V pondělí ve 20.15 jste na Prima love mohli sledovat nejnovější dokument o britské královské rodině - Williamovi, Kate a ročním Georgovi. Dokument měl velký ohlas u diváků, proto se na něj můžete podívat i v archivu zadarmo a online Prima Play.
Kdo je pachatelem – to není jediná otázka v šesté řadě krimi komediálního seriálu se spisovatelem Castlem a vyšetřovatelkou Beckettovou. Další zní: Vezme si ho?
Prima love uvede v pondělí ve 20.15 dokument o nejsledovanější královské rodině. William, Kate a malý George je totiž téma, které zajímá celý svět. Vy ten královský svět však uvidíte v souvislostech. Mezitím si pojďte přečíst, co o královské rodině ještě nevíte.
V pondělí ve 20.15 na Primě uvidíte dokument o nové královské rodině. Náhlednete do života jedné z nejsledovanějších rodin na světě, a to v širších souvislostech. Jaký byl vliv princezny Diany na syna Williama? Jak se změnila monarchie i její společenské vnímání v posledních letech?
Jak to tak bývá, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Takový ma Jason Biggs v komedii Amorův úlet na Love ve 20.15
Tento víkend bude extrémní horko, které si budeme snažit přežít různými způsoby. Jedním z nich je zmrzlina. Inspirujte se těmi nejlepšími recepty na domácí zmrzlinu!
Některé ženy dokážou pro muže udělat naprosto všechno. Chodí na plastiky, snaží se zalíbit, ale kanadský thriller Perfektní asistentka vám ukáže daleko horší příklad toho, co je schopná udělat žena pro lásku.
Nenávidí se, ale momentálně se potřebují. O tom je romantická komedie Šílená jízda, kterou uvidíte na Prima love v pátek ve 20.15. S oběma protagonisty se rozejde jejich středoškolská láska a oni je potřebují donutit žárlit. Střední škola je plná takových příběhů, znáte ty nejlepší?
Hoří dům ženy, která křičí, že čarodějnice se vrátila, blízcí však tvrdí, že čarodějnice je mrtvá. Při požáru je zavražděn i muž odsouzený za vraždu manželky. Než zjistíte, jak případy souvisely, přečtěte si o čarodějnických procesech v tuzemsku - konkrétně na Jesenicku. Zabily stovky lidí.
Jean Reno bude mít plné ruce práce s pěkně ošemetným případem. Mrtvý, jehož smrt se bude snažit vyřešit, totiž zdaleka nebyl tak bezúhonný, jak by profesor na univerzitě měl být. Na další díl francouzské kriminálky Zločiny nad Seinou se podívejte v úterý ve 20:15 na Prima love.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Sex ve městě II (16)
Sex ve městě - reprezent
22:40 23:15
98%
DNES V TVCastle na zabití
20.15
DNES V TVSběratelé kostí
21.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.10
Sex ve městě II (15)
DNES V TVJeden z nich je vrah. Ale který?
20.15
DNES V TVPřešlapy - skupinovka
22.05
DNES V TVTop Gear
20.15
DNES V TVPartička promo 1
21.45

reklama