Zlá krev, to je hvězdně obsazený seriál o pravdivém sváru dvou hollywoodských legend

Úspěšný americký seriál Zlá krev je obsazený dvěma hereckými legendami a držitelkami Oscara. Susan Sarandon a Jessica Lange ztvární v osmidílném seriálu příběh o sváru dvou stárnoucích hereček v Hollywoodu. Zajímavé životy hereček Joan Crawford a Bette Davis uvidíte už od 28. ledna ve 22.20.
Zlá krev (1) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Netrpělivě očekávaný seriál Zlá krev s Jessicou Lange a Susan Sarandon vypráví příběh o legendární rivalitě mezi herečkami Joan Crawford a Bette Davis.

Největší hollywoodské hvězdy své doby se nemohly snést během natáčení thrilleru Co se vlastně stalo s Baby Jane? A nevraživost mezi nimi pokračovala ještě mnoho let poté, co se kamery zastavily. Jedna se bála druhé, že jí ublíží. A obě byly schopné všeho – jen aby shodily nenáviděnou rivalku. Zlá krev vypráví, jak se potýkaly se stárnutím i sexismem, když se na sklonku kariéry snažily zuby nehty udržet úspěch a slávu.

Spala s každým vlivným mužem ve filmovém studiu kromě Lassie, vysmívala se Bette Davis Joan Crawford. Více se o jejich sváru dozvíte tady.

Zlá krev vypráví o životním sváru hollywoodských hereček
Zlá krev vypráví o životním sváru hollywoodských hereček
archiv FTV Prima

Hollywood a jeho ženy pod lupou

V osmidílném seriálu Zlá krev uvidíte, jaké to je být stárnoucími bohyněmi Hollywoodu, kde vrásky a nedokonalá postava nemají místo. Dvě stárnoucí herečky si musí i přes svůj úspěch znovu vydobýt místo na hollywoodském slunci. Kromě mužů, kteří ovládají filmový byznys, bojují i samy se sebou a proti sobě. Za seriálem, který sklidil na domácí půdě velký úspěch, stojí autorský tým, jenž je podepsán pod televizní show American Horror Story.

Zlá krev (1) - upoutávka
Zlá krev (1) (jmenovačka) - upoutávka

V seriálu excelují i další slavné hollywoodské hvězdy, jako je Catherine Zeta-Jones, Alfred Molina, Stanley Tucci a Kathy Bates.

VÁLKA ZAČALA: CO SE VLASTNĚ STALO BĚHEM NATÁČENÍ SNÍMKU BABY JANE MEZI HOLLYWOODSKÝMI HEREČKAMI?

Zlou krev můžete sledovat každou sobotu a neděli na Prima LOVE už od 28. ledna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama