Zasněná láska končí na Prima LOVE. Zamilovaný příběh si můžete užívat dál online

Prima LOVE sice odvysílala poslední díl tureckého úspěšného seriálu Zasněná láska, ale vy můžete příběh Cana a Sanem sledovat dál. Zdarma a online v našem archivu iPrima.cz. Máme pro vás připravené všechny díly romantické telenovely.
Sanem v modrých sametových šatech
Sanem v modrých sametových šatech
archiv Prima

reklama

Turecký televizní hit, který okouzlil celou Evropu a z herce Cana Yaman se tak stala hvězda první velikosti a jeden z nejúspěšnějších herců Turecka, můžete sledovat každý den, kdykoliv se vám zachce.

Tureckou telenovelu Zasněná láska totiž najdete online kdykoliv zdarma v našem archivu iPrima.cz

Zasněná láska je vášnivá a komediální

Televizní žánr romantická komedie se v seriálu nevidí často a nejspíš proto měla tak obrovský úspěch po celé Evropě. Sanem jako hlavní představitelka je věčně zasněným snílkem, kterému realita nic neříká.

Zasněná láska
Autor: FTV Prima Zasněná láska

Když dostane od rodiny ultimátum, aby se provdala nebo si našla pořádnou práci, poslechne. Vyrazí za starší, úspěšnou sestrou, která má místo ve velké reklamní agentuře, a seznamuje se s jejím majitelem i jeho dvěma syny. Nechá se oklamat mladším z nich a okouzlí staršího. Sanem zažívá dobrodružství, které změní nejen její život, ale i životy všech kolem ní.

Can Yaman se stal hvězdou

Třicetiletý herec Can Yamn, který ztvárnil postavu nadřízeného Sanem, se stal díky seriálu obrovskou hvězdou Turecka, ale obrovský počet fanynek má ve Španělsku, Itálii, Řecku, Bulharsku, Slovinsku, Francii a díky odvysílání na Prima LOVE i v Čechách.

Během vysílání Zasněné lásky jsme tak bedlivě sledovali život tureckého herce, který měl během podzimu velké turné po Evropě, kde propagoval právě Zasněnou lásku.

 

Can Yaman v seriálu Zasněná láska

Sexy herec Can Yaman ze Zasněné lásky v lednu 2020 přeruší kariéru

 

 

 

Dvojice z telenovely Zasněná láska

Can Yaman ze Zasněné lásky půjde nedobrovolně dohola! S vlasy plánuje velkou věc

 

Představitelé Cana a Sanem v seriálu Zasněná láska

Herec Can Yaman ze Zasněné lásky se vrátil z vojny. U bran na něj čekala jeho největší fanynka!

reklama

reklama