Trpké víno ukáže návrat do starého života, ale i nevěru. Sledovat ho můžete online

Od úterý můžete vidět nový seriál Trpké víno, které na Prima LOVE vysíláme každý den ve 21.55. Pokud seriál nestíháte, můžete se zpětně podívat na díly, které jsme už vysílali, díky našemu online archivu iPrima. Podívejte se na videoukázku.
promo Trpké víno 3
promo Trpké víno 3
archiv Prima

reklama

Ve 21.55 můžete na Prima LOVE pravidelně sledovat španělský seriál Trpké víno. Zde uvidíte i staré známé, jako je herečka a hlavní postava seriálu Velvet.

Trpké víno vypráví o osudu dvou španělských vinařských rodů, které se proplétají a střetávají v napínavém seriálu plném tajemství, ale i lásky. Cortázarovi berou víno jako drsný byznys. S takovým přístupem rodina Revertesových nesouhlasí, pro ně je víno život.

Kromě nových začátků, které musí prožít Lucía (Paula Echevarría), jež se po smrti otce vrací z New Yorku do Španělska znovu do vinařství, můžete spatřit i jiné milostné zápletky, které ovšem zasahují i do manželství.

SERIÁL TRPKÉ VÍNO MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Trpké víno (1): Nevěra
promo Trpké víno 1

Představení španělského seriálu Trpké víno ukáže i hlavní hvězdu Velvetu

Sledujte Trpké víno každý den ve 21.55 na Prima LOVE.

reklama

reklama