Premiéra španělského seriálu Trpké víno přichází s rodinnou ságou o dvou vinařských rodech

Prima LOVE bude od úterního večera vysílat nový španělský seriál Trpké víno. Příběh o dvou znepřátelených vinařských rodech z oblasti Španělska, kde má víno tradici více jak stovky let, kombinuje detektivní zápletku společně s romantickými prvky a velkou láskou. Trpké víno uvidíte na Prima LOVE každý den ve 21.55.
Trpké víno
Trpké víno

reklama

Každý den uvidíte na Prima LOVE osudy dvou španělských vinařských rodů, které se proplétají a střetávají v napínavém seriálu plném tajemství, lásky, humoru i trpkého zklamání. Cortázarovi berou víno jako byznys. Pro Revertesovy je vinařství život. Navzdory nepřekonatelným rozdílům udržují rodiny křehkou rovnováhu. Ale když obě vinařství zasáhnou nečekané události, rozhoří se mezi nimi dramatický souboj emocí.

SERIÁL TRPKÉ VÍNO MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Poznejte rodinu Reverertesových zblízka:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Trpké víno (1): Rodinná oslava

Když vinařství zasáhne tragédie, Jésusova dcera Lucía (Paula Echevarría), která si původně zvolila jinou kariéru, se musí vrátit domů a vyrovnat se s minulostí. Lucía nemá na vybranou. Nezbývá jí, než se postavit tváří v tvář rozhodnutí, které navždy změní životy všech.

promo Trpké víno 1

Představení španělského seriálu Trpké víno ukáže i hlavní hvězdu Velvetu

Sledujte Trpké víno každý den ve 21.55 na Prima LOVE.

reklama

reklama