Trpké víno: Lucía se sbližuje s Miguelem z konkurenčního vinařského rodu

Každý den můžete na Prima LOVE sledovat španělský seriál Trpké víno, kde uvidíte i bývalé hvězdy seriálu Velvet. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu, jenž poběží ve 21.55. Celý díl můžete sledovat i online v archivu iPrima.
Lucía
Lucía

reklama

Španělský seriál Trpké víno uvidíte každý den ve 21.55 na Prima LOVE.

Když vinařství zasáhne tragédie, Jésusova dcera Lucía (Paula Echevarría), která si původně zvolila jinou kariéru, se musí vrátit domů a vyrovnat se s minulostí. Lucía nemá na vybranou. Nezbývá jí, než se postavit tváří v tvář rozhodnutí, které navždy změní životy všech.

SERIÁL TRPKÉ VÍNO UVIDÍTE ONLINE

Miguel Cortázar (Tristán Ulloa) získal milionový kontrakt, díky kterému se z rodinného podniku konečně stane jedno z nejdůležitějších a nejvýnosnějších vinařství v celém regionu. Proto se jeho otec Don Vicente Cortázar (Emilio Gutiérrez Caba) rozhodl Miguela odměnit za námahu a obětavost tím, že mu přenechal místo manažera firmy. Jenže pak se všechno zkomplikuje. Důležitý klient se rozhodne odstoupit od dohody a místo Cortázarových dá přednost konkurenci – menšímu rodinnému vinařství Reverte.

O ČEM JE SERIÁL TRPKÉ VÍNO?

Lucía však nemá ponětí, co se děje, a s Miquelem se sbližuje, ačkoliv on je ženatý a má děti Vzájemná chemie je ale veliká a nedá se jí odolat.

Podívejte se na ukázku, kde Lucía znovu uklouzla:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Trpké víno (11): Miquel na večeři

Podívejte se na celou epizodu Trpké víno ve 21.55 na Prima LOVE.

reklama

reklama