Jak vypadá Esmeralda, José Armando a Dominga v nové verzi telenovely Slepá láska?

Mexický remake telenovely Esmeralda. Slepá láska vznikla v roce 2017, a tak rozhodně nabízí pár změn. Podívejte se, jak se změnil vzhled herců a představitelů telenovely, která s českým publikem pořádně zamávala.
Telenovela Esmeralda
Telenovela Esmeralda
Televisa S.A. de C.V.

reklama

Remake slavné telenovely Esmeralda z roku 1997 se natáčel v roce 2017 a vy ho můžete vidět každý den na Prima LOVE. Esmeralda v českých luzích a hájích měla u diváků obrovský úspěch, Slepá láska na tento zdar navazuje.

TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

V nové verzi legendární romantické telenovely Esmeralda se půvabná Marina stává obětí nešťastné shody okolností. Přijde o rodinu, ale žije spokojeně obklopená přírodou. Když se náhodou potkává s mladým Albertem, kterého její skuteční rodiče vychovali v bohatství a přepychu, okamžitě ho okouzlí. Jenže Albertova rodina nemá nejmenší tušení o Marinině skutečném původu. Slepá láska Mariny a Alberta musí překonat mnoho těžkých překážek.

JAK VYPADAJÍ SLAVNÉ PÁRY Z TELENOVEL?

Esmeralda vs. Slepá láska

Slepá láska
Autor: archiv Prima Slepá láska

Claudia Martin představuje Marinu, hlavní postavu Slepé lásky. Mexická herečka se narodila 28. srpna 1989 v městě Oaxaca de Juárez. Zahrála si v telenovelách Slepá láska, Amar a muerte, Enamorándome de Ramón nebo Amores con trampa.

Kromě herectví se odmala věnuje také tanci a zpěvu. Studovala ve španělském Madridu a anglickém Londýně.

Esmeralda
Autor: Televisa S.A. de C.V. Esmeralda

Esmeraldu zahrála dnes už legenda – mexická herečka Leticía Calderon.

José Armando vs. Alberto

Není příliš zvykem, aby se v mexických telenovelách objevovali Američané. Osvaldo de León, herec a model, se narodil 6. května 1984 v texaském městě Brownsville. Zahrál si v telenovelách Slepá láska, Sueño de amor, Lo imperdonable, La malquerida nebo Niña de mi corazón.

Louis Alberto
Louis Alberto

Vystudoval herectví na Centro de Educación Artística v Mexico City. Má tři děti, z toho jednoho syna s bývalou přítelkyní, kterou je herečka Cecilia Suárez.

Fernando Colunga v telenovele Soy tu dueña
Fernando Colunga v telenovele Soy tu dueña

Fernando Colunga se v Esmeraldě proslavil a rozhodně to nebylo poprvé, co ho čeští diváci viděli. Objevil se například v telenovele Dvě tváře lásky.

Jakému povolání dal Fernando Colunga přednost před herectvím?

Nejzásadnější role herce Fernanda Colunga

Dominga vs. Damiana

Cecilia Toussant, mexická herečka, zpěvačka a hudební skladatelka se narodila 11. října 1958 v Mexico City. Zahrála si v telenovelách Slepá láska, Amor de barrio, Yo no creo en los hombres nebo El encanto del águila.

Damiana
Autor: archiv Prima/ Televisa S.A. de C.V Damiana

Její rodné jméno je María Cecilia Toussaint Uthoff. Od dětství studovala balet, ale kvůli zdravotním problémům s kolenem musela přestat.

Dominga v telenovele Esmeralda
Autor: archiv Prima/ Televisa S.A. de C.V Dominga v telenovele Esmeralda

Dobrosrdečnou chůvu slepé Esmeraldy si zahrála v roce 1997 mexická herečka Raquel Olmedo.

Sledujte telenovelu Slepá láska každý den po 12. hodině na Prima LOVE.

Díly telenovely Slepá láska najdete v online archivu iPrima.cz

reklama

reklama