Na obrazovky Prima LOVE se od dubna vrací oblíbená turecká telenovela!

Od 1. dubna uvidíte na Prima LOVE telenovelu, která sbírala jedno divácké ocenění za druhým po celém světě. Úspěch měla ale i v Čechách.
Prima LOVE logo bilé plátno
Prima LOVE logo bilé plátno
Prima

reklama

Telenovely jsou u diváků a divaček Prima LOVE velice oblíbené, proto je televizní kanál nezklame ani comebackem úspěšné turecké telenovely. Již od 1. dubna Prima LOVE odvysílá tureckou telenovelu s pohádkovou teématikou Tisíc a jedna noc.

Turecká telenovela se bude vysílat v 18.00 a diváci uvidí dvě epizody za sebou. Z tohoto vysílacího času se tak telenovela Má tlustá Valentýna přesouvá na 13. hodinu odpolední.

Tisíc a jedna noc vysílala Prima LOVE během začátku minulého roku, kdy se celý televizní kanál vrátil zpět k programu vyhrazenému speciálně pro ženy. Do toho samozřejmě telenovely patří a Tisíc a jedna noc, příběh o architektce, která zoufale potřebuje zachránit syna, slavil u divaček velký úspěch.

Šeherezáda
Šeherezáda

Jedna ze zajímavostí turecké telenovely je i fakt, že hlavní herecká dvojice, herečka Bergüzar Korel a herec Halit Ergenç, se stali životními partnery, manželi a rodiči malého syna. Jejich příběh se ale samozřejmě vymyká telenovele, která vypráví o mladé a půvabné Šeherezádě, jež přišla o manžela a musela s jeho rodinou bojovat o právo vychovávat vlastního syna, který byl smrtelně nemocný. Léčba byla možná, avšak chyběly peníze. Šeherezáda nepochodila u bohatého tchána a nepomohli jí ani v bance. Nezbývalo než požádat o pomoc jednoho ze svých pohledných šéfů. Nabídka, kterou od něj dostane na oplátku, jí úplně změní život a převrátí všechno vzhůru nohama.

Tisíc a jednu noc uvidíte na Prima LOVE od 1. dubna v 18.00 každý den.

Telenovela Esmeralda

Esmeralda, Divoký anděl nebo Hříšná láska. Jak vypadají dnes slavné páry z telenovel?

reklama

reklama