Prima LOVE dnes začíná znovu vysílat Slepou lásku

V pondělí ve 12.45 na Prima LOVE uvidíte telenovelu Slepá láska. Moderní telenovelu můžete sledovat i online v našem archivu zdarma na iPrima.cz.
Slepá láska
Slepá láska
archiv Prima

reklama

Překrásná Marina (Claudia Martín) se jedné bouřlivé noci narodila zdánlivě bez sebemenší známky života. Porodní bába Damiana (Cecilia Toussant) jen několik hodin předtím pomáhála přivést na svět zdravého chlapce, jehož matka bohužel přišla o život. Marinin biologický otec don Luis (Eduardo Santamarina) odjakživa toužil po synovi, který by zdědil slavné jméno významného rodu Ocaranza. Damiana proto přesvědčí jeho nastávající, Prudencii (Claudia Ramírez), aby se osiřelého chlapce ujala.

TELENOVELA SLEPÁ LÁSKA JE PŘÍSTUPNÁ I ONLINE

Telenovela Slepá láska
Autor: archiv Prima Telenovela Slepá láska

Teprve potom zjišťuje, že Marina ve skutečnosti přežila a že slepé holčičce nevědomky úplně změnila život. Mladý Luis Alberto (Osvaldo de León) vyrůstá v bohatství a přepychu, dokonce vystuduje medicínu v zahraničí. Plachá Marina mezitím žije spokojeně s Damianou obklopená přírodou. Kvůli slepotě se u ní vyvinula zvláštní vnímavost a citlivost vůči okolí. Když se náhodou potkává s Albertem, okamžitě ho okouzlí. Ale jejich společnému štěstí brání mnoho těžkých překážek. Albertova rodina, která nemá nejmenší tušení o skutečném původu půvabné Mariny, je důrazně proti tomu, aby měl jejich hýčkaný syn cokoliv společného s nevidomou dívkou z nuzných poměrů. Podaří se jejich Slepé lásce přežít?

Podívejte se na ukázku z první epizody:

Slepá láska (1): Slepá láska
Slepá láska (1): Slepá láska

Sledujte telenovelu Slepá láska každý den ve 12.45 na Prima LOVE.

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLNE

Romantický seriál Svatby v Benátkách by vás také mohl bavit. Celý si ho nyní můžete zdarma přehrát online v archivu iPrima.cz:

reklama

reklama