Jak se obléká hvězda seriálu Velvet v civilu? Představitelka Any má vkus modelky

Znáte ji ze španělského seriálu Velvet jako návrhářku Anu. Na první pohled má její představitelka krásnou tvář a postavu, takže nikoho nepřekvapí, že tato rodilá Španělka ještě před herectvím pracovala jako modelka. A jako bývalá modelka si může, co se oblečení týče, dovolit skoro všechno. Podívejte se na hereččin civilní styl.
Alberto a Ana spolu musí v domě Velvet úzce spolupracovat
Alberto a Ana spolu musí v domě Velvet úzce spolupracovat
archiv Prima

reklama

Každý den můžete na Prima LOVE sledovat španělský seriál Velvet s mezinárodním přesahem. Nákladný seriál poslal do světa dvě hlavní hvězdy, které si oblíbilo i cizojazyčné publikum. 

Hlavní postavou seriálu Velvet je švadlenka a následně návrhářka módního domu Ana, kterou si zahrála bývalá modelka a jedna z nejslavnějších španělských televizních hereček Paula Echevarria. Paule je dnes jednačtyřicet let a má desetiletého syna, kterého má se španělským zpěvákem Davidem Bustamante. Toho si vzala už v roce 2006. Včetně mateřství se aktivně věnuje své herecké kariéře, která je ve Španělsku ohromná, neeangažuje se totiž jen v televizních projektech, ale i filmových.

Paula Echevarria se objevuje jako veřejná osobnost na různých akcích, a tak její módní styl musí patřit do puntíku mezi ty nejmodernější.

SERIÁL VELVET SLEDUJTE ONLINE

Jaký je styl jedné z nejslavnějších španělských hereček?

Herečku znáte jako uhlazenou elegantní dámu ze seriálu Velvet. Ve svém vlastním životě to ale umí pořádně rozjet. Nosí dlouhé vlnité vlasy a rozhodně se nebojí barev, což se vám během čtyř sériií seriálu Velvet rozhodně nestane. Seriálové kostymérky ji většinou oblékají do jemných pastelových kombinací.

Umělý chlup je trendem sezóny, dejte ale pozor na to, že ani umělý kožich nepatří mezi nejekologičtější
Autor: Instagram.com Umělý chlup je trendem sezóny, dejte ale pozor na to, že ani umělý kožich nepatří mezi nejekologičtější

Módní trendy této herečce jako bývalé modelce rozhodně nedělají problémy, naopak. Dokáže je zkombinovat se svým osobitým stylem. A tak na ní na jedné z fotek uvidíte třeba i kovbojské boty, které jsou hitem letošní zimy u většiny módních bloggerů a influencerů, ačkoliv si je zbytek populace zeměkoule nejspíš rozhodně neobleče.

Podzimní outfit
Podzimní outfit

Červená se na jejím osobním Instagramu, který je, mimochodem, jeden z největších ve Španělsku (herečka má 2,5 milionu obyvatel), objevuje nejčastěji. Černou uvidíte málokdy, a pokud ano, hereččin styl je o něco rockovější než obvykle. Hvězda Velvetu se nebojí ani moderní teplákovky ve stylu Gucci. Paula Echevarria je zkrátka velice proměnlivá, tak jak herečky bývají.

reklama

reklama