Takto vypadal první polibek hlavních postav v Zasněné lásce. Sledovat evropský hit můžete i online

Zasněná láska, v originálním překladu Erkenci Kuş, se stala po západní Evropě obrovským hitem. Vy můžete Zasněnou lásku sledovat premiérově každý den na Prima LOVE po 17. hodině. A pokud nestíháte, všechny odvysílané díly najdete online a zdarma v našem archivu iPrima.cz.
První polibek Cana a Sanem
První polibek Cana a Sanem
archiv Prima

reklama

Už od soboty 30. listopadu můžete sledovat jeden z nejnovějších tureckých seriálových počinů, který po Evropě způsobil masivní pozitivní odezvu. Hlavní představitel Zasněné lásky je momentálně na turné v rámci ohlasů na turecký seriál. Odezva, speciálně u žen a dívek po Španělsku, Itálii a Řecku, je na jeho přítomnost vysoká. Někdy až děsivá. O tom ale někdy příště...

Seriál Zasněná láska najdete online

Pokud se vám seriál Zasněná láska líbí, nebo naopak nestíháte sledovat seriál každý den po 17. hodině, vždy se můžete podívat na epizody v našem online archivu iPrima.cz, kde najdete všechny odvysílané díly zdarma.

Zasněná láska (1) - upoutávka
Zasněná láska (1) - upoutávka

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA iPrima.cz

První polibek Sanem a Cana ze Zasněné lásky

Už ve druhé epizodě Zasněné lásky jste mohli sledovat první polibek hlavních hvězd tureckého seriálu. Jejich vášnivý polibek, který jim ještě dlouho zůstane v hlavě a způsobí spoustu zvědavosti, se stal shodou šťastných okolností.

Can si ve tmě spletl svou přítelkyní, s kterou se vidí málo, s mladou Sanem, která netuší, kdo ji právě líbá. Je taková tma, že Sanem dokáže rozpoznat pouze špičky jeho bot.

Zasněná láska (2): Polibek
Zasněná láska (2): Polibek

 

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 17. hodině.

Sledovat ji můžete online v našem archivu iPrima.cz.

reklama

reklama