Tak za prvé, brzy se bude ženit. Za druhé, vy ho máte možnost vidět na Prima love již tuto neděli ve 20:15 ve snímku Nesnesitelná krutost, kde George Clooney hraje neobyčejně šikovného rozvodového právníka. V neděli bude rozvádět Catherine Zeta-Jones.
Catherine „Cat“ Chandler (Kristin Kreuk) je chytrá policejní vyšetřovatelka z oddělení vražd, kterou pronásleduje její vlastní minulost. Setkává se s Vincentem, s kterým je pojí zvláštní pouto. Ale Vincent před ní potřebuje utajit to nejzásadnější...
Je pátek večer snad lepší den pro to, abychom jsme se podívali na romantickou komedii? Novozélandský film Hrdličky si můžete užít už dnes ve 20:15. Podívejte se na příběh Douga, jehož život se rozpadne přesně ve chvíli, kdy ho opustí přítelkyně.
Čtvrtek je pro Primu love symbolem dobrodružství a kriminálních případů, které řešíme u našich sousedů. Německé kriminálky patří k těm nejoblíbenějším. A dnes budeme řešit s policisty případ masového vraha, který zabíjí mladé dívky. Už dnes ve 20:15 na Prima love.
Jonny Lee Miller, bývalý manžel Angeliny Jolie, obrovský fanoušek anglického fotbalu, bývalý feťák z Trainspottingu a konečně i nový Sherlock Holmes. Jaký názor má na Sherlocka on sám? Co na něm nesnáší?
Geniální matematik, hacker a arcilotr Christopher Pelant jde Kůstce po krku. Též velice schopná patoložka je na útěku a musí nejen Pelanta odrovnat, ale také ochránit svou rodinu. Než zjistíte, čemu všemu dnes musí oblíbená hrdinka čelit, mrkněte na pár zajímavých geniálních arcilotrů popkultury.
Celý život si žijete v luxusu díky svému zámožnému otci. Každé ráno točíte zlatými kohoutky, abyste si mohli dát sprchu. A najednou stojíte před vilou, které jste říkali domov, protože nemáte nic. Dvě hrdinky filmu Dámičky v sekáči se proberou do opravdového života. A bude to vtipná podívaná.
Příběhy ze života, kterými vás každou sobotu baví Prima love, dále pokračují. Jaký je návrat do města, v kterém se stalo pár podivných náhod? Film Sestřino tajemství vám vyloží celý příběh v sobotu ve 20:15.
Bohémství nebo-li užívání si života plnými doušky vzniklo pravděpodobně ve Francii. Nejde jen o Paříž jako město lásky, jde o hektolitry vína, skvělý vkus a schopnost vychutnat si všechny krásy žití. Takže – co umí Francouzi lépe než Češi? Pojďte se podívat pravdě do očí.
Užijte si páteční noc s Primou love a hlavně s šarmantní francouzskou filmovou ikonou Catherine Deneuve. Uvidíte ji ve francouzském snímku Mé hvězdy a já.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce
00:30 02:35
23%
DNES V TVCastle na zabití
20.15
DNES V TVSběratelé kostí VIII
21.20
DNES V TVSex ve městě - reprezent
22.15
DNES V TVSvatby v Benátkách
20.15
DNES V TVSonda do duše českého národa
21.30
DNES V TVZdeněk se kření
22.20
DNES V TVTop Gear
20.15
DNES V TVPartička promo 1
22.05

reklama