Co o představiteli Alberta ze seriálu Velvet nevíte? Má přítelkyni?

Příběh Alberta a Any můžete sledovat každý den na Prima LOVE. Seriál Velvet vám neuniká ani v našem internetovém archivu iPrima.cz, takže je na čase vám představit herce, který za všechno může. Seznamte se s Miquelem Ángelem Silvestrem. Premiéru pokračování seriálu s názvem Velvet: Návrat uvidíte už od 29. listopadu ve 22.00!
Alberto
Alberto

reklama

Na konci padesátých let nabízí madridský obchodní dům Galerías Velvet elegantní, sofistikované a drahé oděvy. Alberto je pohledný dědic majestátního módního impéria, Ana chudá švadlena, která tu už celé roky pracuje. Oba jsou ochotni kvůli své lásce porušit dobová pravidla a postavit se nesouhlasu Albertovy rodiny. Osud však stojí proti nim…

I tak by se dal ve zkratce popsat příběh, který rozhodně patří mezi jeden z nejpovedenějších televizních projektů v Evropě. 

SLEDUJTE VELVET ON-LINE

Hlavní roli dědice módního domu si zahrál sympatický a pohledný Miguel Á. Silvestre. Ten však není jen tak ledajakou evropskou hvězdou. Jeho sláva už je celosvětová díky tomu, že se objevil v takových seriálových hitech, jako je Sense8 nebo Narcos.

Alberto a Ana spolu musí v domě Velvet úzce spolupracovat
Autor: archiv Prima Alberto a Ana spolu musí v domě Velvet úzce spolupracovat

Co o Miquelovi ještě nevíte?

Bývalý tenista

Silvestre měl do svých dvaceti poměrně jasně nalinkovanou kariéru, tvrdě pracoval na tom, aby se stal tím nejlepším tenistou na světě. Zranění kolene mu ale všechno překazilo.

Fyziterapeut

Díky vlastnímu zranění se začal zajímat o tělo jako celek a rozhodl se studovat fyzioterapii. Ta mu ale nakonec také dlouho nevydržela, protože...

Španělský seriál Velvet
Autor: archiv Prima Španělský seriál Velvet

Divadelní představení

Jednoho hezkého dne se rozhodl navštívit tetu, která byla divadelní režisérkou a zrovna připravovala novou hru. Když sledoval všechny přípravy na pódiu, začala se mu vybavovat vzpomínka z dětství, kterou díky sportu na nějakou dobu zcela jasně zatlačil do svého podvědomí. „Vybavilo se mi, jak jsem projížděl na kole kolem domu svého dědečka a v domě byl strašný hluk. Lidé tam na sebe křičeli. Pro mě to ale nebylo nic, čeho bych se bál. Byl jsem na to zvyklý, protože sestra si zrovna zkoušela nějakou divadelní roli. Myslím si, že herectví pro mě byla jasná životní cesta, kterou jsem musel akorát znovu objevit,“ vysvětluje.

Divadelní studia

A tak budoucí představitel Alberta v seriálu Velvet na nic nečekal a začal studovat drama, fyzické divadlo, moderní tanec a akrobacii. A na jeho těle je to vidět. Fyzickou část herectví považuje Miquel za důležitou součást umění. A skutečně se tomuto tématu zrovna jeho role nevyhnou. Fyzicky náročnou roli měl například v americkém seriálu Sense8.

Sense8 a Narcos

Miquel Á. Silvestre se dostal k takovým režisérským špičkám, jako je nejznámější španělský režisér Pedro Almodóvar. Do světa ho ale vyprovodily (dnes už) sestry Wachowské, které stojí za hity, jako je Matrix. Ty přišly se seriálem, jenž se kompletně vymykal jakýmkoliv jiným. Wachowské totiž natáčely různé příběhy svých postav na různých částech naší planety. Miquel Silvestre si tak zahrál mexického slavného herce, který skrývá, že je homosexuál. Produkce seriálu během natáčení jedné série obletěla celou zeměkouli rovnou čtyřikrát. Silvestre se objevil i v tak úspěšných seriálech, jako je Narcos v roli jednoho z gangsterů.

Žije v Los Angeles se svou novou přítelkyní

Ačkoliv herec ze seriálu Velvet pochází ze Španělska, momentálně žije v Los Angeles, na což je náležitě hrdý. „Los Angeles byl můj sen, jelikož je to mekka filmového a televizního průmyslu. Tady se zkrátka děje všechno důležité, co se týká mé kariéry jako herce. Splnil se mi sen,“ vysvětluje. V Los Angeles samozřejmě nežije sám, ale s přítelkyní. S mladou modelkou chodí od roku 2020. Před tím žil skoro deset let s jinou ženou. 

Velvet: Návrat, nová španělská série
Autor: Prima LOVE Velvet: Návrat, nová španělská série

Premiéra Velvet: Návrat už od 29. listopadu

Kanál Prima LOVE připravil pro své divačky velkolepý premiérový seriál Velvet: Návrat. Jak název napovídá, přinese pokračování příběhů Any Rivery a jejích přátel, známých už ze seriálu Velvet. Na premiéru se můžete těšit už od 29. listopadu ve 22.00!

Sledujte Velvet každý den na Prima LOVE nebo on-line v archivu iPrima.cz!

reklama

reklama