Jeden z nejdražších evropských seriálů Velvet nabídne pohled na elegantní šaty a krásná auta

Španělský seriál Velvet, který uvidíte už v sobotu ve 21.50 na Prima LOVE v premiéře, nabízí pohled do krásného, elegantního prostředí Madridu v padesátých letech. Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu.
promo Velvet 2
promo Velvet 2
archiv Prima

reklama

Dokonalý svět, to je společnost okolo madridského módního domu Velvet. V roce 1958 by tam chtěl alespoň jednou za život nakupovat každý. Obchodní dům Galerías Velvet se nachází v madridské Gran Vía a nabízí elegantní, sofistikované a drahé obleky. Na pozadí se však skrývá ještě něco – milostný příběh Alberta a Any, jež se znají již od dětství.

Španělský seriál Velvet
Autor: archiv Prima Španělský seriál Velvet

Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, které vede jeho otec Rafael, Ana chudá švadlena, jež už celé roky pracuje právě pro toto impérium. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit pravidla své doby a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim. Po smrti otce musí Alberto převzít rodinnou firmu.

Podívejte se na ukázku z prvního sobotního dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Velvet (1): Modni dum Velvet

VÍCE SE O SERIÁLU MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY:

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY UPOUTÁVKY SERIÁLU VELVET

Více uvidíte už na Prima LOVE tuto sobotu ve 21.50. Seriál můžete sledovat i ONLINE.

reklama

reklama