Ztracená Ana z Velvetu se vrací do práce. Alberto pro ni má zprávu.

Hlavní hrdinka španělského seriálu Velvet dostává od osudu jednu facku za druhou, o moc lépe na tom není ani majitel módního domu Velvet. Ztracená Ana se vrací zpět do módního domu, aby začala znovu pracovat, Aleberto pro ni ale nemá dobrou zprávu. Podívejte se na ukázku ze seriálu Velvet už exkluzivně dnes!
Alberto je dědic módního domu Velvet
Alberto je dědic módního domu Velvet

reklama

Španělský seriál Velvet můžete sledovat každý týden na Prima LOVE.

Když se konečně Alberto rozhodl vzít svůj osud do vlastních rukou a jednat tak, jak mu říká srdce a hlava, všechno se pokazilo.

Alberto zjistil, že jeho manželka Cristina je těhotná. To pro něj znamená, že musí svůj život obrátit zcela naruby. Rozhodne se odejít od návrhářky Any, jeho životní lásky, aby se stal otcem.

Ana to psychicky neunese a zmizí z módního domu Velvet. Když se vrací, rozhodne se dělat, že se nic neděje. Alberto to ale nedokáže. Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Velvet (61): Ty mě nepotřebuješ!

Seriál Velvet můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55 nebo ONLINE.

reklama

reklama