Články

Myšlenky zločince jsou jednou z masově nejoblíbenějších kriminálek na americkém trhu. Podobnou oblibu si našly i u českých diváků. Je na čase dozvědět se o seriálu, který za chvíli absolvuje třináctou sezonu, něco více!
Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!
V sobotu na Prima LOVE uvidíte další zajímavý thriller s názvem Osudný flirt. Podívejte se na to, jak někdy může skončit internetová seznamka.
První máj – čas lásky a tradičního líbání pod rozkvetlým stromem – se pomalu blíží. Kanál Prima LOVE si pro vás právě na tento den připravil DERMACOL LOVE DAY, den zasvěcený hýčkání, kráse a lásce.
Premirérovou první sérii krimiseriálu Právem odsouzeni můžete vidět na Prima LOVE každý pátek. Podívejte se na zajímavosti o seriálu, který se točil v Torontu.
O modelingové historii brunetky Angie Harmon, kterou dobře znáte ze seriálu Rizzoli & Isles, jsme už psali. Teď jsme si posvítili na její modelingové fotky, kde uvidíte mladičkou budoucí televizní herečku.
Starý případ se ve středu otevře před Sherlockem Holmesem a jeho parťačkou Joan Watsonovou. Vražda, kterou „mají na stole“, je dovede k (vy)řešení starého zločinu. Další díl seriálu Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima LOVE!
FTV Prima pod taktovkou Solootions pořádá novou akci, LOVE DAY, která se ponese v duchu krásy, lásky a zábavy. Na prvního máje je v okouzlujícím pražském parku Grébovka připravena spousta zábavy a odpočinku po celý den. Titulárním partnerem eventu je společnost DERMACOL.
Sociální média už se samozřejmostí pronikají i do světa televizního byznysu. Mít Instagram, Twitter a Facebook už patří do základní výbavy každého seriálu. Proč? Jako fanoušci můžeme sledovat i zákulisí natáčení.
Fanoušci kriminální seriálu Myšlenky zločince oslavují. Televizní kanál CBS vydal prohlášení o tom, že seriál prodlouží. Na novou sérii se američtí diváci mohou těšit v zimní sezoně.
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVPeriskop nahoru a dolů Foto:
20.15
DNES V TVZátah: Vykoupení Foto:
22.15
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016