Jsou seriály, které jsou utnuty v plné síle, ty, které frčí pár sezon a tvůrci je ukončí důstojně, a pak ty, které existují dlouhé roky a nakonec pomalu umírají, až vyhasnou docela… Jedna z nejslavnějších rolí kariéry představitele Richarda Castla Nathana Filliona byl ten první případ.
Velkou změnu v životě (možná) přivítá Callie Torres v nedělním díle seriálu Chirurgové. Méně dramatický, ale i tak zajímavý počin učinila i její představitelka Sara Ramirez. K čemupak se odhodlala? Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Prima Love.
Pikantní vztah mezi učitelkou a studentem – toť hlavní zápletka thrilleru Nebezpečné svádění. Jednou z hereček, které se v seriálu objeví, je americká herečka Dawn Olivieri. Kde jste tuto krásku mohli vidět? Snímek Nebezpečné svádění uvidíte v neděli od 20.15 na Prima Love.
Už několik týdnů jsou každý páteční večer na pořadu Zločiny ze sousedství, jež řeší dvě tuze schopné dámy – Annabeth Chase a Maureen Scofield. Nejsou však jediné expertky, které jdou zločincům po krku v seriálech na Prima Love. Udělejte si bleskový přehled některých dam, které rozhodně stojí za to.
Na lehce nostalgickou notu nedávno zahrála představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Na co si zavzpomínala? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.
Pozor, pozor! Brilantní detektiv je zpátky! Už čtvrtá řada seriálu Jak prosté startuje na Prima Love. Než se do ní pustíte, připomeňte si některé hlavní postavy této vydařené záležitosti – i některé, u kterých je otázkou, zda se do seriálu ještě vrátí.
Řadu zážitků ze své další cesty, sdílela se svými fanoušky představitelka Kate Beckett Stana Katic. Kam se sympatická Kanaďanka vydala tentokrát? Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.
Obzvlášť dramatické tentokrát budou Myšlenky zločince. Zločin totiž tne přímo do srdce týmu. Kdo z elitních agentů a agentek je v ohrožení?
Představitel Dereka Shepherda Patrick Dempsey má v těchto dnech patrně pořádný fofr. A také mnoho důvodů k radosti. Co je u oblíbeného fešáka nového? Seriál Chirurgové můžete vidět v neděli od 22.25 na Prima Love.
Světově úspěšný seriál Cizinka se znovu vrací na obrazovky Prima Love. Můžete jej sledovat každou neděli ve 23.15. Autorka Cizinky však v září vydává druhý díl Cizinky s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii, nám řekla v rozhovoru sama spisovatelka Diana Gabldon.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Julie Lescautová Foto:
09:50 11:55
16%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVDobrý ročník Foto:
20.15
DNES V TVVycházející slunce Foto:
22.45
DNES V TVSimpsonovi nestárnou Foto:
20.15
DNES V TVSimpsonovi nestárnou Foto:
20.45
DNES V TVOstrovy stvoření Foto:
20.00
DNES V TVDivoké Benátky Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016