Hlavní hvězdu Slepé lásky byste v civilu nepoznali! Podívejte se na její fotky!

Každý den můžete na Prima LOVE sledovat remake slavné mexické telenovely Esmeralda. Slepá láska přichází s osvěženým příběhem a s dvěma hvězdami, které vystřelila do hereckých nebes a srdcí diváků. Jak vypadá kudrnatá herečka, když nehraje slepou Marinu? Garantujeme vám, že byste ji v civilu vůbec nepoznali!
Marina v telenovele Slepá láska
Marina v telenovele Slepá láska
archiv Prima

reklama

Krásnou Marinu si zahrála Claudia Martín, která během natáčení Slepé lásky nosila dlouhé vlnité vlasy. Ve skutečnosti je má ale rovné, a jak volí poslední módní trendy, tak si je nechala ostříhat na střední délku. Claudia Martin 28. srpna slaví narozeniny, momentálně je ji třicet let.

Její postava z telenovely Slepá láska se jedné bouřlivé noci narodila zdánlivě bez sebemenší známky života. Porodní bába Damiana (Cecilia Toussant) jen několik hodin předtím pomáhála přivést na svět zdravého chlapce, jehož matka bohužel přišla o život. Marinin biologický otec don Luis (Eduardo Santamarina) odjakživa toužil po synovi, který by zdědil slavné jméno významného rodu Ocaranza. Damiana proto přesvědčí jeho nastávající Prudencii (Claudia Ramírez), aby se osiřelého chlapce ujala.

SLEDOVAT TELENOVELU SLEPÁ LÁSKA MŮŽETE ONLINE

Slepá láska
Autor: archiv Prima Slepá láska

Plachá Marina mezitím žije spokojeně s Damianou obklopená přírodou. Kvůli slepotě se u ní vyvinula zvláštní vnímavost a citlivost vůči okolí. Když se náhodou potkává s Albertem, okamžitě ho okouzlí. Ale jejich společnému štěstí brání mnoho těžkých překážek. Albertova rodina, která nemá nejmenší tušení o skutečném původu půvabné Mariny, je důrazně proti tomu, aby měl jejich hýčkaný syn cokoliv společného s nevidomou dívkou z nuzných poměrů. Podaří se jejich Slepé lásce přežít?

Z Mexika do Los Angeles jako hvězda

Claudia Martín je v Mexiku jedna z největších hvězd a na Instagramu se pyšní více jak jedním milionem followerů. Právě na jejím profilu můžete vysledovat, že do nevinné Mariny má Claudia daleko. Plnější křivky ráda nechá zvýraznit upnutými šaty a výstřihem, další den ji uvidíte v elegantně sportovní kombinaci. Výstřihů se ale rozhodně nebojí stejně jako make-upu.

Jako většina mladých hereček z Mexika často navštěvuje i hollywoodskou mekku Los Angeles, Mexiko je totiž coby kamenem dohodil.

Podívejte se na její outfty a životní styl:

1) Poznali byste představitelku Mariny s rovnými vlasy?

Claudia Martín s rovnými vlasy
Autor: Instagram.com Claudia Martín s rovnými vlasy

2) Claudia ráda navštěvuje Los Angeles, mekku filmového průmyslu

Claudia Martín na slavné nákupní třídě Rodeo Drive v LA
Autor: Instagram.com Claudia Martín na slavné nákupní třídě Rodeo Drive v LA

3) Mexická herečka má na Instagramu jeden milion fanoušků

Claudia Martín má okouzlující pohled
Autor: Instagram.com Claudia Martín má okouzlující pohled

4) Claudia Martín má ráda luxusní auta

Claudia Martín se svým luxusním vozem
Autor: Instagram.com Claudia Martín se svým luxusním vozem

Telenovelu Slepá láska můžete sledovat od pondělí do pátka na Prima LOVE.

reklama

reklama