DERMACOL LOVE DAY přilákal do pražské Grébovky přes 7000 návštěvníků

Rozkvetlé stromy, příznivé počasí a samozřejmě odpoledne plné zábavy přilákaly na prvního máje do pražské Grébovky přes 7000 návštěvníků na první ročník akce DERMACOL LOVE DAY.
Dermacol LOVE DAY - Navštívilo 7 000 lidí
Dermacol LOVE DAY - Navštívilo 7 000 lidí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento den byl zasvěcen nejen oslavě 6. narozenin kanálu Prima LOVE, ale především ženám, které měly jedinečnou možnost nechat se hýčkat a strávit odpočinkový den v duchu krásy, lásky a zábavy s celou rodinou. Program byl zakončen energickým vystoupením kapely G-Point Hunters.

„Jsme nadšení, že první ročník DERMACOL LOVE DAY si návštěvníci doslova zamilovali. Celé odpoledne se neslo na vlně příjemné zábavy i hudby. Dámy, kterým byla akce věnována především, odcházely inspirované novými módními trendy, děti se vyřádily v Primáčkově zóně. Pánové zase mohli degustovat ve Food zóně. Věřím, že se z líbání pod rozkvetlou třešní na LOVE DAY stane milá tradice,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.

Dermacol LOVE DAY - Eva Perkausová
Dermacol LOVE DAY - Eva Perkausová

Pražská Grébovka na prvního máje takřka „praskala ve švech“, DERMACOL LOVE DAY si nenechalo ujít přes 7000 návštěvníků. V poledne je přivítali moderátoři akce Eva Perkausová s Miroslavem Šimůnkem. Účastníci měli možnost navštívit specializované workshopy, seznámit se se známými youtuberkami, zacvičit si s Hankou Kynychovou, vyzkoušet si pole dance či twerk nebo si popovídat o zdravém životním stylu s Laurou Janáčkovou a Petrem Havlíčkem. Po celý den byla účastníkům také k dispozici GLANC chill out zóna s lehátky, masážemi a stylingem vlasů profesionálními kadeřníky. Mezitím se děti zabavily s časopisem Kreativ při tvoření a omalovávání. Samozřejmě nechybělo ani krájení narozeninového dortu, který připravila Karolína Kamberská.

„Cílem DERMACOL LOVE DAY bylo dopřát ženám den plný hýčkání a nejrůznějších zkrášlovacích procedur, protože to si přece zaslouží každá z nás. Dámy měly také možnost vyzkoušet si na akci neslíbatelnou rtěnku a produkty z řady Enja Body Love Program,“ dodává s úsměvem Věra Komárová, ředitelka společnosti Dermacol.

Co by to ale bylo za den lásky bez rozkvetlého stromu! U toho se pravidelně scházely nejen páry, ale i celé rodiny, včetně známých osobností FTV Prima. Část programu byla také věnovaná podpoře matek a dětí z azylových domů, kterým dlouhodobě pomáhá Nadace Terezy Maxové dětem. Před závěrečným vystoupením kapely G-Point Hunters s Matějem Ruppertem, Romanem Holým a Terezou Černochovou se dámy mohly pokochat hned třemi módními přehlídkami. Děti se zase zabavily v Primáčkově dětské zóně.

Produkci akce DERMACOL LOVE DAY zajišťovala primácká agentura Solootions.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama