Pět filmů, které se podobají VyVoleným!

Všichni z obyvatel VyVolených za sebou mají životní příběhy, které by se daly zfilmovat na velká plátna. Nevyřešená sexuální orientace, problémy s matkou či profese, která se neslučuje s rolí matky. Jenže některé už byly natočené!
Regina a Striptýz
Regina a Striptýz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už dnes čeká VyVolené velký den. Proběhne zcela výjimečně další Zúčtování a ještě v ten samý večer zároveň i Výzva! Ten, kdo zítra obdrží nejvíce palců, tak bude mít na rozhodnutí, koho s sebou do Duelu, jen málo času! Uvidíme, jak si s touto stresovou situací poradí naši soutěžící!

Jednomu z nich se změní život. A my se ptáme, jakým filmům se podobají životní příběhy našich VyVolených? A kdo by je ve filmu měl hrát?

1. Striptýz s Demi Moore

Regina Holásková dělá striptýz Foto: archiv Prima

Kdo je ve Vile nejznámější striptérka, není třeba připomínat. I když tento týden to, co se svlékání týče, rozjeli všichni. Reginin příběh se v každém případě nápadně podobá tomu Demi Moore, která jako striptérka usiluje o to získat své dítě zpátky.

2. Stmívání

Thomas a Twilight

I když měl Thomas ke třpytu filmového pllátna opravdu daleko, s teenagerovským upírským fenoménem má jedno společné. Existoval snad otravnější pár než byla právě Zdenička s Thomasem? No, v každém případě kníkali stejně jako Bella s Edwardem...

3. Nebezpečné známosti

Thomas a nebezpečné známosti

A zase ten Thomas. Thomas, jak všichni víme, reality show osvěžil hlavně svým milostným trojúhelníkem. Zdenička a bývalá přítelkyně Sabina mu ve vile pěkně zavařily. A aby toho nebylo málo, objevila se Silvie...

4. Zkrocená hora

Mirka s Pavlínou a Zkrocená hora

Až VyVolení je dohnali k tomu, aby po deseti letech přiznaly svou sexuální orientaci před svými rodiči. Vypadá to, že ani VyVolení Mirce s Pavlínou jejich vztah nezničí.

5. Vše o mé matce

Vladko a Vše o mé matce

Vladko má viditelně nevyřešené problémy se svojí matkou, kterou sice miluje, ale kvůli tomu se před kamerami dovede i zhroutit. A navíc, od určité doby víme všichni o jeho matce prakticky všechno...

Sledujte dnes ve 20.15 Zúčtování a následně Výzvu na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama