Všichni Sherlockoholici můžou jásat. Zatímco vy můžete pravidelně sledovat seriál Sherlock Holmes: Jak prosté, do filmových kin se pomalu připravuje další filmový počin s Robertem Downeym Jr. a s Judem Lawem ve třetím dílu Sherlocka Holmese.
Herečka Emily Deschanelová alias doktorka Brennanová nepatří k hvězdám, které by se často objevovaly na stránkách bulváru a společenských webů – upozorňuje na sebe spíš činností v boji za práva zvířat. Nedávno však zavdala domněnkám, zda před fanoušky něco netají.
Reality show Fantastické dorty dnes znovu prověří nervy třech soutěžících.Tentokrát budou péct svatební dort na téma starého Hollywoodu. Jaký dort vyhraje?
Víte, jaký byl původní název seriálu? A proč se slavná nemocnice nachází zrovna v Seattlu? Na Prima love uvidíte druhou epizodu Chirurgů každou neděli po 22. hodině. A teď si pojďte zodpovědět pár otázek!
Zítra je svátek, tak proč si ho nezpříjemnit nějkým tím domácím pečením? Zatímco vy můžete na Prima love sledovat Fantastické dorty, udělejte si i čas na sebe a pečte!
Hugh Grant. Věčně roztržitý a okouzlují v jakékoliv roli. Může hrát knihkupce nebo šéfa, ale nikdy to nebude nikdo jiný, než ten okouzlující roztěkaný muž s modrýma očima. Prima love v neděli vysílá snímek Jak na věc, kde se chopil role muže, který hodlá vyzkoušet každou ženu na planetě...
Před nedávnem jsme vám ukázali, co se stalo s hvězdným Brandonem ze seriálu o životech amerických středoškoláků z Beverly Hills. A co se děje s dalšími bývalými hvězdami? Tori Spelling alias Donnu uvidíte v sobotních příbězích ze života ve 20.15.
10 hodin si nepamatuje komisařka Lindholmová, když se probudí v nemocnici. Vrací se na místo nehody a naráží na podivnosti. Ve vsi se vraždilo, obětí byla i žena Charlotte velmi podobná. Pro scenáristy je téma amnézie zlatý důl plný záhad. Mrkněte na snímky, kde hraje ztráta paměti hlavní roli.
Kdo by si v dnešní době připadal normální? Skoro nikdo. Vy se však ve čtvrtek ve 20.15 podívejte na Primě love na českou komediální klasiku V podstatě jsme normální, která vypráví o rodině Novákových.
23. října přichází do kin film Co jsme komu udělali a vy jste mohli soutěžit na webu Prima love o dvě vstupenky na tento film a DVD s další komedií! Kdo vyhrál?
Další články
Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVFontána pre Zuzanu 2 Foto:
20.15
DNES V TVSex ve městě - reprezent Foto:
22.35
Sex ve městě III (4)
DNES V TVMistři manipulace Foto:
23.05
DNES V TVSvatby v Benátkách Foto:
20.15
DNES V TVKdo je kdo? Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk Pohlreich  Foto:
22.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVTotal Recall Foto:
22.00

reklama