Fran Fine je prostě fenomén. Svéráznou chůvu si zamilovali diváci prakticky po celém světě a patří k nej chůvám obrazovky. Ale není v tom sama! Než si dáte další díl, připomeňte si její další filmové souputnice a souputníky!
Fotky z dětství jsou klasika, které baví nebo udivují fanoušky mnoha hvězd. Nedávno přidala na svůj instagramový účet fotku svého výrazně mladšího já i herečka Angie Harmon. Co myslíte, je si stále podobná?
Kdo by (ne)chtěl jednou skočit do taxíku a zvolat: “Sledujte to auto?” Něco takového se možná tentokrát poštěstí Nealovi a spol - vyšetřují totiž případ právě v taxikářském prostředí. Než zjistíte o co go, připomeňte si nej filmy s taxikáři v hlavní roli!
Jeden z hlavních protagonistů seriálu Myšlenky zločince byl 12. srpna vyhozen za agresivitu ke svému kolegovi. Pro vedení ABC to byla poslední kapka, Thomas Gibson měl s vedením a hlavně se svým chováním problémy několikrát.
Prima Love na konec srpna chystá premiéru 11. řady amerického seriálu Chirurgové. Co vás v nové řadě čeká? Chirurgové nemocnice v Seattlu se těžce srovnávají s faktem, že přišli o dlouholetou kolegyni a kamarádku. S její novou náhradnicí si příliš nerozumí.
Gordon Ramsey, skandální šéfkuchař a hvězda televizního byznysu. Jeho pořad Ano, šéfe s Gordonem Ramseym cestuje po Anglii a Americe, aby poukázal na největší chyby majitelů restaurací. Ale Gordon se drží svého kopyta dál. Co by vám uvařil?
V neděli na Prima Love po hlavní filmu uvidíte premiérovou řadu Chirurgů. 11. řada bude řešit téma, jak se obejít bez nejlepší přítelkyně. Chiruržka Cristina odešla, Meredith ztratila přítelkyni a celý tým se musí vypořádat s novou posilou.
Zdá se, že Stana Katic slunce prostě miluje. A není divu – hlavní hrdinka seriálu Castle na zabití si ho “nese” zřejmě v genech, neb má srbské, chorvatské a černohorské kořeny. Hlavně pohoda...
V sobotu na Prima Love uvidíte kanadský thriller Nejlepší kamarádky, který vypráví o ženském přátelství na nože. Dost často se stává, že slavné ženy se přátelí navzájem, ještě častěji se z nich pak stávají nepřítelkyně číslo 1.
Jeden z nejdéle vysílaných amerických seriálu vůbec je Právo a pořádek, který můžete vidět na Prima Love každý pátek ve 20.15. Samozřejmě, že jeho délka předurčila i svědectví o vývoji úspěšných herců v Hollywoodu. Jací slavní herci se v seriálu objevili jako hosté?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cesty domů Foto:
07:30 09:15
41%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV2012 Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016