Rekapitulace VyVolených: Vladko radí

Další Rekapitulace VyVolených proběhla na Prima love v pondělí ve 21.20. Z vily se tak trochu stala gay poradna a zasmušilý Vladko už se na obyvatele vily tak pesimisticky netváří!
Hádání názvů filmů - Obrázek 1
Hádání názvů filmů - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vladko ještě v sobotu tvrdil, že to s mladíčky nebude žádná legrace. Vzpomínal na svoje první VyVolené a nemilosrdně je vyzdvihoval nad těmi novými. Postupem času ale mění názor. Hlavně na jeho novou kamarádku Lucii. Té tvrdil, že vybočuje z šedé masy nemyslících VyVolených. Lucie je ale bránila. Změní Vladko názor i na ostatní?

Propařená neděle a pěkná ostuda

V neděli se konečně začalo něco dít. Party byla bohatá, popíjelo se a hlavně diskutovalo. Láďa se přiznal, že ještě neměl partnera. Vladko se toho chytil a Láďovi nezběhlému v seznamování udílel rady jako malému školákovi. Vypadá to, že si Vladko začíná zvykat. Za to Lucie si uřízla pěknou ostudu! Tak trochu se jí nepovedlo v noci opilé trefit na toaletu, i když možná se o to ani nepokoušela....

Po cvičném vyzařování, které si z nudy VyVolení udělali, se Martin začal také konečně trochu snažit. Jak? Na to se můžete podívat na Prima Play:

 

Rekapitulace na Prima love můžete vidět takto: 

 

pondělí + středa: Rekapitulace od 21.20 hod.

 

úterý + čtvrtek: Rekapitulace od 21.50 hod.

 

Pátek + sobota: Rekapitulace vždy po hlavním filmu

 

Sledujte, co se děje ve vile právě teď na webu VyVolených!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama