Castle bude již toto úterý ve 20.15 na Love řešit vraždu asistentky módní šéfredaktorky. Nepřipomíná vám tenhle vzorec něco? Ano, nejen i tenhle ďábel možná nosí Pradu.
Pondělí na Prima love patří reality show Fantastické dorty, kterou můžete sledovat vždy v hlavním vysílacím čase. Tentokrát se bude bojovat o 10 000 dolarů na téma nebe. Nevíte, co si pod tím představit? Pojďte dál...
Na Prima love se můžete těšit na premiéru desáté série amerického seriálu Chirurgové. Už v neděli po 22. hodině budete moci sledovat dramaticko-romantický seriál oceněný Zlatým glóbem a nominovaný na několik cen Emmy. Uvidíte pokračování příběhů vašich oblíbených lékařů.
Pracují pod svými šéfy, aby si pak oni jejich práci mohli přivlastnit za svoji. Takový je i sobotní příběh Amandy, která jako letecká projektantka vymyslela nový vynález. Ten si však přivlastnil její nadřízený. Příběh ze života uvidíte na Prima love v sobotu ve 20.15
Lily Aldrinová je učitelka z mateřinky – a jedna z ústředních postav seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Mírně praštěná, svérázná postava se stala jednou z nejvýraznějších rolí v kariéře herečky Alyson Hannigan. Mrkněte na pár zajímavostí o této hrdince oblíbeného seriálu.
Všichni Sherlockoholici můžou jásat. Zatímco vy můžete pravidelně sledovat seriál Sherlock Holmes: Jak prosté, do filmových kin se pomalu připravuje další filmový počin s Robertem Downeym Jr. a s Judem Lawem ve třetím dílu Sherlocka Holmese.
Sherlock a Watsonová řeší únos holčičky z bohaté rodiny, které únosci zastřelili otce a za ni žádají vysoké výkupné. Záhy se ukáže, že stojí proti silné soupeřce. Sherlock totiž pozná po hlase Jamie Moriarty. Geniální kriminálnici a Sherlockovu nemesis. Připomeňte si pár zajímavostí o této dámě.
Castle řeší vraždu mladého hackera, který pronikl do sítě velké firmy. Pátrání ho dovede až k šéfovi firmy, jehož totožnost ho šokuje. Kdo to je? Než seriál překvapí i vás, mrkněte na pár slavných hackerských snímků nebo filmů, kde hackeři hráli aspoň velice zásadní roli.
23. října přichází do kin film Co jsme komu udělali a vy můžete na webu Prima love soutěžit o dvě vstupenky do kina na tento film a DVD s další komedií! Nenechte si to ujít!
Reality show Fantastické dorty uvidíte na Prima love v pondělí ve 20.15! Tentokrát se budou tři soutěžící snažit upéct dort k narozeninám šestnáctileté dívky za neuvěřitelných devět hodin. Jak by měl takový dort vypadat?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVSběratelé kostí III (2) Foto:
21.20
DNES V TVSex ve městě - reprezent Foto:
22.20
Sex ve městě II (16)
DNES V TVCesty domů III - ident Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVTelebazar Foto:
22.30
DNES V TVLiga mistrů UEFA Foto:
20.15
DNES V TVÚnosci Foto:
23.05
DNES V TVLOVE kino: Tráva Foto:
01.30

reklama