Je skvělá a ultra schopná! Temperance Brennan aneb „Kůstka“ prostě stojí za to. Není divu, že příběhy slavné antropoložky běží už 10 sezon. Než si vychutnáte další díl, mrkněte na pár bonbonků týkajících se této sympatické dámy.
Osud se k nim otočil zády. Byli na pokraji smrti, a přesto to nikdy nevzdali. Postavili se zpátky na nohy a vybudovali něco, co by od nich nikdo nečekal. Přečtěte si sedm inspirativních příběhů lidí, kteří byli jako vy, dokud se jim život neobrátil naruby.
V sobotu večer si sedněte do svých pohovek a těšte se na film plný mystiky. V sobotu ve 20.15 si s Primou love můžete zavařit mozkové závity s mystickým filmem Tajemství rodinného sídla.
Časy, kdy Josh Harnett zdobil každou zeď dívčího pokojíčku, už jsou nenávratně pryč. Proč si je ale nepřipomenout? To vám dopřeje Prima love s romantickým filmem Nejsilnější pouto.
Velký úkol (nejen) odhalí Vince Korsaka! Je totiž šance, že odhalil justiční omyl. Očistí ve čtvrtečním díle jméno svého starého přítele, nebo je to jenom past? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.
Specialistka na osudové ženy – tato charakteristika se hodí na Natalii Dormer dokonale. Britská herečka, která příští měsíc oslaví své 32. narozeniny, září jako Irene Adler v Sherlock Holmes: Jak prosté.
Javier Esposito, jedna z hlavních postav populárního seriálu Castle na zabití a kolega dvojice Castle–Beckettová. Než si dáte další díl se svými oblíbenými hrdiny, mrkněte na pár zajímavostí o Espositově představiteli, Jonu Huertasovi. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.15.
Oblíbený sitcom Jak jsem poznal vaši matku se v pondělí zase rozjede. Krásná Robin se bude snažit dostat záletného Barneyho zpátky. A tak sní tunu humrů, na které je alergická. Jak jsem poznal vaši matku uvidíte v pondělí v 19.20 a 19.50 na Prima love.
Kráska od vedle. Takovou přezdívku má už pěkně dlouho Jennifer Aniston, kterou uvidíte na Prima love v neděli ve 20.15 v romantické komedii Láska na druhý pohled. Její postava Rachel z Přátel nás však dostala na ten první. Pamatujete si na její hlášky?
V sobotu na Prima love uvidíte thriller Sokyně. Bezdětní manželé si najdou náhradní matku, aby porodila jejich dítě. Manželka však podlehne představě, že jí je její muž nevěrný právě s náhradní matkou. Náhradní mateřství není ve světě žádná novinka. Této šance využilo i nespočet celebrit.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce Foto:
00:10 02:10
80%
DNES V TVTáta na plný úvazek Foto:
20.15
DNES V TVKdo je kdo? Foto:
21.35
DNES V TVPrávo a pořádek Foto:
22.40
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVKarate Kid Foto:
22.00
DNES V TVHitlerovi muži Foto:
20.00
Svět ve válce (2)

reklama