Již čtvrtý ročník charitativního mikuláškého koncertu The Tap Tap v Opeře, který se bude konat 1. prosince tohoto roku, je opět beznadějně vyprodaný. Diváci Prima love budou mít ale jedinečnou možnost být u toho prostřednictvím přímého přenosu z akce, který startuje v 18 hodin.
Sex ve městě je televizní fenomén, který nejenže všem na plná ústa (a pěkně popisně) sdělil, že i ženy si samy řídí sexuální život, ale přinesl též čtveřici svérázných hrdinek, jejichž představitelky učinil hvězdami. Než si dáte další díl, mrkněte na pár zajímavostí o kultovní sérii.
Ač postava Sherlocka Holmese už dlouho "žije vlastním životem" a v mnoha seriálech či filmech se scenáristé předlohy Arthura Conana Doyla striktně nedrží, přece jen i nová díla k těm původním občas odkazují a někdy jimi bývají i v různých částech zápletky inspirována.
Legenda rockové hudby, zpěvák a kytarista Bryan Adams, letos opět po několikaleté pauze navštíví Prahu, aby 28. listopadu v pražském Obecním domě zazpíval známé hity a předal svou kytaru vítězi charitativní aukce, které se můžete zúčastnit i vy.
Kůstka je na služební cestě, jede přednášet do Oxfordu! Jenže ani tady nemá pokoj. V Británii je totiž zavražděna dcera amerického podnikatele a Kůstku povolají do Londýna, kde bude spolupracovat se Scotland Yardem. Mrkněte na pár faktů o historii jedné z nejznámějších policejních organizací světa.
Nepřehlédnutelný dovoz z Francie. To je Gérard Depardieu, kterého uvidíte na Prima love v neděli ve 20.15 v romantické komedii Zelená karta. Gérard je ovšem poslední dobou všechno, jen ne roztomilý. Jeho skandály totiž plní plátky bulváru...
Brandon a Brenda Walshovi. Sourozenci, kteří se za každé situace dovedli správně rozhodnout a poučit svoje kamarády, jež propadli drogám, gamblingu nebo anorexii. Co se stalo se sympaťákem Brandonem po natočení Beverly Hills? To se dozvíte na Prima love ve snímku Rodina v ohrožení.
Místo činu a jeho oblíbená Charlotte bude vyšetřovat vraždu dvou mladých Bělorusek. Uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Dívky se slovanskou krví jsou známé tím, že jsou krásné, ale také se často stávají obětmi vrahů. Třeba takové topmodelky.
Populární sitcom Chůva k pohledání se natáčel šest let a za ta léta získal spoustu fanoušků po celém světě. A to hlavně díky fenomenálnímu výkonu komičky Fran Drescherové, která ztvárnila hlavní roli potrhlé chůvy. Máme o ní pár faktů, které možná nevíte...
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
promo přešlapy II. série Foto:
08:05 09:10
81%
DNES V TVRobin Hood Foto:
20.15
DNES V TVZakázané ovoce Foto:
23.20
DNES V TVVrána: Město andělů Foto:
01.55
DNES V TVTaxi 3 Foto:
20.00
DNES V TVVlk Foto:
22.05
DNES V TVSimpsonovi před svým domem v Springfieldu Foto:
00.40

reklama