Poznejte americké bizarní rodiny zblízka ve Výměně manželek!

Nahlížíte rádi do cizích domácností a odhalujete jejich tajemství? Pak přesně pro vás tu je připravená americká Výměna manželek, která si nebere servítky!
výměna manželek USA
výměna manželek USA
archiv FTV Prima

reklama

 Každému občas přijde na mysl, že se jeho rodina k němu nechová tak, jak si zaslouží. Říká si, jestli je směr chodu rodiny správný a jestli se výchova dětí se daří. Pak přijde možnost přihlásit se do soutěže typu Výměna manželek, která by vám i vaší rodině měla otevřít oči. Jak tomu ale můžete společně předejít bez toho, aniž byste absolvovali tento sociální experiment?

Jednoduše, stačí se podívat na bizarní americkou variantu této oblíbené reality show a zjistíte, že se vlastně máte dobře!

V jednom z mnoha dílů, který máte k dispozici na portálu Prima Play (prolink na Play), se můžete podívat do života posilováním posedlé rodiny McCaslinů z New Yorku, kteří drží světový rekord ve vzpěračském trojboji. Jejich pravým opakem pak je jižanská rodina Deekensů z Virginie, kde se noblesní matka rodiny zaměřuje na výuku etikety v princeznovských šatech!

Do té doby, co kojíte, nemůžete pít...pokud jste tedy zodpovědná matka. Ale určitě se hroooozně těšíte, až přestanete kojit a začnete pořádně nasávat, že? Foto:

Pokud vám nestačí ani toto lákadlo, pak byste neměli opomenout se podívat na sedmou epizodu, kde máme nadšené milovníky a lovce tornád Heeneovi, zatímco na druhé straně barikády stojí až moc přecitlivělí a „bezpečnost především“ Martellovi.

Americkou výměnu manželek můžete sledovat pravidelně na Prima love od pondělí do pátku v 17.55!

Všechny odvysílané epizody z americké Výměny manželek najdete na portálu Prima Play!

reklama

reklama