Každé úterý můžete sledovat kriminální seriál Castle na zabití na Prima love ve 20.15! Seriál, jehož šestou řadu mometálně uvádíme, má mnoho tajemství, která jsme ještě neodkryli. Třeba to, jak vypadá samotné natáčení jedné epizody. Podívejte se!
V úterý večer uvidíte další Sběratele kostí! Trochu historie tentokrát do děje zamíchali scenáristé seriálu. Kůstka je totiž povolána k pořádně starému „ranečku“ kostí a má šanci „prokázat“ nejspíš nejstarší doložený zločin světa, možnou vraždu z dávných časů!
Velikonoční pondělí se ani teď neobejde bez sladkého. Na Prima love uvidíte druhý díl nové reality show Sladké pokušení. Můžete se podívat na to, jestli se sestrám a hvězdám reality show podaří upéct ten největší muffin na světě! My vám k tomu dáme rady, které se vám budou hodit!
V neděli na Prima love uvidíte další českou krásnou klasiku. Panna a netvor se vyznačuje temnou estetikou, která se vám zatne pod kůži. V hlavních rolích uvidíte muže s nejelegantnějšími pohyby vůbec a křehkou blondýnu. Vlastimil Harapes a Zdena Studenková vás ve 20.15 zavedou do říše pohádek.
Půst patří k přípravě na Velikonoce. Nejhorší na tom je, že trvá čtyřicet dní od Popeleční středy. Nechceme vás samozřejmě navádět k obžerství, ale Velikonoce jsou svátky, které byste si měli užít. Beránka vám nikdo nezakazuje, ale dodejme Velikonocům trochu originality na jídelním stole!
V sobotu můžete zavzpomínat na mládí, kdy Dávej ber hrálo na diskotékách a vy jste se poprvé učili líbat. O to horší bylo, že vám k tomu asistovaly rovnátka. Sagi s Vaculíkem kdysi viseli v každém pokojíčku a byli ikonami kamarádství. Ve 20.15 na Prima love uvidíte Kamarád do deště!
Několik let se o tom spekulovalo všude možně. Po obrovské popularitě Kamaráda do deště a Větru v kapse se černooký krasavec ztratil z dohledu. Ale pouze toho filmového, na večírcích to rozjížděl vždycky. Všichni se ptali, jak se Tofi vlastně živí. A vznikl z toho dokonce pojem Tofiho efekt.
16. dubna jsme odvysílali poslední díl fenomenálního seriálu Dallas. Rodina Ewingů se na dlouhých čtrnáct let stala právoplatným členem rodiny všech diváků. Zbavili se herci nálepky famílie magnátů? Nebo je kletba rodiny Ewingů dostihla?
Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!
Na Prima love můžete každý den sledovat v 18.55 nový sitcom s příznačným názvem Nová holka. Tahle nová holka se po rozchodu stane spolubydlící třech třicátníků, kteří by měli mít papír na hlavu. A vy můžete vzít jed na to, že Nová holka má hodně podobného se seriálem Přátelé. Co?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Komisař Rex I
14:20 15:25
88%
DNES V TVHrdinové nové řady seriálu Cesty domů II
20.15
DNES V TVSonda do duše českého národa
21.30
DNES V TVPípšoubazar
22.20

reklama