Zatímco náš hlavní kanál bude od rána do večera plný krásných pohádek a romantických komedií, na Prima love o Vánocích můžete najít svoje oblíbené seriálové postavy. Vánoce s Love příliš neotřesou. Takže až budete přeslazeni a dostatečně dojatí, vraťte se ke svým oblíbencům.
V sobotu uvidíte na Prima love jeden z dalších thrillerů s názvem Interní záležitost. A skutečně, půjde o hloubkové znalosti forenzní vědkyně, která dostane šanci podílet se na vyšetřování kriminálního případu. Znáte však daleko slavnější seriálové vědkyně?
Jediná (stálá) tmavovláska a benjamínek seriálu Sex ve městě. To je americká herečka Kristin Davis alias Charlotte Yorková. Co je sympatická tmavovláska zač a jaké štěstí ji nedávno potkalo?
V pátek ve 20.15 uvidíte krimi seriál Mrtví svědci, který pochází z Británie. Tentokrát se vyšetřovací složka bude zabývat případem ženy, která spadne ze střechy. Nakonec se však zjistí, že prvotní příčina smrti je úplně jinde...
Prima love nabídne ve čtvrtek další českou komedii. S filmem Tři chlapi na cestách zavzpomínáte na V. Brodského a L. Lipského, stejně tak jako na časy, kdy se plnily plány na 150 %.
Každoroční prosincová událost otevírá pravidelně svět Vánoc. Na začátku prosince můžete každý rok vidět andílky ve spodním prádle Victoria´s Secret. Z přehlídky luxusu a nahých těl by byla v seriálovém světě nadšená hlavně Samantha Jones.
Každý policista má většinou důvod, proč pracuje tam, kde pracuje. Takový má i Kate. Má konečně možnost usvědčit vraha své matky. A že to není snadno porazitelný soupeř – jedná se totiž o vlivného politika. Připomeňte si, co se kdysi stalo.
Nedělní večer na Prima love strávíte s Cameron Diaz a ostatními děvčaty z velkého Hollywoodu. Uvidíte je v roztomile potrhlé komedii Prostě sexy. Prostě sexy je o ne tak úplně sexy životě single třicátnic. Ale zasmějete se a zazpíváte si.
Linecké, vanilkové rohlíčky, vosí hnízda... České domácnosti prý stačí ročně upéct osm druhů cukroví. A pokud vás už nebaví klasika, my pro vás máme návrhy, jak sladkou vánoční tabuli trochu ozvláštnit.
Sobotní příběhy ze života patří zásadně na Primu love. Ve 20.15 na této stanici uvidíte příběh dvojice, která se po pětidenní známosti rozhodla vzít. Jak může dopadnout takový vztah "sešitý" horkou jehlou? To uvidíte v thrilleru Nečekaný zločin.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Božské dorty Foto:
20:05 20:30
79%
DNES V TVBožské dorty Foto:
20.05
DNES V TVBožské dorty Foto:
20.30
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.55
DNES V TVLáska nebeská Foto:
20.15
DNES V TVAnděl s ďáblem v těle Foto:
22.55
DNES V TVNoci s nepřítelem Foto:
00.55
DNES V TVOspalá díra nový seriál na Coolu Foto:
20.15
DNES V TVDa Vinciho démoni  Foto:
21.40
DNES V TVZázrak v džungli Foto:
20.00
DNES V TVZuřící Země Foto:
21.00
DNES V TVZuřící Země Foto:
21.30

reklama