Vražedné Miami: Představitel doktora Rosewooda má sex appealu na rozdávání!

V seriálu je doktor Rosewood špička ve svém oboru a má pořádnou dávku charisma. Než si s ním dáte další díl, mrkněte na pár zajímavostí o jeho představiteli Morissi Chestnutovi. Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22:20 na Primě LOVE.
Vražedné Miami
Vražedné Miami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je sexy čtyřicátník - a má na to potvrzení

Zatímco Rosewood je pro osmačtyřicetiletého Chestnuta úspěch herecký, dva roky zpátky se mu “zadařilo” i v trochu jiné disciplíně. Časopis People ho totiž v roce 2015 zařadil mezi nejvíc sexy muže současnosti. Vrau!

Slaví jako drak?

Na přelomu každého roku má Chestnut možná hned dvojnásobný důvod k oslavě. Jak to? Nu, v rámci silvestrovské veselice si může rovnou dát i oslavu narozenin. Na svět totiž přišel 1. ledna 1969.

Potkal se s Kůstkou

Chestnutova cesta na chvíli křížila s cestou slavné Temperance “Kůstky” Brennan - hlavní hrdinky seriálu Sběratelé kostí, který můžete také vídat na Prima Love. V 6. epizodě 1. řady si zahrál agenta Oakese.

Vražedné Miami - Instagram
Vražedné Miami - Instagram
Instagram.com

 

Chcete sladkou tečku? Mrkněte, jak si “ve Vražedném Miami” užili páteční “padla”.

Kdo zavraždil muzikanta?

A jaký je další případ pro doktora Rosewooda? Záhadná vražda mladého muzikanta! Muž zemřel přímo v nahrávacím studiu a zjistit, co se stalo, bude pořádně obtížné!

Další díl seriálu Vražedné Miami uvidíte v neděli od 22:20 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama