Vánoce na horách. Takové měla představitelka Maury z Rizzoli & Isles

Sasha Alexander si po konci seriálu Rizzoli & Isles užila kvalitního odpočinku, ačkoliv je i nadále pracovně v jednom kole. Podívejte se na to, jak si oblíbená představitelka Maury užila Vánoce.
Rizzoli and Isles: Jak slavily představitelky hlavních hrdinek Halloween?
Rizzoli and Isles: Jak slavily představitelky hlavních hrdinek Halloween?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ačkoliv v roce 2016 klapla poslední klapka i u seriálu Rizzoli & Isles (a to není jediná, protože za podivných okolností skončil i Castle na zabití), vy na něj můžete stále koukat na Primě LOVE každý čtvrtek ve 20.15. A co uvidíte první lednový týden?

Rizzoli & Isles budou mít pořádně nahnáno, budou se totiž potýkat s jedním jediným svědkem z rozbouřeného davu. V davu, který se žene do obchodního domu kvůli slevám, je nalezena mrtvá žena. Někdo ji probodl. Jediný svědek, kterého vyšetřovatelé mají, ale trpí takzvanou obličejovou slepotou...  

Vánoce na sněhu        

Na rozdíl od nás v Evropě si představitelka seriálové Maury, Sasha Alexander, užila Vánoce na sněhu. Sasha se s celou rodinou odebrala na hory a na Instagramu tak vydávala fotky zasněžených panoramat neustále. V tradičním novoročním postu poděkovala ve videu svým blízkým a rodině, kteří jí pomohli tento rok "plný změn" (herečka nejspíše reagovala na konec seriálu Rizzoli & Isles) ustát.

Podívejte se na několik momentek z Vánoc obou hereček:

Pravdou je, že herečka je i po skončení seriálu Rizzoli & Isles stále pracovně na roztrhání. V úspěšném seriálu Shameless hraje sexy univerzitní profesorku zamilovanou do studenta (s hodně odvážnými scénami) a momentálně i natáčí nový snímek o bikerech. Zatím se však můžeme domýšlet, jakou postavu v něm bude hrát.

Rizzoli & Isles uvidíte už tento čtvrtek ve 20.15 na Primě LOVE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama