Do vod psychologie tentokrát vyplují Temperance Brennanová a Seeley Booth. Že by si šli doplnit ještě nějaké to vzdělání? Ani náhodou! Vyšetřují vraždu. Další díl 10. premiérové řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.
Speciální agent Derek Morgan je s největší pravděpodobností jeden z nejvíce sexy policejních agentů v seriálu. Jeho představitel Shemar Moore přináší na sociální síť Instagram pravidelně pár moc hezkých selfies z natáčení. Někdy zahlédnete i jeho kolegy.
Úspěšný advokát Rick se ujme obhajoby mladé ženy, kterou údajně pronásleduje její pomatený otec. Spor vyhraje a otce zavřou do blázince. Jenže se zdá, že je vše trochu jinak. V neděli na Prima love ve 20.15 uvidíte hvězdy, jako je Darryl Hannah a Robert Downey Jr.
Nový seriál V.I.P. vraždy zaručeně potěší příznivce kvalitních detektivek. A nejen je! Podívejte se na herce, kteří budou za pomoci známé spisovatelky detektivních románů Klaudie Wolfové coby členové mordparty řešit zločiny ve světě vlivných a bohatých osobností i pseudocelebrit. Začínáme v neděli!
Páteční večer na Prima love bude ve znamení magických tvorů – velryb. Snímek Tajemství velryb vypráví o mladé dívce, která má v hlavě poněkud zmatek. Cesta na Nový Zéland a tato magická zvířata jí změní život.
Tým v seriálu Bez hranic má na dosah velký úspěch – zločinec Genovese míří do vězení Mezinárodního soudu. Jenže Genovese drží trumf, kvůli němuž hrozí, že veškerá práce přijde nazmar. A Eva Vittoria se tak vydává do utajení, aby zjistila víc o tom, kam kontakty zločince sahají.
Sherlock má na stole další případ: Zavražděný policista má být pohřben se všemi poctami. Jenže Sherlock přijde na to, že tenhle týpek rozhodně vzorňák nebyl. Chlápek totiž fetoval a rozprodával zbraně z policejního skladu. Znáte slavné filmové poldy?
Už přes 10 let tvoří Emily Deschanel a David Boreanaz nerozlučný pracovní, a později i partnerský pár v populárním seriálu Sběratelé kostí. Nedávno jsme si tu připomněli, jak vyrůstala ženská polovička slavné dvojice. Nyní je řada na Davidovi. Takže! Jak šel čas s tímhle fešákem?
Americký seriál Myšlenky zločince uvidíte na Prima love každé pondělí v hlavní vysílací čas. Pojďte se s námi podívat do zákulisí natáčení, kde uvidíte i takové perly, jako jsou mužské přípravy v kostymérně či sexidol Shemar Moore bez kalhot. Jen tak.
Procházka v oblacích, film, jenž má romantický název, naznačuje, že v příběhu půjde o velkou lásku. V hlavních rolích americko-mexického počinu uvidíte mladého Keanu Reevese, který se zamiluje do dívky a předstírá, že je otec jejího nemanželského dítěte. Uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:25 18:45
91%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVDrahé tety a já Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
22.05
DNES V TVProstřeno - img zastupce Foto:
22.50

reklama