7 životních témat, která Onurovi z Tisíce a jedné noci nejsou cizí

Onur Aksal je uhrančivý muž s tajemným úsměvem, kterým si podmaní všechny ženy. Minimálně jedna ho ale obdaří životní lekcí, na kterou nikdy nezapomene. Onur má stejně jako většina postav z Tisíce a jedné noci velice zajímavý život. O zásadních tématech v životě by tato oblíbená postava turecké telenovely mohla vyprávět.
Šeherezáda a Onur
Šeherezáda a Onur

reklama

Onur Aksal společně s Šeherezádou tvoří pár, který si je viditelně osudově souzený. Jen ty začátky jsou daleko náročnější, než by člověk čekal. Šeherezáda je zatlačena jako matka nemocného syna do kouta, a tak musí udělat to, co zachrání jejího syna. Vztah s Onurem začíná být čím dal tím složitější a propletenější. A dá se z něčeho takového vlastně vykřesat vztah s pevnými a zdravými základy?

TELENOVELA TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Na to budete nalézat odpověď na Prima LOVE každý pracovní den v 18.00 a v 18.55.

Teď se ale pojďme podívat na to, jaká životní témata byla Onurovi dána do vínku. Na jeho obranu musíme podotknout, že Onur to ani v dětství díky své matce neměl jednoduché, a to se dost možná odrazilo i v jeho chování, které je zpočátku nepřípustné.

6 POVOLÁNÍ, KTERÉ VYSTŘÍDAL PŘEDSTAVITEL ONURA Z TISÍCE A JEDNÉ NOCI

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HLAVNÍ PŘEDSTAVITELCE TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC

VÍTE, V JAKÉ ZEMI SE VĚTŠINA HOLČIČEK A KLUKŮ JMENOVALA ŠEHEREZÁDA A ONUR? TURECKO TO NENÍ!

1) Nejoblíbenější dětská knížka

Když si malý Onur čte Pohádky tisíce a jedné noci, netuší, jak moc mu tato kniha ovlivní život. Něco o charakteru tak malého člověka to už ale přece jen vypovídá.

2) Matka

Onur žije od dětství sám se svou dominantní matkou, která ho vychovává. A to je první problém, který může život chlapce zásadně ovlivnit. Ne vždy v dobrém slova smyslu.

3) Výchova

Onurova matka se ho snažila vychovat tak, aby ženami pohrdal, protože se kvůli jedné takové ženě bez morálky rozpadlo kdysi manželství Onurových rodičů.

Tisíc a jedna noc (85) - upoutávka
Tisíc a jedna noc (85) - upoutávka

4) Smrt

Onur se už jako malý setkal s absencí či smrtí. Jeho otec zemřel a on vyrůstal bez otce.

5) Pohrdání

Po osudné noci s Šeherezádou dává bohatý podnikatel najevo, že ji považuje za nemorální ženu, která pro peníze ztratila svoji důstojnost. V nitru si však pomalu začíná uvědomovat, že mu architektka není úplně lhostejná.

6) Pokání

Velké překvapení čeká Onura ve chvíli, kdy se dozví, na co Šeherezáda potřebovala peníze. V ten moment ji začne vnímat úplně jinak a sám se musí zastydět.

7) Boj o lásku

Onur si plně uvědomuje, že je do silné ženy a architektky bezmezně zamilovaný. Ta ho však odmítá, jelikož se ji snažil ponížit. Onur se nevzdává a je rozhodnutý pro lásku bojovat tak dlouho, jak jen to půjde.

Sledujte na Prima LOVE telenovelu Tisíc a jedna noc každý pracovní den v 18.00 a v 18.55.

reklama

reklama