DERMACOL LOVE DAY přilákal do pražské Grébovky přes 7000 návštěvníků

Rozkvetlé stromy, příznivé počasí a samozřejmě odpoledne plné zábavy přilákaly na prvního máje do pražské Grébovky přes 7000 návštěvníků na první ročník akce DERMACOL LOVE DAY.
Dermacol LOVE DAY - Navštívilo 7 000 lidí
Dermacol LOVE DAY - Navštívilo 7 000 lidí

Tento den byl zasvěcen nejen oslavě 6. narozenin kanálu Prima LOVE, ale především ženám, které měly jedinečnou možnost nechat se hýčkat a strávit odpočinkový den v duchu krásy, lásky a zábavy s celou rodinou. Program byl zakončen energickým vystoupením kapely G-Point Hunters.

„Jsme nadšení, že první ročník DERMACOL LOVE DAY si návštěvníci doslova zamilovali. Celé odpoledne se neslo na vlně příjemné zábavy i hudby. Dámy, kterým byla akce věnována především, odcházely inspirované novými módními trendy, děti se vyřádily v Primáčkově zóně. Pánové zase mohli degustovat ve Food zóně. Věřím, že se z líbání pod rozkvetlou třešní na LOVE DAY stane milá tradice,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.

Dermacol LOVE DAY - Eva Perkausová
Dermacol LOVE DAY - Eva Perkausová

Pražská Grébovka na prvního máje takřka „praskala ve švech“, DERMACOL LOVE DAY si nenechalo ujít přes 7000 návštěvníků. V poledne je přivítali moderátoři akce Eva Perkausová s Miroslavem Šimůnkem. Účastníci měli možnost navštívit specializované workshopy, seznámit se se známými youtuberkami, zacvičit si s Hankou Kynychovou, vyzkoušet si pole dance či twerk nebo si popovídat o zdravém životním stylu s Laurou Janáčkovou a Petrem Havlíčkem. Po celý den byla účastníkům také k dispozici GLANC chill out zóna s lehátky, masážemi a stylingem vlasů profesionálními kadeřníky. Mezitím se děti zabavily s časopisem Kreativ při tvoření a omalovávání. Samozřejmě nechybělo ani krájení narozeninového dortu, který připravila Karolína Kamberská.

„Cílem DERMACOL LOVE DAY bylo dopřát ženám den plný hýčkání a nejrůznějších zkrášlovacích procedur, protože to si přece zaslouží každá z nás. Dámy měly také možnost vyzkoušet si na akci neslíbatelnou rtěnku a produkty z řady Enja Body Love Program,“ dodává s úsměvem Věra Komárová, ředitelka společnosti Dermacol.

Co by to ale bylo za den lásky bez rozkvetlého stromu! U toho se pravidelně scházely nejen páry, ale i celé rodiny, včetně známých osobností FTV Prima. Část programu byla také věnovaná podpoře matek a dětí z azylových domů, kterým dlouhodobě pomáhá Nadace Terezy Maxové dětem. Před závěrečným vystoupením kapely G-Point Hunters s Matějem Ruppertem, Romanem Holým a Terezou Černochovou se dámy mohly pokochat hned třemi módními přehlídkami. Děti se zase zabavily v Primáčkově dětské zóně.

Produkci akce DERMACOL LOVE DAY zajišťovala primácká agentura Solootions.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama