Sukničkář, děvkař, supersvůdce... na Barneyho zálibu v balení žen lze nahlížet různě, i on má však city. A během populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku si střihl i pár dlouhodobých vztahů. Kdo byly jeho osudové ženy?
Samantha šest sérií ukazuje, že je mistrem ve svém oboru. PR, tedy veřejné vztahy a speciálně s muži, jí jdou ze všeho nejlépe. Blonďatá dračice je ze všech čtyřech kamarádek z New Yorku ta nejvtipnější. Tak si připomeňte její perly.
Rázná, chytrá, profesionální. Taková je Cam Saroyan, jedna z hlavních postav seriálu Sběratelé kostí. Jsou však věci, které ji dokážou vyvést z míry. Třeba blížící se první setkání s rodiči jejího přítele. Než zjistíte, jak se s tím popere, mrkněte na pár zajímavostí o této šarmantní dámě.
Speciální agenti FBI, kteří si pravidelně každé pondělí večer nebezpečně zahrávají s ohněm a snaží se dostat do myšlenek zločince, budou řešit ve 20.15 velice ožehavý případ. Únos malé holčičky je vždy bolestivé téma pro všechny rodiče...
Neumyté nádobí vám přetéká ve dřezu a prach jste utírali naposledy o Vánocích? Nemusíte mít výčitky, že neuklízíte. Věřte, že ve světě jsou na tom někteří lidé o dost hůř. Jak se vůbec lidem žijícím v extrémním nepořádku žije? Jsou za takovým chováním nějaké důvody? To se dozvíte na Prima love.
Prý není krásnějších očí než těch koňských. Na Prima love uvidíte jeden z nejdojemnějších filmů devadesátých let s takovými hvězdami, jako je Robert Redford a Scarlett Johannson.
Co uvidíte na Prima love během soboty? Pobavíte se u reality show, kde jeden z nejslavnějších kuchařů světa radí těm nejhorším restauracím na světě, večer vás pak zamrazí u snímku Pronásledovaná ve 20. 15.
Udělat dobrý dojem na úplně cizí lidi, kteří porodili vaši přítelkyni, s níž momentálně více či méně prožíváte společný život, je vždycky otázkou sympatií. Zvlášť muži a chlapci se tomuto typu setkání snaží vyhýbat, jak to jen jde. Přitom stačí dodržet pár jednoduchých pravidel!
Na Prima love uvidíte v neděli ve 20.15 romantickou komedii, jež tak trochu připomíná příběh Romea a Julie. Doktor Marcus Boyd a učitelka Lucia Ramirezová se hodlají vzít. Správně ale tuší, že reakce jejich rodin nebude právě nejpříznivější, protože pocházejí z různých kulturních prostředí.
Jamie se rád z přelidněného Londýna rád vrací domů na venkov, kde jej čeká nejenom jeho nádherná rodina, ale také i to pravé domácí jídlo. Jeho nejnovější recepty, zážitky a životní příběhy můžete sledovat v nové druhé sérii na Prima love a PrimaPlay!
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVGruru Foto:
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent Foto:
22.30
DNES V TVPrima LOVE, Famílie Foto:
23.10
DNES V TVOšetřovatel Foto:
20.15
DNES V TVNeporazitelny barbar Conan2 Foto:
22.20
DNES V TVMěsto psanců Foto:
00.40
DNES V TVKurýr Foto:
20.15
DNES V TVKurýr Foto:
21.20
DNES V TVTasmánští démoni Foto:
22.20

reklama