Prima LOVE představí premiérovou 11. řadu Sběratelů kostí

V úterý se můžete těšit na premiérové díly 11. řady Sběratelů kostí na Prima LOVE.
Sběratelé kostí: sezóna 10
Sběratelé kostí: sezóna 10
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatímco už je natočená poslední, dvanáctá řada, na Prima LOVE odstartuje premiéra 11. řady populárního seriálu. V závěru desáté končila smlouva ústředním seriálovým hvězdám Davidu Boreanazovi a Emily Deschanel, ovšem producenti z 20th Century Fox TV s hvězdami uzavřeli nové. Sympatický agent FBI a superinteligentní antropoložka jsou prostě stále v kurzu!

Rodina se rozrůstá!

Jedna ze známých věcí přitom je, že v případě další řady do populárního seriálu přibude minimálně jeden nový hrdina nebo hrdinka – další dítě Kůstky a Seeleyho. Emily Deschanel je totiž podruhé těhotná a tvůrci seriálu toho stejně jako na přelomu šesté a sedmé série hodlají pořádně využít. Malá Christine „dostane“ bratříčka, uhodnete jak se jmenuje?

Dvojí radost v rodině

Sběratelé kostí - James Aubrey
Sběratelé kostí - James Aubrey
archiv

Druhé těhotenství Emily Deschanel vyšlo najevo v roce 2014 počátkem prosince – tehdy to osmatřicetiletá herečka a matka tříletého synka Henryho oficiálně potvrdila. Perličkou přitom je, že jen o pár týdnů později, oznámila těhotenství i její mladší sestra a též úspěšná herečka Zooey.

Kromě toho vám můžeme prozradit, že dvě postavy, které znáte i z předešlých sérií, čeká smrt. Které to budou? To můžete zjistit v úterý večer.

Premiéru 11. řady Sběratelů kostí uvidíte na Prima LOVE už toto úterý!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama