Pravé Vánoce jsou pro všechny milovníky ženské krásy trochu dříve než 24. prosince. Jako každý rok se totiž andílci spodního prádla Victora´s secret na začátku prosince vydají na přehlídkové molo. Kolik tyhle holky s dokonalými mírami vydělávají?
Romantika - někdo ji vyslovuje s cynismem v hlase, jiný s obdivným vzdechnutím. Romantika však nemusí znamenat kýč ve stylu bílých písečných pláží, které si může dovolit jen horních deset tisíc. Inspirujte se s námi!
Komisař Rex se přestěhoval do Itálie. Chlupatý čtyřnohý génius pátrá po zločincích v Římě po boku svého nového parťáka Lorenza. Co je jeho představitel Kaspar Capparoni zač?
Myslíte si, že romantický trhák Titanic znáte dobře? My vám ukážeme scénu, kterou jste ještě neviděli. James Cameron, režisér Titanicu, se totiž bál a nakonec natočenou scénu vystřihl. A my říkáme, že černý humor ještě nikomu neublížil...
Není pochyb, že Jamie Oliver je jedním z nejznámějších kuchařů současnosti. Sympatický Brit si získal chuťové buňky i přízeň milionů fanoušků po celém světě, ochránci zvířat k němu mají však trochu vyhraněný vztah. Další díl pořadu Jamie vaří rychlovky už v úterý v 17.20 na Prima love.
Speciálního agenta Dereka Morgana z Myšlenek zločince jen tak nepřehlédnete. Bývalý model a herec je mulat, jehož jméno Shemar krásně vystihuje éru amerických hippies rodičů. Jméno tohoto dobře urostlého herce má speciální význam, za kterým stojí obrovské společenské rozdíly.
V pondělí večer na Prima love ve 20.15 kriminální seriál Myšlenky zločince. Elitní tým FBI zaměřený na profilování je požádán o pomoc s dopadením škrtiče, který udeřil už třikrát. Vše nasvědčuje tomu, že se chystá v zabíjení dál pokračovat…
"Pokud byl Gladiátor metaforou smrti, Dobrý ročník je metaforou života," říká Russell Crowe o druhé spolupráci s režisérem Ridleym Scottem, který má na svědomí právě úspěšného Gladiátora. Ani filmoví kritici se nemohli nabažit neuvěřitelné pohlednice krásného života v Provence.
Tím, že podepíšete rozvodové papíry, se nezmění jen váš status z vdané paní na svobodnou. Začne vám kompletně nový život a vy máte šanci si ho znovu vybudovat tak, aby byl lepší. Stejně jako hrdinka romantického filmu Pod toskánským sluncem, který uvidíte na Prima love ve 20.15!
Úspěšný seriál s Jane Rizzoli a Maurou Isles už válcuje televizní obrazovky několik let, víte však, že i za ním se „skrývá“ knižní předloha? Je z pera Tess Gerritsen. Tvůrci se knihami inspirovali, seznamte se. Další díl Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve středu od 20.15.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce Foto:
00:40 03:50
61%
DNES V TVTitanic Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
00.30
DNES V TVNoc na Karlštejně Foto:
20.15
DNES V TVDům naruby Foto:
22.00
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
00.20
DNES V TVStrážci pokladu Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.10
DNES V TVExpedice Darwinovo pohoří Foto:
20.00
DNES V TVFrank z džungle Foto:
22.10

reklama