Místo činu a jeho oblíbená Charlotte bude vyšetřovat vraždu dvou mladých Bělorusek. Uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Dívky se slovanskou krví jsou známé tím, že jsou krásné, ale také se často stávají obětmi vrahů. Třeba takové topmodelky.
Populární sitcom Chůva k pohledání se natáčel šest let a za ta léta získal spoustu fanoušků po celém světě. A to hlavně díky fenomenálnímu výkonu komičky Fran Drescherové, která ztvárnila hlavní roli potrhlé chůvy. Máme o ní pár faktů, které možná nevíte...
Než se vrhnete do dobrodružství s představiteli seriálu Jak prosté, osvěžte si i literární holmesovské příběhy. V roce 1927 oslovil The Strand Magazine Arthura Conana Doyla s prosbou, ať sestaví seznam příběhů s Sherlockem Holmesem, které má nejraději. Tady jsou.
Svět se nedělí jen na lidi dobré a zlé, hloupé a chytré, ale také na ty, kteří jsou pohybově nadaní a kteří ne. Jsou krásné, křehké, štíhlé a jejich pohyb je neuvěřitelně ladný. Castle s Beckettovou řeší případ smrti tanečnice. A Castla svět tanečnic přímo úchvátil.
Málokdy se stane, aby se spojili dvě úspěšné reality show o pečení dortů. Ale v pondělí ve Fantastických dortech uvidíte spojení za cílem upéct ten nejlepší dort na oslavu slavné americké cukrárny. Podívejte se na ty nejhezčí dorty, které můžete vidět!
Ashton Kutcher už za sebou jednu svatbu má. Konec s Demi Moore však tolik vtipný nebyl. Zatímco u komedie Líbánky se budete smát od začátku do konce. Připomeňte si nejvtipnější okamžiky Ashtona a jeho kolegyně Brittany.
Chůva Fine je tím největším fanouškem všech celebrit – bez výjimky. Seriál o chůvě, která si nebere servítky a vychovává jak děti, tak své zaměstnavatele, milovaly i slavné osobnosti. A mimo jiné proto v seriálu také vystupovaly. Bylo jich skoro sto! Víte které?
Víte, jaký byl původní název seriálu? A proč se slavná nemocnice nachází zrovna v Seattlu? Na Prima love uvidíte druhou epizodu Chirurgů každou neděli po 22. hodině. A teď si pojďte zodpovědět pár otázek!
Pořádně vyhrocený případ bude řešit komisařka Charlotte z Místa činu. Smrt muže odhalí jeho dvojí život, který je poněkud strašidelný. Jaké to je žít s obrovským tajemstvím, ovšem ví i kalifornský guvernér a hollywoodská hvězda. Ten žil v domě se svým levobočkem, aniž by o tom řekl rodině.
Na jeden z nejznámějších filmů Dagmar Veškrnové Havlové se můžete podívat ve čtvrtek večer. Ve vydařené kriminálce Holka na zabití se vydá odhalit pozadí záhadné smrti své kamarádky. Připomeňte si několik dalších filmů a seriálů v nichž tato skvělá herečka účinkovala.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Nečekaná naděje Foto:
14:25 16:30
19%
DNES V TVHobit: Neočekávaná cesta Foto:
20.15
DNES V TVZ pekla Foto:
23.55
Z pekla
DNES V TVŽoldnéř Foto:
02.25

reklama