Hvězda Teorie velkého třesku se vdala v přímém přenosu!

Kaley Cuoco jako jedna z mála dokáže přetrpět podivnosti nerdí smečky z Teorie velkého třesku. Zatímco v seriálu jako Penny emociálně tápe, v osobním životě se jí podařilo nevídané. Provdala se během televizní show!
Kaley Cuoco pro Maxim Australia - Obrázek 3
Kaley Cuoco pro Maxim Australia - Obrázek 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vykutálená komička Ellen Degeneres ji ve své show zpovídala o její nové lásce Ryanovi Sweetingovi. Ryan je jeden z úspěšných amerických tenistů. Kaley celý rozhovor zářila, na první pohled je spokojená a zamilovaná, přestože se s Ryanem zná teprve pár měsíců. Sama přiznala, že jejich první rande málem odpískala: "Byla jsem těsně po rozchodu a rozhodně jsem neměla náladu na to se s někým vídat. Naše společná kamarádka nás přemluvila," říká Kaley se zásnubním prstýnkem na levé ruce.

K rozvíjení jejich vztahu přispěl i fakt, že se Ryan jako profesionální tenista momentálně léčí z vážného zranění zad, takže Kaley zastávala roli sexy sestřičky. Fakt, že tato dvojice jde do všeho po hlavě, krásně nahrál Ellen Degeneres. Ellen je známá tím, že ráda překvapuje své hvězdné hosty. Takže na Kaley si připravila opravdovou lahůdku: oddala ji přímo v televizi!

Ryan, který byl samozřejmě u toho, se stačil akorát zeptat: "Není to legální, že ne?". Ellen Degeneres doteď tvrdí, že sňatek je platný!

Podívejte se na Peniny vdavky v televizní show tady:

Penny z Teorie velkého třesku se vdala

Ještě před nedávnem způsobila seriálová hvězda poprask na sociálních sítích, když poslala tuto fotku na Instagram, kde vystupuje jako nevěsta. Nakonec se jednalo jen o natáčení jejího nového filmu.

Kaley Cuoco poslala tuto fotku na svůj instragram Foto: instagram

Kaley Cuoco poslala tuto fotku na svůj instragram. Foto: instagram

 

Teorii velké třesku můžete vidět od pondělí do čtvrtka ve 21.20 na Prima Cool!

Teorie velkého třesku - 4. narozeniny COOLu

Nejsledovanější díly Teorie velkého třesku

Reklama
Reklama