Před nedávnem jsme vám ukázali, co se stalo s hvězdným Brandonem ze seriálu o životech amerických středoškoláků z Beverly Hills. A co se děje s dalšími bývalými hvězdami? Tori Spelling alias Donnu uvidíte v sobotních příbězích ze života ve 20.15.
10 hodin si nepamatuje komisařka Lindholmová, když se probudí v nemocnici. Vrací se na místo nehody a naráží na podivnosti. Ve vsi se vraždilo, obětí byla i žena Charlotte velmi podobná. Pro scenáristy je téma amnézie zlatý důl plný záhad. Mrkněte na snímky, kde hraje ztráta paměti hlavní roli.
Kdo by si v dnešní době připadal normální? Skoro nikdo. Vy se však ve čtvrtek ve 20.15 podívejte na Primě love na českou komediální klasiku V podstatě jsme normální, která vypráví o rodině Novákových.
23. října přichází do kin film Co jsme komu udělali a vy jste mohli soutěžit na webu Prima love o dvě vstupenky na tento film a DVD s další komedií! Kdo vyhrál?
Seriál Jak prosté postavil sherlockovské univerzum vzhůru nohama, ale i přesto (nebo právě proto) si získal miliony fanoušků po celém světě. Obří zásluhu na tom má i představitel hlavní role Jonny Lee Miller. Tady je pět důvodů, proč je jeho Sherlock prostě cool.
Castle bude již toto úterý ve 20.15 na Love řešit vraždu asistentky módní šéfredaktorky. Nepřipomíná vám tenhle vzorec něco? Ano, nejen i tenhle ďábel možná nosí Pradu.
Pondělí na Prima love patří reality show Fantastické dorty, kterou můžete sledovat vždy v hlavním vysílacím čase. Tentokrát se bude bojovat o 10 000 dolarů na téma nebe. Nevíte, co si pod tím představit? Pojďte dál...
Na Prima love se můžete těšit na premiéru desáté série amerického seriálu Chirurgové. Už v neděli po 22. hodině budete moci sledovat dramaticko-romantický seriál oceněný Zlatým glóbem a nominovaný na několik cen Emmy. Uvidíte pokračování příběhů vašich oblíbených lékařů.
Pracují pod svými šéfy, aby si pak oni jejich práci mohli přivlastnit za svoji. Takový je i sobotní příběh Amandy, která jako letecká projektantka vymyslela nový vynález. Ten si však přivlastnil její nadřízený. Příběh ze života uvidíte na Prima love v sobotu ve 20.15
Lily Aldrinová je učitelka z mateřinky – a jedna z ústředních postav seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Mírně praštěná, svérázná postava se stala jednou z nejvýraznějších rolí v kariéře herečky Alyson Hannigan. Mrkněte na pár zajímavostí o této hrdince oblíbeného seriálu.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Láska je láska IV Foto:
23:35 00:40
66%
DNES V TVJak na věc Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.40
DNES V TVVinaři Foto:
20.15
DNES V TVTGM: Talkshow Geni a Míši Foto:
21.30
DNES V TVDvojí hra Foto:
22.45
DNES V TVRocky III Foto:
20.00
DNES V TVDexter Foto:
22.10
DNES V TVŽiví mrtví - Obrázek 1 Foto:
23.15
DNES V TVAljašský medvěd Foto:
20.00

reklama