Zasněná láska: Nezačíná chování Cana nahánět strach?

Zasněná láska a příběh zamilovaného Cana a Sanem pokračuje mílovými kroky. Can se dozvěděl další lež, kterou mu Sanem zatajila. Zachoval se ale správně?
Rozchod Sanem a Cana
Rozchod Sanem a Cana
archiv Prima

reklama

Na Sanem nedávno praskla další lež, která byla pro pravdomluvného Cana poslední kapkou. Šéf reklamní agentury se dozvěděl, že Sanem prodala práva na její parfém Fabrimu, který touží nejen po parfému, ale hlavně po Sanem. Takovou představu Can nesnesl a kvůli napadení vypočítavého Fabriho dokonce na chvíli skončil ve vězení. Sanem nakonec sama od sebe kývla na Fabriho nabídku, aby Cana zachránila.

Ztráta důvěry jako největší zločin

Can se cítí zrazen a jeho důvěra k Sanem se po tom, co vše zjistil, kompletně vytratila. Pro Cana je důvěra jedním z nejdůležitějších předpokladů vztahů, protože sám ji v dětství ztratil, když ho opustila vlastní matka. Pravdomluvnosti a upřímnosti si tak váží nade vše. Problémem je, že už počátek vztahu mezi Sanem a Canem je založen na několika lžích, které se točí chronicky v kruhu a pro Sanem je obtížné z něho vystoupit. Sanem často není pánem situace.

Rozchod dvojice provázel oborvský vztek ze strany Cana
Rozchod dvojice provázel oborvský vztek ze strany Cana

Násilný Can?

Když Sanem tuší, že je něco špatně, rozhodne se navštívit chatu, kam Can často sám jezdí přemýšlet o životě. V ní však najde rozzuřeného Cana, pro kterého přestala existovat. Can je viditelně fyzicky zcela pohlcen vztekem, chová se cholericky.

Nedokáže připustit, že Sanem se ho akorát rozhodla zachránit z vězení. On to vidí jako totální zradu důvěry, kterou si nechce nechat vymluvit. Sanem vůbec neposlouchá a je vzteky bez sebe. Ve scéně dokonce existují momenty, kdy je vidět, že se Can svému vzteku neumí ubránit ani fyzicky. Z jeho jednání jde strach. Ani v dalších dílech se Can nehodlá uklidnit, ačkoliv jde často o hodně komické scény, kdy se hádá s Canem nebo bojuje o Sanem s novým mužem na scéně. Jeho nekontrolovatelný vztek je však nepřehlédnutelný.

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zasněná láska (92): Hádka o vůni

Kdo je Can Yaman, herec ze Zasněné lásky?

Can Yaman je třicetiletý herec, jenž vystudoval práva. Mimo jiné patří mezi nejobletovanější herce Turecka a vypadá to, že ho čeká mezinárodní kariéra. Yaman hraje hlavní mužskou postavu v seriálu Zasněná láska. Sedmadvacetiletou krásku Demet Özdemir (Sanem) spojují s Canem Yamanem už od začátku natáčení seriálu, ačkoliv romantický vztah oba herci popírají. Herec však v rozhovorech uznává, že oba dva během natáčení pojila výrazná chemie. Ta je samozřejmě vidět.

Herec Can Yaman

Herec ze Zasněné lásky musel na vojnu. Vlasy a fousy jsou pryč. Jak vypadá teď?

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

JAKÁ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ EPIZODA ZASNĚNÉ LÁSKY CANA YAMANA? PŘIZNAL, KDY SE NEJVÍC ZASMÁL

 
Herec Can Yaman ztvárnil stejnojmennou postavu v Zasněné lásce. Je Štír

Herec ze Zasněné lásky rozzuřil Turecko. Teď se schovává v Rumunsku

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. a 17. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÝ V ARCHIVU ZDE

reklama

reklama