Jaký je milovník hlavní představitel Velvetu? Podívejte se na charakteristiku jeho znamení!

Na španělský seriál Velvet koukáte už několik týdnů, v seriálu vás bez debat okouzlil jeho hlavní představitel. Postava Alberta je nestálá a vášnivá. Španělský herec Miguel A. Silvestre charakteristice Berana odpovídá. Podívejte se s námi, jak na Berany.
Alberto je dědic módního domu Velvet
Alberto je dědic módního domu Velvet

reklama

Seriál Velvet nám představil dvě hlavní postavy a životní partnery, kteří mají cestu ke štěstí poněkud delší, než by se k jejich obrovské lásce slušelo a patřilo. Ale takový je život a osud velkých milenců.

Postava bohatého Alberta je vášnivá a emočně poměrně nestálá, zatímco návrhářka Ana celou dobu drží pevně otěže v životních situacích, kdy je potřeba zapomenout na srdce a konat pouze hlavou. Jaký ale je ve skutečnosti herec a představitel Alberta? Podívali jsme se na jeho horoskop, který najdete na webu Prima Ženy.

SLEDUJTE VELVET ONLINE

Španělský Beran a jak na něj

Miguel A. Silvestre se narodil ve Španělsku 6. dubna v roce 1982, patří tedy do znamení Berana. Záhy zjistíte, že popis na něj sedí dokonale. Toto silné znamení totiž poznáte tak, že vrazí do dveří, nahlas pozdraví, a pokud jste už v tento moment nepodlehla, odzbrojí vás dokonale hravým úsměvem. Jedna věc Berana ale prozradí vždy – veselé oči. A ty tento španělský herec rozhodně neutají.

POZNEJTE HERCE ZE SERIÁLU VELVET O NĚCO LÉPE TADY

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Velvet (36)/1 - upoutávka

Berani vynikají silnou vůlí a neúnavností, ale jen do té doby, dokud je činnost baví a oni mají pocit, že jsou v ní nepostradatelní. To je vlastnost, která dokonale sedí i na jeho roli Alberta v seriálu Velvet. Jako podnikatel a člověk, který má jako jediný moc zachránit podnik nad propastí bankrotu, se Alberto vydává takové výzvě vstříc, ačkoliv musí obětovat svoje štěstí pro úspěch podniku. Na druhou stranu, jeho odhodlání trvá zase jen do doby, dokud ho to baví. Určitě jste si v seriálu Velvet všimli momentů, kdy Alberto chce na všechno zapomenout a utéct se svou Anou někam hodně daleko od všech povinností.

Berani koneckonců jednají obvykle velmi spontánně, impulzivně až dravě. Dynamičnost, přímost, otevřenost a velká upřímnost jsou jejich typickými vlastnostmi.

Láska a Beran

Berani milují prudce, vášnivě a plně. Jejich láska může ale rychle skončit, protože se dokážou rychle zamilovat, ale také rychle odcházet za dalším náhlým objektem svého zájmu. Jsou vzrušiví, hraví a ze sexu se dokážou doopravdy radovat. Svým partnerům rozdávají lásku a péči, ale jen v případě, že se sami cítí milováni a obdivováni.

Sledujte seriál Velvet na Prima LOVE každý den ve 21.55 nebo ONLINE.

reklama

reklama