Nejlepší romantické filmy a pořady ONLINE na iPrima.cz

Nenechte se vystresovat a oslaďte si kterýkoliv den pořádnou porcí romantiky a lásky. Využijte aktuální nabídky níže a přehrajte si všechny romantické filmy a pořady ONLINE v našem archivu iPrima.cz.
Romantické filmy online na iPrima.cz
Romantické filmy online na iPrima.cz
achiv FTV Prima

Potřebujete "vypnout", oddechnout si, rádi sníte? Tyto filmy jsou k tomuto účelu ideální!  Užijte si s nimi nejen svátek sv. Valentýna.

V našem online archivu iPrima.cz nabízíme k přehrání ty nejslavnější romantické snímky, ale i ty méně známé, pokud vás přepadne chuť vidět nové příběhy:

A ještě přidáváme několik redakčních tipů. Tyto romantické pořady teď sledují nejvíce ostatní:

Zasněná láska

Nejpopulárnější telenovela dneška vznikla v Turecku. Když v ní Sanem (Demet Özdemir) zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

Velmi křehké vztahy

Legendární sága Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy, byla spuštěna v roce 2004 jako první český „nekonečný“ seriál žánru mýdlové opery. Spletité osudy jedné rodiny se odehrávají na pozadí nemocnice, v níž hlavní hrdinové pracují. Připomeňte si charismatického neurochirurga MUDr. Lukáše Kratochvíla (Viktor Limr), který se rozešel s milenkou Andreou Rubešovou (Dana Morávková), protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na silvestra potká Ivanu Sýkorovou...

Svatby v Benátkách

Seriál Svatby v Benátkách patřil na Primě rovněž k nejoblíbenějším. Přehrajte si celý příběh Olgy s pohádkovým koncem online na iPrima.cz. Příběh o krásné ženě, která měla všechno – děti, úspěšnou firmu stejně jako podporující rodinu. Jen láska se jí vždy vzdalovala, a pokud se přiblížila, byla velice komplikovaná:

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama