lásky a tradičního líbání pod rozkvetlým stromem – se pomalu blíží. Kanál Prima LOVE si pro vás právě na tento den připravil DERMACOL LOVE DAY, den zasvěcený hýčkání, kráse a lásce.
Premirérovou první sérii krimiseriálu Právem odsouzeni můžete vidět na Prima LOVE každý pátek. Podívejte se na zajímavosti o seriálu, který se točil v Torontu.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVDávné tajemství Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.10
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVBlbec k večeři Foto:
20.15
DNES V TVV mysli vraha Foto:
22.05
DNES V TVDen poté Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.45

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016