Shade je muž, který začíná nový život, tvrdí o své postavě představitel Soukromého očka

Na Prima LOVE můžete každý pátek sledovat nové krimi z kanadského Toronta Soukromé očko. Jason Priestley je hlavní hrdina seriálu, muž, který opouští svět hokeje.
Soukromé očko
Soukromé očko

Co uvidíte v novém seriálu Soukromé očko na Prima LOVE tento pátek ve 20.15? Shade bude řěšit další zapeklitý případ, který mu jako soukromému očku přistane na jeho stole. Někdy je to však o něco nebezpečnější, než se na první dobrou dá očekávat. Shade se s kolegyní bude pohybovat na drsné hip-hopové scéně.

V tomhle prostředí plném sebestředných a nevěrohodných svědků se Angie a Matt pokoušejí ochránit chlapce, který se stal svědkem přestřelky…

Matt Shade začíná nový život

Jakou šanci má muž, který dosud hrál vrcholově hokej, aby se uchytil v normálním životě, kde hokej už nehraje hlavní roli? Odpověď je snadná: těžko. Zvlášt ve chvíli, kdy jste na život sám, jste rozvedený, máte problémy s exmanželkou a momentálně vás vaše pubertální dcera tak trochu nenávidí.

"Matt se zkrátka snaží uchytit v novém životě, který se už netočí pouze okolo hokeje. Matt Shade uměl perfektně přečíst svoje protihráče, což mu samozřejmě v nové práci soukromého očka pomáhá. Je to ale také o tom, že hledá druhou šanci v životě," vysvětluje úděl své seriálové postavy bývalá hvězda Beverly Hills 90210.

Představitel Matta má pro české fanoušky i pozdrav!

Jason Priestley - Soukromé očko - česká zdravice Prima LOVE
Jason Priestley - Soukromé očko - česká zdravice Prima LOVE

Cindy Sampson zase svou postavu kolegyně Matta popisuje jako velice cynickou, ale rozhodně ne zahořklou. Sarkasmus a cynismus je prý oběma hercům společný. A jejich chemie je vidět i v seriálu.

Nenechte si ujít seriál Soukromé očko na Prima LOVE ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama