Herečka ze seriálu Velvet má i v reálném životě ženáče!

Španělská herečka Paula Echevarría je známá českým divákům hlavně jako Ana ze seriálu Velvet, kde hraje návrhářku s bolavou milostnou historií. Ta se jí ale nevyhnula ani v reálném životě.
Ana ze seriálu Velvet
Ana ze seriálu Velvet

reklama

Seriál Velvet můžete sledovat každý den na Prima LOVE ve 21.55. Pozorovat milostný příběh Alberta a Any je dobrodružstvím, protože osud si pro tuto dvojici přichystal několik těžkých překážek, které by zvládl jen málokdo. Jak to dopadne s Albertem a Anou, můžete sledovat každý den. Velvet oplývá i krásnou módou z padesátých a šedesátých let, ale i dokonalou kamerou. Rozpočet na jeden díl seriálu vyšel pravidelně na 500 000 euro.

JAKÝ JE MILOVNÍK ALBERTO ZE SERIÁLU VELVET? PODÍVEJTE SE NA JEHO HOROSKOP

Osobní životy herců seriálu Velvet

Zatímco šestatřicetiletý herec a představitel seriálového Alberta Miguel Á. Silvestre si užívá svobodného života v L.A., o pět let starší kolegyně Paula Echevarría je už matkou malé dcery. Paula patří mezi jedny z nejúspěšnějších hereček ve Španělsku a má největší počet followerů na Instagramu ve Španělsku. Není se čemu divit, jelikož je to bývalá modelka a milovnice módy, takže její módní vkus a experimentování s oblečením můžou její fanoušci sledovat pravidelně. Jak už bylo řečeno, ačkoliv je herečce jednačtyřicet let, nebojí se módních experimentů, jako je minisukně nebo rockový styl.

SERIÁL VELVET ONLINE

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Velvet (36)/1 - upoutávka

Když Paulu sledujete na Instagramu, vypadá to, že v životě má všechno, co si kdy přála. Úspěšnou hereckou kariéru, večerní róby, za které by jiné vraždily a nejnovější kabelky od módních domů, na které normální žena musí poslat dál tři měsíční platy, aby si mohla alespoň jednu vůbec dovolit.

Rozvod hlavní hvězdy seriálu Velvet

Nic není tak, jak se zdá. Dokonalá herečka momentálně prožívá nedokonalé a bolavé životní období. Nedávno se ve španělském bulváru potvrdilo, že se herečka rozvádí po svém desetiletém manželství se španělským zpěvákem Davidem Bustamantem. Pár spolu má desetiletou dcerku Danielku. Tu mají ve střídavé péči.

Herečka se svým ženatým milencem chlubí i na Instagramu
Herečka se svým ženatým milencem chlubí i na Instagramu

Paula je momentálně zamilovaná do o skoro deset let mladšího španělského fotbalisty Miguela Torrese. Pár spolu už vystupuje oficiálně, vídat ho můžete i na instastories herečky. Jediným problémem je, že mladík je stále ještě ženatý s jinou ženou.

Sledujte seriál Velvet každý den ve 21.55 nebo ONLINE.

reklama

reklama