Spartakus: Macho v seriálu, Popelčin princ v soukromí?

Zatímco představitelka Penny z Teorie velkého třesku se na silvestra vdala, další seriálový hrdina se oženil už před půl rokem a svatba to byla pohádková... až moc. Seriálový tvrďák a hlavní představitel Spartaka, hvězdného seriálu Primy Cool, je extrémní romantik a LOVE pro něj znamená všechno.
Ian si vzal svou lásku
Ian si vzal svou lásku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Druhý představitel jednoho z nejúspěšnějších seriálových Spartakusů je na filmovém place sice drsňák, který moc dobře ví, co to znamená "krev a písek", a když prochází, vzduchem létají končetiny všeho druhu. A to patří Spartakus mezi ty "přemýšlivější".  Zatímco v druhé a třetí sérii Spartaka má Liam McIntyre (31) nejintenzivnější vztah tak možná s Crixusem, ve svém osobním životě dává tento herec přednost o něco romantičtějším vztahům než v seriálu. Spartaka: krev a písek můžete sledovat od 26. ledna každou neděli ve 23.00 na Prima Cool.

Spartakus: Pomsta Foto: archiv FTV Prima

Spartakus: Pomsta. Foto: archiv FTV Prima

Princ z Popelky během pohádkového zasnoubení?

Liam se skoro před rokem zasnoubil s herečkou a zpěvačkou Erin Hassan, s kterou randil už dva roky. V každém případě jejich zasnoubení vypadalo extrémně romamanticky a leckomu by tato přeslazená událost vykouzlila sarkastický úsměv na tváři.

Svatba to byla pohádková Foto: archiv

Svatba to byla pohádková. Foto: archiv

Liam svou vyvolenou požádal o ruku v Disneylandu na Floridě. A převlékl se za prince v Popelce, zatímco budoucí snoubenka si na sebe, netušíc o co jde, vzala kostým Popelky. Když se konečně potkali, Liam poklekl a nabídl jí prsten, a teď se podržte, který sám navrhl, se stopadesáti drobnými diamanty, s dvěma růžovými diamanty po stranách.

Penny se vdala, Foto: Instagram

Penny z Teorie velkého třesku se vdala! Máme video ze svatby!

Svatba trochu "girlie"

Za půl roku následoval zase o krok víc vychytanější ceremoniál, který oficiálně stvrdil jejich lásku. Brali se v Austrálii při ideálních čtyřiceti stupních ve stínu a podle slov samotného Liama to byla svatba "a little bit girlie" (trochu dívčí). Svůj romantický charakter ještě podpořil zprávou na twitteru, kde napsal: "Pojďme začít tvořit naši budoucnost."

Spartaka můžete za dva týdny sledovat znovu na Prima Cool! A tohle berte jako zahřívačku!

Gladiators

Spartakus a ti další: 4 nejslavnější gladiátoři!

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama