Další z bývalých kolegů Soukromého očka má problém s rakovinou

Jason Priestley, bývalá hvězda Beverly Hills 90210, momentálně hraje v novém seriálu Soukromé očko. O jeho bývalé kolegy z fenoménu 90. let se však už několikrát pokusila rakovina. Nedávno to oznámil i představitel Dylana.
Po úspěšném seriálu už se nedokázal prosadit.
Po úspěšném seriálu už se nedokázal prosadit.
profimedia.cz

Soukromé očko můžete sledovat na Prima LOVE už nějaký ten pátek. Seriál o kanadském detektivovi, který hrál kdysi proofesionálně hokej, uvidíte v pátek ve 20.15.

Beverly Hills

Jason Priestly si v každém případě ukradl srdce fanynek hlavně v seriálu Beverly Hills 90210, kde hrál Brandona Walshe, bratra Brendy, kterou si zahrála Shannon Doherty. Ta byla ze seriálu po někoka sériích "odklizena" kvůli údajným problémům s drogami.

Jak jsme vás informovali Shannon Doherty momentálně bojuje s rakovinou a na svém instagramovém profilu zveřejňuje fotky z reálné války s rakovinou. Ne vždy je to hezký pohled, často na vás fotografie z nemocnice a chemoterapie působí dosti depresivně, Shannon je však často dokládá důkazy, že i s rakovinou se dá užít spousta zábavy.

Lamač srdcí z Beverly Hills si prožil podobné

Zatímco Shannon Doherty bojuje jako lvice, její další herecký kolega Luke Perry má naštěstí po úspěšném boji s rakovinou. Tu přiznal v nedávné americké talkshow na kanále Fox News.

„Objevili mi ve střevě rakovinu, naštěstí v raném stadiu, čili to vyřešila jedna operace,“ řekl v rozhovoru Luke Perry a přiznal, že nemocí prošel před dvěma lety a teď už je zdravý.

Důvod, proč se o zdravotních problémech rozhodl mluvit na veřejnosti je však o dost smutnější. Žena jeho nejlepšího kamaráda onemocněla rakovinou také. Perry chtěl na tuto problematiku znovu upozornit.

Další hvězdu z Beverly Hills, Jasona Priestlyho, můžete vidět každý pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama