Hvězda telenovely Slepá láska je v pětatřiceti už mnohonásobným otcem!

Osvaldo de Léon, herec, kterého můžete znát z telenovely Slepá láska na Prima LOVE, kterou vysíláme každý den. Jak vypadá jeho život za kamerami?
Hvězda telenovely Slepá láska
Hvězda telenovely Slepá láska
Instagram.com

reklama

Krásná, avšak chudá Marina se narodila slepá. Bude její handicap a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi?

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE

Alberta nehraje nikdo jiný než Osvaldo De Léon, kterého mexické publikum zná více než dobře. Osvaldo pracoval jako model a momentálně v jeho životopisu najdete kromě herectví také produkci.

Slepá láska
Autor: archiv Prima Slepá láska

Pětatřicetiletá hvězda telenovely Slepá láska se narodila v Texasu, aby ho mohla co nejdříve opustit a dostat se na studium herectví v Mexico City. Jelikož je to perfekcionista, tak se nespoléhal jen na školu, ale navštěvoval i jiné herecké kurzy. Ty ho přivedly na divadlo, kde začal pravidelně hrát od roku 2007. V té době už za sebou měl i drobné televizní role. Výrazná televizní role se mu naskytla v roce 2010 v telenovele Niña de mi corazón. Na hlavní roli si ale musel dalších sedm let počkat. Ano, hádáte správně, byl to hlavní charakter Alberta zamilovaného do slepé Mariny v telenovele Slepá láska.

Velká rodina hvězdy z telenovely Slepá láska

Osvaldo De Léon je ve svých pětatřiceti štastně zadaný a několikanásobný otec. Léon si vždy potrpěl na uhrančivé herečky. Z prvního dlouholetého vztahu s herečkou Ceciliou Suárez má syna Tea, jenž se narodil v roce 2010. S novou partnerkou Victoriou Camacho má dokonce děti tři – dvojčata a malého chlapečka.

Osvaldo De Léon si zahrál hlavní mužskou postavu v telenovele Slepá láska
Osvaldo De Léon si zahrál hlavní mužskou postavu v telenovele Slepá láska

Hercův Instagram najdete plný odkazů nejen na hereckou práci, ale i na jeho velkou rodinu. Nejstaršího syna svým followerům Léon však neukazuje stejně jako jeho matka.

Herec ze Slepé lásky je zaslouženým otcem
Autor: Instagram.com Herec ze Slepé lásky je zaslouženým otcem

Sledujte telenovelu Slepá láska každý den na Prima LOVE.

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE V ARCHIVU ZDE

reklama

reklama