Drama mezi herci Zasněné lásky? Can Yaman napsal na sociálních sítích vzkaz představitelce Sanem

Třicetiletý herec a momentální hvězda Turecka, Can Yaman, nedávno oslavil velké životní jubileum. Na téma oslavy poděkoval i svým fanouškům a některým nepoděkoval. Drama mezi hlavními hvězdami Zasněné lásky je podle tureckých médií na spadnutí. Posuďte sami.
Zasněná láska a Sanem a Can
Zasněná láska a Sanem a Can
archiv Prima

reklama

Can Yaman patří mezi nejobletovanější herce Turecka a podle všeho to vypadá, že ho čeká mezinárodní kariéra. Tvrdí se, že Yaman získal už dvě role v italském filmu. Možná za to může i turné po Evropě, které herec započal ke konci podzimu, aby tak společně s fanoušky oslavil obrovský úspěch seriálu Zasněná lásky. Přítomnost Cana Yamana ve španělských, italských a řeckých městech způsobila u žen a dívek doslova hysterii. Fanynky herce totiž stanovaly před jeho hotelem, nebo na něj čekaly tisíce žen na letišti. A reakce Cana Yamana? V momentě, kdy to bylo možné, rozdával objetí a selfie na počkání.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

Oslava narozenin tureckého herce propíraná v médiích

Jak jsme již psali, Can Yaman oslavil 8. listopadu třicáté narozeniny, které strávil se svými kamarády a rodiči v klubu. Turecká média očekávala přítomnost jeho herecké kolegyně Demet Özdemir , kterou diváci dobře znají jako Sanem ze Zasněné lásky. Ta se ale na oslavě narozenin neobjevila. Sedmadvacetiletou krásku spojují s Canem Yamanem už od začátku natáčení média, ačkoliv romantický vztah oba herci popírají. Demet ale svému kolegovi a kamarádovi, jak ho sama označuje, nepopřála k narozeninám ani na sociálních sítích, což turecká média vyburcovala k tomu, aby tvořila nové a nové teorie o jejich (možná nikdy neexistujícím) vztahu.

JAKÁ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ EPIZODA ZASNĚNÉ LÁSKY CANA YAMANA? PŘIZNAL, KDY SE NEJVÍC ZASMÁL

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zasněná láska (31): Ujasnění rozchodu

Po bujaré oslavě a nesčetných přáních na sociálních sítích od fanoušků a známých se herec rozhodl veřejně poděkovat. Ve zprávě ale dodal podivnou připomínku, která by mohla odkazovat na mediální teorie o jeho domnělé přítelkyni a herecké kolegyni ze Zasněné lásky.

"Děkuji všem, kteří upřímně oslavili moje narozeniny a děkuji i těm, kteří ne," napsal Can Yaman na sociální sítě.

Vztah s herečkou ze Zasněné lásky

Je tak možné, že turecký herec reagoval na to, že představitelka Sanem mu nepopřála k narozeninám, nebo si jen vystřelil z mediálního kolotoče, který způsobili novináři. 

Can Yaman má ale o vztahu s hereckou kolegyní, který byl velice intenzivní v letech 2018 a 2019 při natáčení Zasněné lásky, jasno.

"Náš vztah je pro mě velice cenný, drahocenný a speciální. Vždycky to tak bude a nezáleží na tom, co se stane," vysvětluje tajemně Can Yaman.

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zasněná láska (1): (1) ZASNĚNÁ LÁSKA ARCHIV SEZNAMTE SE S CANEM

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po od 16. a 17. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÁ V ARCHIVU ZDE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!