Nemohla jsem udělat žádné vlastní rozhodnutí, vypráví hvězda telenovely Tisíc a jedna noc o slávě

Ne vždy to mají slavné osobnosti jednoduché. O tom by mohla povídat i turecká herečka Bergüzar Korel, představitelka Šeherezády z telenovely Tisíc a jedna noc. Ve svých třiadvaceti se stala terčem bulváru ze dne na den.
Šeherezáda
Šeherezáda

reklama

Bergüzar Korel má momentálně všechno, co si může přát – manžela, s kterým si zahrála velkou lásku v telenovele Tisíc a jedna noc, děti a slávu turecké herečky, kterou kritici uznávají. Dřív tomu ale tak nebylo. Turecká herečka v jednom z mnoha rozhovorů vzpomíná na dobu, kdy jako třiadvacetiletá začínala ve slavné telenovele, která jí převrátila život naruby.

Život krásné brunetky se změnil v roce 2005, Bergüzar pocházela z obyčejné turecké rodiny. V tomto roce jí ale zemřel otec a začala natáčet telenovelu, která pobláznila půlku světa.

VÍTE, V JAKÉM STÁTĚ SE V JEDNU DOBU RODILO HODNĚ ŠEHEREZÁD A ONURŮ?

Šeherezáda a Onur
Šeherezáda a Onur

Sláva, která se nedá ustát

Během natáčení prvních pár dílů Tisíce a jedné noci nebylo představitelce Šeherezády ještě jasné, že to pro ni znamená jasný převrat v herecké kariéře. V pouhých třiadvaceti letech ale měla Korel díky Tisíce a jedné noci pochopit, jak těžký život mají celebrity.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ PŘEDSTAVITELCE Z TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

"První opravdu velké těžkosti v životě začaly právě po roce 2005. Bylo mi třiadvacet a stala jsem se známou ze dne na den díky telenovele Tisíc a jedna noc. Začala to být léta, kdy jsem nemohla vyjádřit sama sebe, protože jsem cítila, že se ke mne přistupuje nespravedlivě. Kritizovali moje hraní, jejich kritika vycházela každý den jako oznámení v novinách. Kromě profesionální sféry života se samozřejmě opírali i o můj osobní život. Jako samostatná lidská jednotka jsem tehdy nemohla udělat žádné vlastní rozhodnutí, které by nebylo ovlivněné mediálním vlivem. V podstatě jsem jen seděla a čekala, co se druhý den ráno o sobě dozvím v novinách. To je pocit, který si z těch let nejvíce pamatuji," vzpomíná herečka.

Hlavní představitelka telenovely říká, že našla sama sebe až kolem třiceti let, kdy se jí podařilo dostat ze škatulky herečky z telenovely a zabodovala v televizním dramatu Karadayı (v anglickém překladu: Strýček v černém) jako hlavní ženská postava.

6 POVOLÁNÍ, KTERÉ VYSTŘÍDAL PŘEDSTAVITEL ONURA Z TISÍCE A JEDNÉ NOCI

Telenovelu Tisíc a jedna noc můžete sledovat na Prima LOVE každý den v 18.10 a 19.05.

reklama

reklama