Matt chce být lepším člověkem kvůli dceři, říká Jason Priestley ze Soukromého očka

Už nějaký ten pátek můžete sledovat na Prima LOVE každý pátek seriál Soukromé očko s hercem, kterého dobře znáte jako Brandona Walshe z Beverly Hills 90210. Ten ví o druhých šancích a nových příležitostech poměrně dost.
Soukromé očko - Obrázek 1
Soukromé očko - Obrázek 1
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každý pátek můžete sledovat na Prima LOVE kanadský seriál Soukromé očko. Seriál se opravdu natáčel v Torontu a hlavní roli hraje Jason Priestley.

Co uvidíte tento pátek? Angie a Matt musí prošetřit, zda ženu jménem Karen někdo sleduje a zda jí hrozí nějaké nebezpečí. Vyjde přitom najevo, že dotyčná žije dvojí život… Podívejte se na Prima LOVE ve 20.15!

Soukromé očko je o druhých šancích a nových věcech – všechno, čeho se lidé obávají

Právě Jason Priestley je jeden z mála, který o druhých šancích může mluvit zasvěceně. Jako bývalý idol všech dívek a žen v devadesátých letech si prožil hodně. Tehdy měl ještě sestru Brendu, jejíž představitelka sklouzla rychlostí blesku ke drogám a neméně podobně na tom byli i ostatní mladí herci. Po konci Beverly Hills po hereckých idolech ani pes neštěkl. Stejně na tom byl i Jason Priestley.

Jason Priestley se ale neztratil, momentálně ho můžete sledovat jako hlavní hvězdu a zároveň producenta seriálu Soukromé očko, kdy se jako Matt Shade po úspěšné kariéře hokejisty a neúspěšném osobním životě rozhodne stát soukromým detektivem.

"Soukromé očko je právě o tom risknout šanci, která se naskytne. Jen tak se naučíte a dále vyzrajete jako člověk, v denním stereotypu se vám toto nepoštěstí. Lidé se změn hlavně bojí. Snažíme se ukázat v seriálu charaktery, které uchopí změnu ve svůj prospěch, protože Matt chce být lepším člověkem hlavně pro svou dceru, aby jí ukázal lepší život," vysvětluje Jason.

Sledujte nový seriál Soukromé očko každý pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama