Hvězda Slepé lásky je sexy táta s buchtama! Podívejte se na fotky

Osvaldo de Léon, herec, kterého můžete znát z telenovely Slepá láska na Prima LOVE, kterou vysíláme každý den. Jak vypadá jeho život za kamerami?
Osvaldo De Léon
Osvaldo De Léon

reklama

Sledujete mexický remake Slepá láska každý den na Prima LOVE? Mexický remake Esmeraldy slaví obrovský úspěch po celém světě a hvězdy vystřelil do hereckých nebes. Slepá láska vypráví o krásné a chudé Marině, jež se narodila slepá. Bude její handicap a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi? To můžete sledovat každý den na Prima LOVE

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE

Sexy tatínek a představitel Alberta

Sympatický Osvaldo De Léon si v telenovele zahrál bohatého Alberta. Osvaldo se od mládí věnuje herectví, ale k hlavní roli v televizním pořadu se dostal právě díky Slepé lásce. Ačkoliv je mu teprve pětatřicet let, mezi svobodné mládence ale rozhodně nepatří.

Slepá láska
Autor: archiv Prima Slepá láska

Osvaldo De Léon za sebou má několik vážných vztahů a rozchodů. Momentálně je štastně zadaný a několikanásobným otcem. Z prvního dlouholetého vztahu s herečkou nominovanou na cenu Emmy, Ceciliou Suárez, má syna Tea, jenž se narodil v roce 2010. S novou partnerkou Victoriou Camacho má dokonce děti tři – dvojčata a malého chlapečka.

Hercův Instagram najdete plný odkazů nejen na hereckou práci, ale i na jeho velkou rodinu. Nejstaršího syna svým followerům Léon však neukazuje stejně jako jeho matka. Podívejte se na to, jak si vychutnává otcovství.

1)

Herec prožívá šťastné období
Autor: Instagram.com Herec prožívá šťastné období

 

2)

Osvaldo De Léon jako otec
Autor: Instagram.com Osvaldo De Léon jako otec

 

3)

Osvaldo De Léon s partnerkou a dvojčaty
Autor: Instagram.com Osvaldo De Léon s partnerkou a dvojčaty

 

 

4)

Herec ze Slepé lásky je zaslouženým otcem
Autor: Instagram.com Herec ze Slepé lásky je zaslouženým otcem

Sledujte telenovelu Slepá láska každý den na Prima LOVE.

SLEDUJTE TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA ONLINE V ARCHIVU ZDE

reklama

reklama