Články

Postavě Maury Isles dala sice šik herečka Sasha Alexander nedávno sbohem – sedmá série, která měla letos premiéru v Americe, je sérií definitivně poslední. O práci však zřejmě nouzi nemá. Na svém instagramovém účtu tak nedávno postovala pár fotek z aktuálních natáčení.
Sherlock Holmes je řádně komplikovaný patron. Nicméně jeho představitel Jonny Lee Miller bude asi výrazně větší pohodář. Fanoušků se navíc zřejmě nebojí. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.
Jaká bude premiéra osmé série oblíbeného Castla na zabití? Naruší Katinu a Richardovu romanci nová nabídka práce? Můžeme očekávat milostný trojúhelník? Máme pro vás pár informací, které se týkají osmé řady.
Důležitý proces se sériovým únoscem a vrahem je na spadnutí. A Dereka Morgana čeká nepříjemná záležitost. Musí v psychiatrické léčebně vyslechnout klíčovou svědkyni, Dariu Samsen, kterou psychopat také věznil. Než si dáte další díl, připomeňte si „Dariin“ případ.
Těžké chvíle prožívá lékařka April Kepner – v dalším dílu musí udělat bolestné rozhodnutí. Přečtěte si pár zajímavostí o její představitelce, krásné Sarah Drew. Seriál Chirurgové uvidíte na Primě LOVE po desáté večer již tuto neděli.
Sobotní večer bude na Primě LOVE ve znamení kanadského thrilleru. Policisté poslouchají přes tísňovou linku přímý přenos smrti člověka. Čas smrti je tedy znám, ale obličej vraha chybí. Čas smrti uvidíte v sobotu ve 20.15.
Jako každý pátek na Primě LOVE můžete sledovat další krimi s názvem Zločiny ze sousedství, kde můžete vidět tým prokurátorů, kteří se snaží dostat pachatele do vězení. Poznejte lépe představitelku hlavní postavy.
Pořádnou dávku roztomilosti vypálila představitelka Jane Rizzoli Angie Harmon. Energická brunetka prozradila, koho má, patrně pravidelně, v peřinách. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.
Kromě herectví je Lucy Liu blázen i do výtvarného umění! A patrně zastává názor, že na „potykání“ si s díly známých autorů není nikdy brzy. Vy můžete holywoodskou herečku sledovat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté na Primě LOVE každou středu ve 20.15.
Proměnu jako hrom zveřejnila na svém profilu herečka Stana Katic. Čím představitelka Kate Beckettové překvapila své příznivce? Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.15
DNES V TVJá, mé druhé já a Irena Foto:
22.15
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016